Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

IrlandaIrlanda · First Division

Cobh Ramblers - Bray Wanderers

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

IrlandaFirst Division · Irlanda Final
Cobh Ramblers
ÎÎÎÎV
Final1-2Pauză 1-1
Bray Wanderers
VVVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Cobh Ramblers 24%Egal 24%Bray Wanderers 51%

Cobh Ramblers 1-2 Bray Wanderers: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cobh Ramblers 1-2 Bray Wanderers (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 58% pentru victoria lui Bray Wanderers, iar cotele fără marjă 51%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 52%), iar GG a ieșit (51%). Scorul exact 1-2 avea 9,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (4-6) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Cobh Ramblersîn meciBray Wanderers
4
Cornere
6
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cobh Ramblers vs Bray Wanderers

Cobh Ramblers marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6. Bray Wanderers marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,6. Ultimele 8 întâlniri directe: Cobh Ramblers 4, egal 1, Bray Wanderers 3.

~2,8goluri estimate
52%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Cobh Ramblersultimele 5Bray Wanderers
0,60
Puncte / meci
2,40
0,8
Goluri marcate / meci
2,0
1,6
Goluri primite / meci
0,6
1
Victorii
4
40%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
20%
4
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Cobh Ramblers și ultimele 5 Bray Wanderers, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cobh Ramblers1-0-4

Î
Waterford - Cobh Ramblers17.07.26 · Cupa FAI
2-1
Î
Athlone Town - Cobh Ramblers10.07.26 · First Division
2-0
Î
Cobh Ramblers - Cork City03.07.26 · First Division
0-1
Î
UC Dublin - Cobh Ramblers26.06.26 · First Division
2-0
V
Cobh Ramblers - Finn Harps19.06.26 · First Division
3-1

Bray Wanderers4-0-1

V
Finn Harps - Bray Wanderers17.07.26 · Cupa FAI
0-1
V
Bray Wanderers - UC Dublin10.07.26 · First Division
6-0
V
Bray Wanderers - Athlone Town03.07.26 · First Division
1-0
Î
Cork City - Bray Wanderers26.06.26 · First Division
2-0

Întâlniri directe Cobh Ramblers - Bray Wanderers

Cobh Ramblers 4Egal 1Bray Wanderers 3
Î
Bray Wanderers - Cobh Ramblers08.05.2026 · pauză 3-0
5-1
E
Cobh Ramblers - Bray Wanderers20.03.2026 · pauză 0-1
1-1
V
Cobh Ramblers - Bray Wanderers03.10.2025 · pauză 2-1
3-1
V
Bray Wanderers - Cobh Ramblers08.08.2025 · pauză 0-2
0-2
V
Cobh Ramblers - Bray Wanderers02.05.2025 · pauză 1-1
2-1
Î
Bray Wanderers - Cobh Ramblers28.03.2025 · pauză 0-0
2-1
V
Cobh Ramblers - Bray Wanderers18.10.2024 · pauză 0-0
3-0
Î
Bray Wanderers - Cobh Ramblers03.06.2024 · pauză 1-0
3-1

V/E/Î din perspectiva Cobh Ramblers. 6 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Cobh Ramblers - Bray Wanderers

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cobh Ramblers3.7524% fără marjă
X · Egal3.7524% fără marjă
2 · Bray Wanderers1.8051% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.57
X2 1.34
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.20
Peste 2.5 1.58

Ambele marchează

GG Da 1.51
GG Nu 2.40

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.54
Pauză peste 1.5 2.27

Cornere

Sub 9.5 1.67
Peste 9.5 2.07

Analiza de dinainte de meci

Cobh Ramblers - Bray Wanderers s-a jucat vineri, 24 iulie, în First Division (Irlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Cobh Ramblers vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Bray Wanderers are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 10-3.

În ultimele 8 întâlniri directe, Cobh Ramblers a câștigat de 4 ori, Bray Wanderers de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,4 goluri în medie. Ultima: Bray Wanderers - Cobh Ramblers 5-1, pe 8 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Bray Wanderers, la 1.80, cu egalul la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 51% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.58, iar GG la 1.51.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,0 pentru Cobh Ramblers și 1,8 pentru Bray Wanderers. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Bray Wanderers are 58% în model, iar 1.80 e aproape de cota corectă (1.72). Peste 1.5 goluri: 76% în model, cota corectă ar fi 1.32. La 1.15, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Cobh Ramblers - Bray Wanderers

Goluri estimate: 0,95 Cobh Ramblers și 1,81 Bray Wanderers, total 2,76. 1X2 în model: 19% · 23% · 58%. Peste 2,5: 52% (cotă corectă 1.92). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
18%1
24%2
22%3
15%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 48% · peste 2,5: 52% (verde).

Scoruri probabile

0-111,5%1-110,9%0-210,4%1-29,8%0-06,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Cobh Ramblers. Cobh Ramblers a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,5 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-1
Cornere4-6
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startBray Wanderers · 1.80
Goluri estimate~2,8
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cobh Ramblers - Bray Wanderers?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Cobh Ramblers - Bray Wanderers?

În First Division (Irlanda).

Unde s-a jucat Cobh Ramblers - Bray Wanderers?

Pe St. Colman's Park, în Cobh, vineri, 24 iulie, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Cobh Ramblers - Bray Wanderers?

Bray Wanderers pleca favorită, la cota 1.80. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Cobh Ramblers - Bray Wanderers?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din First Division

Toată liga →