Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

IrlandaIrlanda · First Division

Cobh Ramblers - Longford Town

Statistici și rezultat final · vineri, 28 august

IrlandaFirst Division · Irlanda Final
Cobh Ramblers
VVÎVÎ
Final2-2Pauză 0-2
Longford Town
VÎÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Cobh Ramblers 38%Egal 30%Longford Town 33%

Cobh Ramblers 2-2 Longford Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cobh Ramblers 2-2 Longford Town (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 57%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 2-2 avea 6,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 5 cartonașe galbene (1-4).

Cobh Ramblersîn meciLongford Town
6
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cobh Ramblers vs Longford Town

Cobh Ramblers marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Longford Town marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,6. La Longford Town, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: Cobh Ramblers 3, egal 2, Longford Town 3.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Cobh Ramblersultimele 5Longford Town
1,80
Puncte / meci
1,80
1,4
Goluri marcate / meci
2,2
1,2
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
40%
3
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Cobh Ramblers și ultimele 5 Longford Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cobh Ramblers3-0-2

V
Finn Harps - Cobh Ramblers21.08.26 · First Division
1-3
V
Cobh Ramblers - Treaty United07.08.26 · First Division
2-0
Î
Kerry - Cobh Ramblers03.08.26 · First Division
3-0
V
Cobh Ramblers - Wexford31.07.26 · First Division
1-0
Î
Cobh Ramblers - Bray Wanderers24.07.26 · First Division
1-2

Longford Town3-0-2

V
Longford Town - Bray Wanderers22.08.26 · First Division
4-2
Î
Bohemians Dublin - Longford Town16.08.26 · Cupa FAI
4-0
Î
Athlone Town - Longford Town07.08.26 · First Division
2-1
V
Longford Town - Finn Harps03.08.26 · First Division
5-0
V
Treaty United - Longford Town31.07.26 · First Division
0-1

Întâlniri directe Cobh Ramblers - Longford Town

Cobh Ramblers 3Egal 2Longford Town 3
Î
Longford Town - Cobh Ramblers13.06.2026 · pauză 2-0
2-1
E
Cobh Ramblers - Longford Town17.04.2026 · pauză 0-0
0-0
V
Longford Town - Cobh Ramblers21.02.2026 · pauză 0-2
1-2
Î
Longford Town - Cobh Ramblers10.10.2025 · pauză 1-1
3-1
V
Cobh Ramblers - Longford Town01.08.2025 · pauză 1-1
3-1
E
Longford Town - Cobh Ramblers14.06.2025 · pauză 0-0
1-1
V
Cobh Ramblers - Longford Town07.03.2025 · pauză 3-0
5-0
Î
Longford Town - Cobh Ramblers12.10.2024 · pauză 1-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Cobh Ramblers. 5 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Cobh Ramblers - Longford Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cobh Ramblers2.4238% fără marjă
X · Egal3.1030% fără marjă
2 · Longford Town2.8233% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.37
X2 1.50
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.90
Peste 2.5 1.82

Ambele marchează

GG Da 1.66
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.41
Pauză peste 1.5 2.57

Analiza de dinainte de meci

Cobh Ramblers - Longford Town s-a jucat vineri, 28 august, în First Division (Irlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Cobh Ramblers vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Longford Town are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 11-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 8 întâlniri directe, Cobh Ramblers a câștigat de 3 ori, Longford Town de 3 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Ultima: Longford Town - Cobh Ramblers 2-1, pe 13 iunie 2026.

La case, diferența e mică: Cobh Ramblers are cota 2.42, Longford Town 2.82. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.82, iar GG la 1.66.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Cobh Ramblers și 1,5 pentru Longford Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Cobh Ramblers are 37%, Longford Town 39%. Peste 2.5 goluri are 57% în model, iar 1.82 e aproape de cota corectă (1.75). Ambele marchează (GG): 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. Cota 1.66 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Cobh Ramblers - Longford Town

Goluri estimate: 1,46 Cobh Ramblers și 1,50 Longford Town, total 2,96. 1X2 în model: 37% · 24% · 39%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,3%1-28,5%2-18,3%0-17,8%1-07,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Longford Town. Longford Town a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză0-2
Cornere6-3
Cartonașe galbene1-4
Favorită la startCobh Ramblers · 2.42
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cobh Ramblers - Longford Town?

S-a jucat vineri, 28 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Cobh Ramblers - Longford Town?

În First Division (Irlanda).

Unde s-a jucat Cobh Ramblers - Longford Town?

Pe St. Colman's Park, în Cobh, vineri, 28 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Cobh Ramblers - Longford Town?

Niciuna clar: cotele erau 2.42 la gazde și 2.82 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Cobh Ramblers - Longford Town?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din First Division

Toată liga →