Duminică18 octombrie
Live 160 Pune pont

ParaguayParaguay

Club 12 de Octubre SD - Sportivo Iteno

Statistici și rezultat final · duminică, 20 septembrie

ParaguayParaguay Final
Club 12 de Octubre SD
VÎEÎE
Final2-2Pauză 1-1
Sportivo Iteno
ÎÎVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Club 12 de Octubre SD 40%Egal 27%Sportivo Iteno 34%

Club 12 de Octubre SD 2-2 Sportivo Iteno: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Club 12 de Octubre SD 2-2 Sportivo Iteno (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG a ieșit (54%). Scorul exact 2-2 avea 5,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (8-2) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Club 12 de Octubre SDîn meciSportivo Iteno
8
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Club 12 de Octubre SD vs Sportivo Iteno

Club 12 de Octubre SD marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,4. Sportivo Iteno marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. La Club 12 de Octubre SD, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,7goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Club 12 de Octubre SDultimele 5Sportivo Iteno
1,00
Puncte / meci
1,40
0,8
Goluri marcate / meci
1,4
1,4
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Club 12 de Octubre SD și ultimele 5 Sportivo Iteno, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ponturi Club 12 de Octubre SD - Sportivo Iteno

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Club 12 de Octubre SD2.2540% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Sportivo Iteno2.6534% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.47
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 1.97
Peste 2.5 1.70

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.15

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.45
Pauză peste 1.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Club 12 de Octubre SD - Sportivo Iteno s-a jucat duminică, 20 septembrie, în Paraguay. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Club 12 de Octubre SD are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 4-7. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Sportivo Iteno vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 7.

Casele văd un meci echilibrat: 2.25 pentru gazde, 2.65 pentru oaspeți și 3.35 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.70, iar GG la 1.60.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Club 12 de Octubre SD și 1,4 pentru Sportivo Iteno. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Club 12 de Octubre SD are 35%, Sportivo Iteno 39%. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 74%. Cota de 1.18 e sub cea corectă (1.35) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Club 12 de Octubre SD - Sportivo Iteno

Goluri estimate: 1,29 Club 12 de Octubre SD și 1,37 Sportivo Iteno, total 2,66. 1X2 în model: 35% · 26% · 39%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%0-19,6%1-09,0%1-28,5%2-18,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză1-1
Cornere8-2
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startClub 12 de Octubre SD · 2.25
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Club 12 de Octubre SD - Sportivo Iteno?

S-a jucat duminică, 20 septembrie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Club 12 de Octubre SD - Sportivo Iteno?

În Paraguay.

Cine era favorită în Club 12 de Octubre SD - Sportivo Iteno?

Niciuna clar: cotele erau 2.25 la gazde și 2.65 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Club 12 de Octubre SD - Sportivo Iteno?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.