Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Coventry City - Espanyol

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Amicale intercluburi Final
Coventry City
EVVVE
Final3-1Pauză 0-1
Espanyol
EEEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Coventry City 42%Egal 27%Espanyol 31%

Coventry City 3-1 Espanyol: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Coventry City 3-1 Espanyol (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Coventry City, iar cotele fără marjă 42%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 61%), iar GG a ieșit (63%). Scorul exact 3-1 avea 5,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (3-3) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Coventry Cityîn meciEspanyol
3
Cornere
3
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Coventry City vs Espanyol

Coventry City marchează 2,6 goluri pe meci și primește 0,6. Espanyol marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,2. La Espanyol, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,2goluri estimate
61%peste 2,5 goluri
63%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Coventry Cityultimele 5Espanyol
2,20
Puncte / meci
1,80
2,6
Goluri marcate / meci
2,6
0,6
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Coventry City și ultimele 5 Espanyol, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Coventry City3-2-0

E
Northampton Town - Coventry City18.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Watford - Coventry City02.05.26 · Championship
0-4
V
Coventry City - Wrexham26.04.26 · Championship
3-1
V
Coventry City - Portsmouth21.04.26 · Championship
5-1
E
Blackburn Rovers - Coventry City17.04.26 · Championship
1-1

Espanyol2-3-0

E
Middlesbrough - Espanyol01.08.26 · Amicale intercluburi
3-3
E
Burnley - Espanyol29.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
E
Espanyol - Sabadell25.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Pau - Espanyol21.07.26 · Amicale intercluburi
0-4
V
UE Olot - Espanyol18.07.26 · Amicale intercluburi
0-3

Ponturi Coventry City - Espanyol

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Coventry City2.2042% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Espanyol3.0531% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.62
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.72

Ambele marchează

GG Da 1.62
GG Nu 2.17

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.47
Pauză peste 1.5 2.52

Cornere

Sub 9.5 1.51
Peste 9.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Coventry City - Espanyol s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Coventry City n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 13 goluri și a primit 3. În ultimele 5 meciuri, Espanyol n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 13-6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele o dau favorită pe Coventry City, la 2.20, cu egalul la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.72, iar GG la 1.62.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,7 pentru Coventry City și 1,4 pentru Espanyol. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 68%. Cota de 1.35 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 61% în model, iar 1.72 e aproape de cota corectă (1.64). Ambele marchează (GG): 63% în model, cota corectă ar fi 1.59. Cota 1.62 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Coventry City - Espanyol

Goluri estimate: 1,72 Coventry City și 1,44 Espanyol, total 3,16. 1X2 în model: 44% · 24% · 32%. Peste 2,5: 61% (cotă corectă 1.64). GG: 63% (cotă corectă 1.59). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
14%1
21%2
22%3
18%4
21%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 39% · peste 2,5: 61% (verde).

Scoruri probabile

1-110,5%2-19,0%1-27,6%1-07,3%2-26,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,5 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză0-1
Cornere3-3
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startCoventry City · 2.20
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Coventry City - Espanyol?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 19:30 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Coventry City - Espanyol?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Coventry City - Espanyol?

Pe Coventry Building Society Arena, în Coventry, West Midlands, sâmbătă, 8 august, ora 19:30 (ora României).

Cine era favorită în Coventry City - Espanyol?

Coventry City pleca favorită, la cota 2.20. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Coventry City - Espanyol?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →