Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

IrlandaIrlanda · First Division

Cobh Ramblers - Wexford

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

IrlandaFirst Division · Irlanda Final
Cobh Ramblers
ÎÎÎÎÎ
Final1-0Pauză 1-0
Wexford
VÎEÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Cobh Ramblers 35%Egal 28%Wexford 37%

Cobh Ramblers 1-0 Wexford: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cobh Ramblers 1-0 Wexford (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru victoria lui Cobh Ramblers, iar cotele fără marjă 35%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG n-a ieșit (NG avea 49%). Scorul exact 1-0 avea 8,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 1 cornere (1-0) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Cobh Ramblersîn meciWexford
1
Cornere
0
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cobh Ramblers vs Wexford

Cobh Ramblers marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,8. Wexford marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2. Ultimele 8 întâlniri directe: Cobh Ramblers 2, egal 0, Wexford 6.

~2,6goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Cobh Ramblersultimele 5Wexford
0,00
Puncte / meci
1,00
0,4
Goluri marcate / meci
1,0
1,8
Goluri primite / meci
1,2
0
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
6

Ultimele 5 meciuri Cobh Ramblers și ultimele 5 Wexford, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cobh Ramblers0-0-5

Î
Cobh Ramblers - Bray Wanderers24.07.26 · First Division
1-2
Î
Waterford - Cobh Ramblers17.07.26 · Cupa FAI
2-1
Î
Athlone Town - Cobh Ramblers10.07.26 · First Division
2-0
Î
Cobh Ramblers - Cork City03.07.26 · First Division
0-1
Î
UC Dublin - Cobh Ramblers26.06.26 · First Division
2-0

Wexford1-2-2

V
Longford Town - Wexford25.07.26 · First Division
1-2
Î
St. Patrick's Athletic - Wexford17.07.26 · Cupa FAI
2-1
E
Wexford - Kerry10.07.26 · First Division
2-2
Î
Finn Harps - Wexford03.07.26 · First Division
1-0
E
Wexford - Treaty United26.06.26 · First Division
0-0

Întâlniri directe Cobh Ramblers - Wexford

Cobh Ramblers 2Egal 0Wexford 6
Î
Wexford - Cobh Ramblers24.04.2026 · pauză 1-0
2-0
Î
Cobh Ramblers - Wexford13.02.2026 · pauză 0-2
0-3
Î
Wexford - Cobh Ramblers19.09.2025 · pauză 1-1
3-2
V
Cobh Ramblers - Wexford04.08.2025 · pauză 3-0
4-0
V
Wexford - Cobh Ramblers09.05.2025 · pauză 0-2
0-2
Î
Cobh Ramblers - Wexford04.04.2025 · pauză 1-1
1-3
Î
Cobh Ramblers - Wexford06.09.2024 · pauză 0-1
1-2
Î
Wexford - Cobh Ramblers12.07.2024 · pauză 0-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Cobh Ramblers. 6 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Cobh Ramblers - Wexford

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cobh Ramblers2.6035% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Wexford2.5037% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.38
X2 1.50
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.07
Peste 2.5 1.66

Ambele marchează

GG Da 1.56
GG Nu 2.27

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.49
Pauză peste 1.5 2.37

Analiza de dinainte de meci

Cobh Ramblers - Wexford s-a jucat vineri, 31 iulie, în First Division (Irlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Cobh Ramblers n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. Golaveraj: 2-9. Wexford vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 6.

În ultimele 8 întâlniri directe, Cobh Ramblers a câștigat de 2 ori, Wexford de 6 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Wexford - Cobh Ramblers 2-0, pe 24 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.60 pentru gazde, 2.50 pentru oaspeți și 3.25 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.66, iar GG la 1.56.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Cobh Ramblers și 1,4 pentru Wexford. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 70%. Cota de 1.50 e peste cea corectă (1.43). Peste 1.5 goluri are 72% în model, dar la 1.17 plătește sub cota corectă de 1.39. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Cobh Ramblers - Wexford

Goluri estimate: 1,12 Cobh Ramblers și 1,43 Wexford, total 2,55. 1X2 în model: 30% · 26% · 44%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,5%0-111,2%1-28,9%1-08,7%0-28,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Cobh Ramblers. Cobh Ramblers a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Cobh Ramblers. Cobh Ramblers a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,2 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere1-0
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startWexford · 2.50
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cobh Ramblers - Wexford?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Cobh Ramblers - Wexford?

În First Division (Irlanda).

Unde s-a jucat Cobh Ramblers - Wexford?

Pe St. Colman's Park, în Cobh, vineri, 31 iulie, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Cobh Ramblers - Wexford?

Niciuna clar: cotele erau 2.60 la gazde și 2.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Cobh Ramblers - Wexford?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din First Division

Toată liga →