Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Professional Development League

Coventry City U21 - Fleetwood Town U21

Statistici și rezultat final · marți, 25 august

Anglia Am.Professional Development League · Anglia Am. Final
Coventry City U21
VÎVÎÎ
Final1-2Pauză 0-1
Fleetwood Town U21
ÎÎÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Coventry City U21 30%Egal 28%Fleetwood Town U21 42%

Coventry City U21 1-2 Fleetwood Town U21: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Coventry City U21 1-2 Fleetwood Town U21 (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru victoria lui Fleetwood Town U21, iar cotele fără marjă 42%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 72%), iar GG a ieșit (71%). Scorul exact 1-2 avea 6,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (5-6) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Coventry City U21în meciFleetwood Town U21
5
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Coventry City U21 vs Fleetwood Town U21

Coventry City U21 marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,4. Fleetwood Town U21 marchează 0,6 goluri pe meci și primește 3,6. La Coventry City U21, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Coventry City U21 2, egal 0, Fleetwood Town U21 2.

~3,7goluri estimate
72%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Coventry City U21ultimele 5Fleetwood Town U21
1,20
Puncte / meci
0,00
1,8
Goluri marcate / meci
0,6
2,4
Goluri primite / meci
3,6
2
Victorii
0
80%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Coventry City U21 și ultimele 5 Fleetwood Town U21, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Coventry City U212-0-3

V
Ipswich U21 - Coventry City U2114.08.26 · Premier League Cup U21
2-4
Î
Huddersfield Town U21 - Coventry City U2121.04.26 · Professional Development League
2-1
V
Coventry City U21 - Crewe Alexandra U2117.04.26 · Professional Development League
3-2
Î
Coventry City U21 - Millwall U2113.04.26 · Professional Development League
1-4
Î
Coventry City U21 - Huddersfield Town U2107.04.26 · Professional Development League
0-2

Fleetwood Town U210-0-5

Î
Fleetwood Town U21 - Preston North End U2118.08.26 · Premier League Cup U21
1-2
Î
Fleetwood Town U21 - Colchester United U2114.08.26 · Professional Development League
0-4
Î
Fleetwood Town U21 - Swansea City U2114.04.26 · Professional Development League
0-1
Î
Fleetwood Town U21 - Bournemouth U2107.04.26 · Professional Development League
2-6
Î
Fleetwood Town U21 - Coventry City U2103.04.26 · Professional Development League
0-5

Întâlniri directe Coventry City U21 - Fleetwood Town U21

Coventry City U21 2Egal 0Fleetwood Town U21 2

V/E/Î din perspectiva Coventry City U21. 4 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Coventry City U21 - Fleetwood Town U21

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Coventry City U213.0030% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Fleetwood Town U212.1742% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.55
X2 1.33
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.04
Sub 2.5 2.45
Peste 2.5 1.42

Ambele marchează

GG Da 1.22
GG Nu 3.90

Analiza de dinainte de meci

Coventry City U21 - Fleetwood Town U21 s-a jucat marți, 25 august, în Professional Development League (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Coventry City U21 vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Fleetwood Town U21 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. Golaveraj: 3-18. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Coventry City U21 a câștigat de 2 ori, Fleetwood Town U21 de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Fleetwood Town U21 - Coventry City U21 0-5, pe 3 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Fleetwood Town U21, la 2.17, cu egalul la 3.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.42, iar GG la 1.22.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,1 pentru Coventry City U21 și 1,6 pentru Fleetwood Town U21. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 49% la victorie, față de 30%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 70%. Cota de 1.55 e peste cea corectă (1.43). Peste 2.5 goluri are 72% în model, iar 1.42 e aproape de cota corectă (1.39). Ambele marchează (GG): 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. La 1.22, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Coventry City U21 - Fleetwood Town U21

Goluri estimate: 2,10 Coventry City U21 și 1,63 Fleetwood Town U21, total 3,73. 1X2 în model: 49% · 21% · 30%. Peste 2,5: 72% (cotă corectă 1.39). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
17%2
21%3
19%4
32%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 28% · peste 2,5: 72% (verde).

Scoruri probabile

2-18,6%1-18,2%2-27,0%1-26,7%3-16,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Coventry City U21. Coventry City U21 a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Fleetwood Town U21. Fleetwood Town U21 a primit 18 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,2 goluri, după cote 3,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Fleetwood Town U21 e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-1
Cornere5-6
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startFleetwood Town U21 · 2.17
Goluri estimate~3,7
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Coventry City U21 - Fleetwood Town U21?

S-a jucat marți, 25 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Coventry City U21 - Fleetwood Town U21?

În Professional Development League (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Coventry City U21 - Fleetwood Town U21?

Pe Arena Ricoh, în Coventry, marți, 25 august, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în Coventry City U21 - Fleetwood Town U21?

Fleetwood Town U21 pleca favorită, la cota 2.17. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Coventry City U21 - Fleetwood Town U21?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Professional Development League

Toată liga →