Marți20 octombrie
Live 10 Pune pont

International cluburi · Copa Libertadores (F)

Corinthians (F) - Caracas FC (F)

Statistici și rezultat final · luni, 19 octombrie

Copa Libertadores (F) Final
Corinthians (F)
VVEÎV
Final7-0Pauză 3-0
Caracas FC (F)
ÎÎ
Șanse înainte de start, după cote
Corinthians (F) 87%Egal 9%Caracas FC (F) 4%

Corinthians (F) 7-0 Caracas FC (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Corinthians (F) 7-0 Caracas FC (F) (pauză 3-0).

În rest, 5 cornere (4-1) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Corinthians (F)în meciCaracas FC (F)
4
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Corinthians (F) vs Caracas FC (F)

Corinthians (F) marchează 2,4 goluri pe meci și primește 0,6. Caracas FC (F) marchează 1,0 goluri pe meci și primește 5,0.

Corinthians (F)ultimele 5Caracas FC (F)
2,00
Puncte / meci
0,00
2,4
Goluri marcate / meci
1,0
0,6
Goluri primite / meci
5,0
3
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
50%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Corinthians (F) și ultimele 2 Caracas FC (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Corinthians (F)3-1-1

V
Corinthians (F) - Caracas FC (F)19.10.26 · Copa Libertadores (F)
7-0
V
Corinthians (F) - Colo Colo (F)15.10.26 · Copa Libertadores (F)
2-0
E
Sao Paulo (F) - Corinthians (F)03.10.26 · Brasileiro - Serie A (F)
1-1
Î
Corinthians (F) - Sao Paulo (F)26.09.26 · Brasileiro - Serie A (F)
1-2
V
Corinthians (F) - Bahia (F)22.09.26 · Brasileiro - Serie A (F)
1-0

Caracas FC (F)0-0-2

Î
Corinthians (F) - Caracas FC (F)19.10.26 · Copa Libertadores (F)
7-0
Î
Caracas FC (F) - Independiente Santa Fe (F)17.10.26 · Copa Libertadores (F)
2-3

Întâlniri directe Corinthians (F) - Caracas FC (F)

Corinthians (F) 1Egal 0Caracas FC (F) 0
V
Corinthians (F) - Caracas FC (F)19.10.2026 · pauză 3-0
7-0

V/E/Î din perspectiva Corinthians (F). 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Corinthians (F) - Caracas FC (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Semnale live
20′ 2–0 / 0–2 · feminin sau sub 12′2-0 1.35

Cotele de dinainte de start

1 · Corinthians (F)1.0487% fără marjă
X · Egal9.909% fără marjă
2 · Caracas FC (F)22.004% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.03
X2 2.95
12 1.11

Analiza de dinainte de meci

Corinthians (F) - Caracas FC (F) s-a jucat luni, 19 octombrie, în Copa Libertadores (F). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Corinthians (F) vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 3. În ultimele 2 meciuri, Caracas FC (F) are două înfrângeri. Golaveraj: 2-10.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Corinthians (F) - Caracas FC (F) 7-0, pe 19 octombrie 2026.

Casele o dau favorită pe Corinthians (F), la 1.04, cu egalul la 9.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 87% șanse de victorie.

Alte analize din luni, 19 octombrie, cu rezultatele

Pe scurt

Final7-0
Pauză3-0
Cornere4-1
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startCorinthians (F) · 1.04

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Corinthians (F) - Caracas FC (F)?

S-a jucat luni, 19 octombrie, ora 03:00 (ora României) și s-a terminat 7-0.

În ce competiție s-a jucat Corinthians (F) - Caracas FC (F)?

În Copa Libertadores (F).

Unde s-a jucat Corinthians (F) - Caracas FC (F)?

Pe Stadionul Municipal Prefeito Jose Liberatti, în Osasco, São Paulo, luni, 19 octombrie, ora 03:00 (ora României).

Cine era favorită în Corinthians (F) - Caracas FC (F)?

Corinthians (F) pleca favorită, la cota 1.04. Meciul s-a terminat 7-0.

Câte goluri s-au marcat în Corinthians (F) - Caracas FC (F)?

7 goluri, scor final 7-0.

Alte meciuri din Copa Libertadores (F)

Toată liga →