Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Cleethorpes Town - Harrogate Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

Amicale intercluburi Final
Cleethorpes Town
EVEÎÎ
Final0-1Pauză 0-0
Harrogate Town
VÎVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Cleethorpes Town 28%Egal 27%Harrogate Town 46%

Cleethorpes Town 0-1 Harrogate Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cleethorpes Town 0-1 Harrogate Town (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 46% pentru victoria lui Harrogate Town, iar cotele fără marjă 46%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 54%), iar GG n-a ieșit (NG avea 50%). Scorul exact 0-1 avea 11,7% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cleethorpes Town vs Harrogate Town

Cleethorpes Town marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,0. Harrogate Town marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0. La Cleethorpes Town, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
46%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Cleethorpes Townultimele 5Harrogate Town
1,00
Puncte / meci
1,80
0,6
Goluri marcate / meci
1,4
1,0
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Cleethorpes Town și ultimele 5 Harrogate Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cleethorpes Town1-2-2

E
Cleethorpes Town - Grimsby Town11.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Cleethorpes Town - Beverley Town04.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
Whitby Town - Cleethorpes Town25.04.26 · Northern Premier League - PD
0-0
Î
Cleethorpes Town - Hednesford Town18.04.26 · Northern Premier League - PD
0-1
Î
Cleethorpes Town - Hebburn Town11.04.26 · Northern Premier League - PD
2-4

Harrogate Town3-0-2

V
Guiseley - Harrogate Town11.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Harrogate Town - Barnet02.05.26 · League Two
1-2
V
Walsall - Harrogate Town25.04.26 · League Two
0-2
V
Harrogate Town - Colchester United18.04.26 · League Two
1-0
Î
Newport County - Harrogate Town11.04.26 · League Two
2-1

Ponturi Cleethorpes Town - Harrogate Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cleethorpes Town3.3028% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Harrogate Town2.0246% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.63
X2 1.34
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.57

Ambele marchează

GG Da 1.53
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.52
Pauză peste 1.5 2.30

Analiza de dinainte de meci

Cleethorpes Town - Harrogate Town s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Cleethorpes Town vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Harrogate Town are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 7-5.

Casele o dau favorită pe Harrogate Town, la 2.02, cu egalul la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.57, iar GG la 1.53.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Cleethorpes Town și 1,5 pentru Harrogate Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 72% în model, iar 1.34 e aproape de cota corectă (1.39). Peste 1.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.15, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Cleethorpes Town - Harrogate Town

Goluri estimate: 1,06 Cleethorpes Town și 1,46 Harrogate Town, total 2,52. 1X2 în model: 28% · 26% · 46%. Peste 2,5: 46% (cotă corectă 2.17). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
26%2
21%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 54% · peste 2,5: 46% (verde).

Scoruri probabile

1-112,5%0-111,7%1-29,1%0-28,6%1-08,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,0 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Favorită la startHarrogate Town · 2.02
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cleethorpes Town - Harrogate Town?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Cleethorpes Town - Harrogate Town?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Cleethorpes Town - Harrogate Town?

Harrogate Town pleca favorită, la cota 2.02. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Cleethorpes Town - Harrogate Town?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →