Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

International cluburi · CONCACAF - Leagues Cup

Club America - Austin

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

CONCACAF - Leagues Cup Final
Club America
EVVVE
Final1-1Pauză 0-0
Austin
EVVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Club America 49%Egal 28%Austin 24%

Club America 1-1 Austin: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Club America 1-1 Austin (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG a ieșit (53%). Scorul exact 1-1 avea 11,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (6-2) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Club Americaîn meciAustin
6
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Club America vs Austin

Club America marchează 2,2 goluri pe meci și primește 0,8. Austin marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Club Americaultimele 5Austin
2,20
Puncte / meci
1,40
2,2
Goluri marcate / meci
1,2
0,8
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Club America și ultimele 5 Austin, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Club America3-2-0

E
Club America - Austin14.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
1-1
V
Club America - Portland Timbers10.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
3-1
V
Club America - San Diego FC07.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
3-1
V
Club America - Santos Laguna03.08.26 · Liga MX - Apertura
3-0
E
Atlante - Club America25.07.26 · Liga MX - Apertura
1-1

Austin2-1-2

E
Club America - Austin14.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
1-1
V
Austin - Puebla10.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
3-0
V
Austin - Tijuana07.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
2-0
Î
Colorado Rapids - Austin02.08.26 · MLS
1-0
Î
Houston Dynamo - Austin26.07.26 · MLS
3-0

Întâlniri directe Club America - Austin

Club America 0Egal 1Austin 0
E
Club America - Austin14.08.2026 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Club America. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Club America - Austin

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Club America1.9549% fără marjă
X · Egal3.4528% fără marjă
2 · Austin4.0024% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.69
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.73

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.25

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.52
Pauză peste 1.5 2.47

Cornere

Sub 9.5 1.90
Peste 9.5 1.80

Analiza de dinainte de meci

Club America - Austin s-a jucat vineri, 14 august, în CONCACAF - Leagues Cup. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Club America n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 11-4. Austin vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Club America - Austin 1-1, pe 14 august 2026.

Club America pleacă favorită, la cota 1.95. Egalul e la 3.45, iar Austin la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.73, iar GG la 1.60.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,7 pentru Club America și 1,1 pentru Austin. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Club America are 51% în model, iar 1.95 e aproape de cota corectă (1.96). Peste 1.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. La 1.23, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Club America - Austin

Goluri estimate: 1,66 Club America și 1,08 Austin, total 2,74. 1X2 în model: 51% · 24% · 25%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-111,6%1-010,7%2-19,6%2-08,9%0-17,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere6-2
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startClub America · 1.95
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Club America - Austin?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 03:30 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Club America - Austin?

În CONCACAF - Leagues Cup.

Unde s-a jucat Club America - Austin?

Pe Q2 Stadium, în Austin, Texas, vineri, 14 august, ora 03:30 (ora României).

Cine era favorită în Club America - Austin?

Club America pleca favorită, la cota 1.95. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Club America - Austin?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.