Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

IrlandaIrlanda · First Division

Cork City - Kerry

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

IrlandaFirst Division · Irlanda Final
Cork City
VVÎEÎ
Final3-1Pauză 0-1
Kerry
VVVEE
Șanse înainte de meci, după cote
Cork City 66%Egal 21%Kerry 13%

Cork City 3-1 Kerry: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cork City 3-1 Kerry (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 40% pentru victoria lui Cork City, iar cotele fără marjă 66%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 69%), iar GG a ieșit (70%). Scorul exact 3-1 avea 4,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (11-5) și 7 cartonașe galbene (4-3).

Cork Cityîn meciKerry
11
Cornere
5
4
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cork City vs Kerry

Cork City marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,8. Kerry marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,0. La Kerry, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: Cork City 7, egal 0, Kerry 1.

~3,6goluri estimate
69%peste 2,5 goluri
70%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Cork Cityultimele 5Kerry
1,40
Puncte / meci
2,20
2,0
Goluri marcate / meci
2,6
2,8
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
60%
7
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Cork City și ultimele 5 Kerry, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cork City2-1-2

V
Cork City - Athlone Town03.08.26 · First Division
3-2
V
Finn Harps - Cork City31.07.26 · First Division
0-3
Î
UC Dublin - Cork City24.07.26 · First Division
5-2
E
Shamrock Rovers - Cork City17.07.26 · Cupa FAI
1-1
Î
Cork City - Cardiff City14.07.26 · Amicale intercluburi
1-6

Kerry3-2-0

V
Kerry - Cobh Ramblers03.08.26 · First Division
3-0
V
Bray Wanderers - Kerry31.07.26 · First Division
0-4
V
Kerry - Finn Harps24.07.26 · First Division
2-1
E
Kerry - Shelbourne17.07.26 · Cupa FAI
2-2
E
Wexford - Kerry10.07.26 · First Division
2-2

Întâlniri directe Cork City - Kerry

Cork City 7Egal 0Kerry 1
Î
Kerry - Cork City04.05.2026 · pauză 1-0
1-0
V
Cork City - Kerry14.04.2026
2-1
V
Cork City - Kerry06.04.2026 · pauză 0-2
4-2
V
Cork City - Kerry04.02.2026
4-1
V
Kerry - Cork City13.09.2024 · pauză 0-2
1-4
V
Cork City - Kerry26.07.2024 · pauză 0-0
2-0
V
Kerry - Cork City03.05.2024 · pauză 0-1
0-1
V
Cork City - Kerry16.02.2024 · pauză 2-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Cork City. 4 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Cork City - Kerry

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cork City1.3866% fără marjă
X · Egal4.3021% fără marjă
2 · Kerry7.0013% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.06
X2 2.67
12 1.16

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.17
Peste 2.5 1.59

Ambele marchează

GG Da 1.82
GG Nu 1.88

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.56
Pauză peste 1.5 2.22

Analiza de dinainte de meci

Cork City - Kerry s-a jucat vineri, 7 august, în First Division (Irlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Cork City are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 10-14. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Kerry n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 13 goluri și a primit 5. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 8 întâlniri directe, Cork City a câștigat de 7 ori, Kerry o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,1 goluri în medie. Ultima: Kerry - Cork City 1-0, pe 4 mai 2026.

Cork City pleacă favorită, la cota 1.38. Egalul e la 4.30, iar Kerry la 7.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 66% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.59, iar GG la 1.82.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,8 pentru Cork City și 1,8 pentru Kerry. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 40% la victorie, față de 66%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Cork City are 40%, Kerry 38%. Peste 2.5 goluri merită privit: 69% în model, iar 1.59 plătește peste cota corectă de 1.45. Ambele marchează (GG): 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Casele dau 1.82, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Cork City - Kerry

Goluri estimate: 1,82 Cork City și 1,78 Kerry, total 3,60. 1X2 în model: 40% · 22% · 38%. Peste 2,5: 69% (cotă corectă 1.45). GG: 70% (cotă corectă 1.43). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
18%2
21%3
19%4
29%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 31% · peste 2,5: 69% (verde).

Scoruri probabile

1-18,9%2-18,1%1-27,9%2-27,2%1-05,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Cork City. Cork City a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,2 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză0-1
Cornere11-5
Cartonașe galbene4-3
Favorită la startCork City · 1.38
Goluri estimate~3,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cork City - Kerry?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Cork City - Kerry?

În First Division (Irlanda).

Unde s-a jucat Cork City - Kerry?

Pe Turners Cross, în Cork, vineri, 7 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Cork City - Kerry?

Cork City pleca favorită, la cota 1.38. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Cork City - Kerry?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din First Division

Toată liga →