Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Colchester United - Peterborough United

Statistici și rezultat final · marți, 21 iulie

Amicale intercluburi Final
Colchester United
VVEVÎ
Final2-3
Peterborough United
EÎEÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Colchester United 38%Egal 27%Peterborough United 35%

Colchester United 2-3 Peterborough United: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Colchester United 2-3 Peterborough United. Înainte de start, modelul dădea 21% pentru victoria lui Peterborough United, iar cotele fără marjă 35%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG a ieșit (51%). Scorul exact 2-3 avea 1,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (3-11) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Colchester Unitedîn meciPeterborough United
3
Cornere
11
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Colchester United vs Peterborough United

Colchester United marchează 2,6 goluri pe meci și primește 0,4. Peterborough United marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,4.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Colchester Unitedultimele 5Peterborough United
2,00
Puncte / meci
0,60
2,6
Goluri marcate / meci
0,6
0,4
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Colchester United și ultimele 5 Peterborough United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Colchester United3-1-1

V
Harlow - Colchester United18.07.26 · Amicale intercluburi
0-5
V
Heybridge Swifts - Colchester United17.07.26 · Amicale intercluburi
0-4
E
Norwich City - Colchester United11.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Cheltenham Town - Colchester United02.05.26 · League Two
1-4
Î
Colchester United - Notts County25.04.26 · League Two
0-1

Peterborough United0-3-2

E
Neom SC - Peterborough United17.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Peterborough United - Doncaster Rovers02.05.26 · League One
1-3
E
Peterborough United - Mansfield Town28.04.26 · League One
0-0
Î
Stockport County - Peterborough United25.04.26 · League One
3-1
E
Peterborough United - Burton Albion19.04.26 · League One
1-1

Întâlniri directe Colchester United - Peterborough United

Colchester United 0Egal 0Peterborough United 1

V/E/Î din perspectiva Colchester United. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Colchester United - Peterborough United

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Colchester United2.4038% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Peterborough United2.6535% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.48
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.10
Peste 2.5 1.64

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.50
Pauză peste 1.5 2.35

Cornere

Sub 9.5 1.51
Peste 9.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Colchester United - Peterborough United s-a jucat marți, 21 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Colchester United are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 13-2. Peterborough United n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 7.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Colchester United - Peterborough United 1-2, pe 27 iulie 2024.

Casele văd un meci echilibrat: 2.40 pentru gazde, 2.65 pentru oaspeți și 3.35 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.64, iar GG la 1.54.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,8 pentru Colchester United și 1,0 pentru Peterborough United. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 56% la victorie, față de 38%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Colchester United: 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. Casele dau 2.40, mai mult. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.17 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Colchester United - Peterborough United

Goluri estimate: 1,75 Colchester United și 0,96 Peterborough United, total 2,71. 1X2 în model: 56% · 23% · 21%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-011,6%1-111,2%2-010,2%2-19,8%0-06,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-3
Cornere3-11
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startColchester United · 2.40
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Colchester United - Peterborough United?

S-a jucat marți, 21 iulie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 2-3.

În ce competiție s-a jucat Colchester United - Peterborough United?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Colchester United - Peterborough United?

Pe JobServe Community Stadium, în Colchester, Essex, marți, 21 iulie, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Colchester United - Peterborough United?

Niciuna clar: cotele erau 2.40 la gazde și 2.65 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-3.

Câte goluri s-au marcat în Colchester United - Peterborough United?

5 goluri, scor final 2-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →