Luni19 octombrie
Live 35 Pune pont

UruguayUruguay · Segunda Division

Colon FC - Huracan FC

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 17 octombrie

UruguaySegunda Division · Uruguay Final
Colon FC
VEÎÎE
Final3-0Pauză 2-0
Huracan FC
EÎVEÎ
Șanse înainte de start, după cote
Colon FC 44%Egal 28%Huracan FC 28%

Colon FC 3-0 Huracan FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Colon FC 3-0 Huracan FC (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui Colon FC, iar cotele fără marjă 44%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG n-a ieșit (NG avea 51%). Scorul exact 3-0 avea 2,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (6-6) și 8 cartonașe galbene (5-3).

Colon FCîn meciHuracan FC
6
Cornere
6
5
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Colon FC vs Huracan FC

Colon FC marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6. Huracan FC marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,4goluri estimate
43%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Colon FCultimele 5Huracan FC
1,00
Puncte / meci
1,00
0,8
Goluri marcate / meci
1,0
1,6
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Colon FC și ultimele 5 Huracan FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Colon FC1-2-2

V
Uruguay Montevideo - Colon FC10.10.26 · Segunda Division
1-3
E
Colon FC - Club Oriental04.10.26 · Segunda Division
0-0
Î
River Plate (URU) - Colon FC26.09.26 · Segunda Division
3-0
Î
Liverpool Montevideo - Colon FC23.09.26 · Copa Uruguay
3-0
E
Fenix - Colon FC19.09.26 · Segunda Division
1-1

Huracan FC1-2-2

E
Huracan FC - Fenix12.10.26 · Segunda Division
0-0
Î
Rentistas - Huracan FC03.10.26 · Segunda Division
2-1
V
Huracan FC - Miramar Misiones28.09.26 · Segunda Division
2-1
E
Tacuarembo - Huracan FC20.09.26 · Segunda Division
1-1
Î
Huracan FC - Plaza Colonia12.09.26 · Segunda Division
1-2

Întâlniri directe Colon FC - Huracan FC

Colon FC 1Egal 0Huracan FC 0
V
Huracan FC - Colon FC12.07.2026 · pauză 0-2
0-2

V/E/Î din perspectiva Colon FC. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Colon FC - Huracan FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Colon FC2.1044% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Huracan FC3.2528% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.77
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.32
Sub 2.5 1.68
Peste 2.5 2.05

Ambele marchează

GG Da 1.90
GG Nu 1.80

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.30
Pauză peste 1.5 2.95

Cornere

Sub 9.5 1.58
Peste 9.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Colon FC - Huracan FC s-a jucat sâmbătă, 17 octombrie, în Segunda Division (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Colon FC are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 4-8. Huracan FC vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 6.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Huracan FC - Colon FC 0-2, pe 12 iulie 2026.

Colon FC pleacă favorită, la cota 2.10. Egalul e la 3.25, iar Huracan FC la 3.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.05, iar GG la 1.90.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,2 pentru Colon FC și 1,2 pentru Huracan FC. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 36% la victorie, față de 44%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Colon FC are 36%, Huracan FC 36%. Sub 2.5 goluri: 57% în model, cota corectă ar fi 1.75. Cota 1.68 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Alte analize din sâmbătă, 17 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Colon FC - Huracan FC

Goluri estimate: 1,20 Colon FC și 1,19 Huracan FC, total 2,39. 1X2 în model: 36% · 28% · 36%. Peste 2,5: 43% (cotă corectă 2.33). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

9%0
22%1
26%2
21%3
12%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 57% · peste 2,5: 43% (verde).

Scoruri probabile

1-113,1%1-011,0%0-110,9%0-09,2%2-17,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Colon FC. Colon FC a primit 8 goluri în ultimele 5 partide.
  • Favorit fără formă. Colon FC e favorită, dar a câștigat un singur meci din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final3-0
Pauză2-0
Cornere6-6
Cartonașe galbene5-3
Favorită la startColon FC · 2.10
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Colon FC - Huracan FC?

S-a jucat sâmbătă, 17 octombrie, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Colon FC - Huracan FC?

În Segunda Division (Uruguay).

Cine era favorită în Colon FC - Huracan FC?

Colon FC pleca favorită, la cota 2.10. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Colon FC - Huracan FC?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Segunda Division

Toată liga →