Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Coruxo FC - Pontevedra

Statistici și rezultat final · miercuri, 19 august

Amicale intercluburi Final
Coruxo FC
ÎÎEEÎ
Final3-1Pauză 0-0
Pontevedra
VÎEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Coruxo FC 27%Egal 28%Pontevedra 45%

Coruxo FC 3-1 Pontevedra: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Coruxo FC 3-1 Pontevedra (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru victoria lui Coruxo FC, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 3-1 avea 2,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (1-4) și 3 cartonașe galbene (3-0).

Coruxo FCîn meciPontevedra
1
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Coruxo FC vs Pontevedra

Coruxo FC marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,2. Pontevedra marchează și primește câte 1,8 goluri pe meci. La Pontevedra, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Coruxo FC 1, egal 0, Pontevedra 3.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Coruxo FCultimele 5Pontevedra
0,40
Puncte / meci
1,40
0,8
Goluri marcate / meci
1,8
2,2
Goluri primite / meci
1,8
0
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Coruxo FC și ultimele 5 Pontevedra, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Coruxo FC0-2-3

Î
CD Estradense - Coruxo FC12.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Celta Vigo B - Coruxo FC08.08.26 · Amicale intercluburi
3-1
E
Coruxo FC - UD Ourense01.08.26 · Amicale intercluburi
2-2
E
Atletico Baleares - Coruxo FC17.05.26 · Segunda Federacion
1-1
Î
Coruxo FC - Atletico Baleares10.05.26 · Segunda Federacion
0-3

Pontevedra2-1-2

V
Pontevedra - Ourense CF15.08.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Arosa SC - Pontevedra01.08.26 · Amicale intercluburi
3-1
E
Pontevedra - Real Aviles23.05.26 · Primera Federacion
2-2
Î
Tenerife - Pontevedra17.05.26 · Primera Federacion
3-0
V
Pontevedra - Athletic Bilbao B09.05.26 · Primera Federacion
4-0

Întâlniri directe Coruxo FC - Pontevedra

Coruxo FC 1Egal 0Pontevedra 3
V
Coruxo FC - Pontevedra20.08.2025
3-0
Î
Pontevedra - Coruxo FC23.03.2025 · pauză 0-0
1-0
Î
Coruxo FC - Pontevedra10.11.2024 · pauză 0-0
0-1
Î
Pontevedra - Coruxo FC18.02.2024 · pauză 3-1
3-1

V/E/Î din perspectiva Coruxo FC. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Coruxo FC - Pontevedra

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Coruxo FC3.3527% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Pontevedra2.0545% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.69
X2 1.26
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.71

Ambele marchează

GG Da 1.63
GG Nu 2.15

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.46
Pauză peste 1.5 2.45

Analiza de dinainte de meci

Coruxo FC - Pontevedra s-a jucat miercuri, 19 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Coruxo FC n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-11. Pontevedra vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Coruxo FC a câștigat o dată, Pontevedra de 3 ori. Ultima: Coruxo FC - Pontevedra 3-0, pe 20 august 2025.

Pontevedra pleacă favorită, la cota 2.05. Egalul e la 3.30, iar Coruxo FC la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.71, iar GG la 1.63.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,3 pentru Coruxo FC și 1,8 pentru Pontevedra. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Pontevedra are 50% în model, iar 2.05 e aproape de cota corectă (2.00). Peste 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Cota 1.71 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 60%. Cota de 1.63 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Coruxo FC - Pontevedra

Goluri estimate: 1,26 Coruxo FC și 1,81 Pontevedra, total 3,07. 1X2 în model: 27% · 23% · 50%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,6%1-29,6%0-18,4%0-27,6%2-16,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Coruxo FC. Coruxo FC a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Pontevedra. Pontevedra a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză0-0
Cornere1-4
Cartonașe galbene3-0
Favorită la startPontevedra · 2.05
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Coruxo FC - Pontevedra?

S-a jucat miercuri, 19 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Coruxo FC - Pontevedra?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Coruxo FC - Pontevedra?

Pe Estrada do Vao, în Vigo, miercuri, 19 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Coruxo FC - Pontevedra?

Pontevedra pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Coruxo FC - Pontevedra?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →