Marți27 octombrie
Live 11 Pune pont

Spania Am.Spania Am. · Tercera Division, Group 18, Relegation Round

CP Villarrobledo - Manchego Ciudad Real

Statistici și rezultat final · duminică, 25 octombrie

Spania Am.Tercera Division, Group 18, Relegation Round · Spania Am. Final
CP Villarrobledo
EEVVV
Final1-0
Șanse înainte de start, după cote
CP Villarrobledo 32%Egal 32%Manchego Ciudad Real 36%

CP Villarrobledo 1-0 Manchego Ciudad Real: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CP Villarrobledo 1-0 Manchego Ciudad Real. Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui CP Villarrobledo, iar cotele fără marjă 32%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 61%), iar GG n-a ieșit (NG avea 55%). Scorul exact 1-0 avea 13,0% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CP Villarrobledo vs Manchego Ciudad Real

CP Villarrobledo marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,2. Manchego Ciudad Real marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0. La CP Villarrobledo, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. În directe, CP Villarrobledo nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~2,2goluri estimate
39%peste 2,5 goluri
45%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
CP Villarrobledoultimele 5Manchego Ciudad Real
2,20
Puncte / meci
2,40
1,6
Goluri marcate / meci
1,4
0,2
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
4
20%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri CP Villarrobledo și ultimele 5 Manchego Ciudad Real, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

CP Villarrobledo3-2-0

E
Huracan De Balazote - CP Villarrobledo18.10.26 · Tercera Division, Group 18, Relegation Round
1-1
E
CP Villarrobledo - Villacanas11.10.26 · Tercera Division, Group 18, Relegation Round
0-0
V
La Solana - CP Villarrobledo03.10.26 · Tercera Division, Group 18, Relegation Round
0-1
V
CP Villarrobledo - CD Noblejas27.09.26 · Tercera Division, Group 18, Relegation Round
2-0
V
Villarrubia - CP Villarrobledo19.09.26 · Tercera Division, Group 18, Relegation Round
0-4

Manchego Ciudad Real4-0-1

V
Manchego Ciudad Real - CD Toledo17.10.26 · Tercera Division, Group 18, Relegation Round
1-0
Î
San Clemente - Manchego Ciudad Real11.10.26 · Tercera Division, Group 18, Relegation Round
3-1
V
Manchego Ciudad Real - Almansa04.10.26 · Tercera Division, Group 18, Relegation Round
1-0
V
Manchego Ciudad Real - Marchamalo27.09.26 · Tercera Division, Group 18, Relegation Round
3-2
V
Huracan De Balazote - Manchego Ciudad Real20.09.26 · Tercera Division, Group 18, Relegation Round
0-1

Întâlniri directe CP Villarrobledo - Manchego Ciudad Real

CP Villarrobledo 0Egal 1Manchego Ciudad Real 3
Î
Manchego Ciudad Real - CP Villarrobledo25.04.2026 · pauză 1-0
1-0
Î
CP Villarrobledo - Manchego Ciudad Real14.12.2025 · pauză 0-1
0-3
Î
Manchego Ciudad Real - CP Villarrobledo01.02.2025 · pauză 5-0
6-0
E
CP Villarrobledo - Manchego Ciudad Real22.09.2024 · pauză 1-1
1-1

V/E/Î din perspectiva CP Villarrobledo. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CP Villarrobledo - Manchego Ciudad Real

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · CP Villarrobledo2.8232% fără marjă
X · Egal2.8032% fără marjă
2 · Manchego Ciudad Real2.4536% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.41
X2 1.31
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.34
Sub 2.5 1.59
Peste 2.5 2.15

Ambele marchează

GG Da 1.85
GG Nu 1.85

Analiza de dinainte de meci

CP Villarrobledo - Manchego Ciudad Real s-a jucat duminică, 25 octombrie, în Tercera Division, Group 18, Relegation Round (Spania Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CP Villarrobledo n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 8 goluri și a primit 1. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Manchego Ciudad Real are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 7-5.

În ultimele 4 întâlniri directe, CP Villarrobledo a câștigat niciodată, Manchego Ciudad Real de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Manchego Ciudad Real - CP Villarrobledo 1-0, pe 25 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: CP Villarrobledo are cota 2.82, Manchego Ciudad Real 2.45. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.15, iar GG la 1.85.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,2 pentru CP Villarrobledo și 1,0 pentru Manchego Ciudad Real. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 41% la victorie, față de 32%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 69% în model, iar 1.41 e aproape de cota corectă (1.45). Sub 2.5 goluri: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Cota 1.59 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Alte analize din duminică, 25 octombrie, cu rezultatele

Probabilități CP Villarrobledo - Manchego Ciudad Real

Goluri estimate: 1,22 CP Villarrobledo și 1,02 Manchego Ciudad Real, total 2,24. 1X2 în model: 41% · 28% · 31%. Peste 2,5: 39% (cotă corectă 2.56). GG: 45% (cotă corectă 2.22). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

10%0
24%1
27%2
20%3
11%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 61% · peste 2,5: 39% (verde).

Scoruri probabile

1-113,2%1-013,0%0-110,9%0-010,6%2-18,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final1-0
Favorită la startManchego Ciudad Real · 2.45
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CP Villarrobledo - Manchego Ciudad Real?

S-a jucat duminică, 25 octombrie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat CP Villarrobledo - Manchego Ciudad Real?

În Tercera Division, Group 18, Relegation Round (Spania Am.).

Cine era favorită în CP Villarrobledo - Manchego Ciudad Real?

Niciuna clar: cotele erau 2.82 la gazde și 2.45 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în CP Villarrobledo - Manchego Ciudad Real?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Tercera Division, Group 18, Relegation Round

Toată liga →