Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Conquense - Alcorcon

Statistici și rezultat final · vineri, 21 august

Amicale intercluburi Final
Conquense
VÎÎEE
Final0-2Pauză 0-0
Alcorcon
ÎÎEEV
Șanse înainte de meci, după cote
Conquense 23%Egal 29%Alcorcon 48%

Conquense 0-2 Alcorcon: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Conquense 0-2 Alcorcon (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Alcorcon, iar cotele fără marjă 48%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 68%), iar GG n-a ieșit (NG avea 62%). Scorul exact 0-2 avea 9,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (2-6) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Conquenseîn meciAlcorcon
2
Cornere
6
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Conquense vs Alcorcon

Conquense marchează 0,4 goluri pe meci și primește 0,8. Alcorcon marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. La Conquense, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,0goluri estimate
32%peste 2,5 goluri
38%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Conquenseultimele 5Alcorcon
1,00
Puncte / meci
1,00
0,4
Goluri marcate / meci
1,0
0,8
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
1
0%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Conquense și ultimele 5 Alcorcon, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Conquense1-2-2

V
Conquense - Rayo Majadahonda01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Conquense - UD Ourense31.05.26 · Segunda Federacion
0-2
Î
UD Ourense - Conquense24.05.26 · Segunda Federacion
1-0
E
Conquense - CD Xerez17.05.26 · Segunda Federacion
0-0
E
CD Xerez - Conquense09.05.26 · Segunda Federacion
1-1

Alcorcon1-2-2

Î
Unionistas CF - Alcorcon18.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Merida AD - Alcorcon14.08.26 · Amicale intercluburi
2-1
E
Alcorcon - Rayo Majadahonda12.08.26 · Amicale intercluburi
1-1
E
Alcorcon - Navalcarnero08.08.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Alcorcon - Getafe B01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0

Ponturi Conquense - Alcorcon

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Conquense4.0023% fără marjă
X · Egal3.2029% fără marjă
2 · Alcorcon1.9048% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.62
X2 1.25
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.37
Sub 2.5 1.58
Peste 2.5 2.20

Ambele marchează

GG Da 1.95
GG Nu 1.76

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.29
Pauză peste 1.5 3.05

Analiza de dinainte de meci

Conquense - Alcorcon s-a jucat vineri, 21 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Conquense are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 2-4. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. Alcorcon vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

Alcorcon pleacă favorită, la cota 1.90. Egalul e la 3.20, iar Conquense la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.20, iar GG la 1.95.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,8 pentru Conquense și 1,2 pentru Alcorcon. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. La 1.25, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 68%. Cota de 1.58 e peste cea corectă (1.47). Nu marchează ambele (NG) merită privit: 62% în model, iar 1.76 plătește peste cota corectă de 1.61. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Conquense - Alcorcon

Goluri estimate: 0,81 Conquense și 1,17 Alcorcon, total 1,98. 1X2 în model: 26% · 30% · 44%. Peste 2,5: 32% (cotă corectă 3.13). GG: 38% (cotă corectă 2.63). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

14%0
27%1
27%2
18%3
9%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 68% · peste 2,5: 32% (verde).

Scoruri probabile

0-116,2%0-013,8%1-113,1%1-011,2%0-29,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Conquense. Conquense a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,6 goluri, după cote 2,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Alcorcon e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-0
Cornere2-6
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startAlcorcon · 1.90
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Conquense - Alcorcon?

S-a jucat vineri, 21 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Conquense - Alcorcon?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Conquense - Alcorcon?

Pe Estadio La Fuensanta, în Cuenca, vineri, 21 august, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Conquense - Alcorcon?

Alcorcon pleca favorită, la cota 1.90. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Conquense - Alcorcon?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →