Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · CONCACAF - Leagues Cup

Cincinnati - Pachuca

Statistici și rezultat final · miercuri, 5 august

CONCACAF - Leagues Cup Final
Cincinnati
VVÎVV
Final3-1Pauză 2-1
Pachuca
ÎÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Cincinnati 42%Egal 25%Pachuca 32%

Cincinnati 3-1 Pachuca: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cincinnati 3-1 Pachuca (pauză 2-1). Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui Cincinnati, iar cotele fără marjă 42%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (66%). Scorul exact 3-1 avea 6,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (3-6) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Cincinnatiîn meciPachuca
3
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cincinnati vs Pachuca

Cincinnati marchează 3,0 goluri pe meci și primește 1,8. Pachuca marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,4. La Cincinnati, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,5goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Cincinnatiultimele 5Pachuca
2,40
Puncte / meci
0,60
3,0
Goluri marcate / meci
1,0
1,8
Goluri primite / meci
1,4
4
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Cincinnati și ultimele 5 Pachuca, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cincinnati4-0-1

V
Cincinnati - Pachuca05.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
3-1
V4-2
Î
Columbus Crew - Cincinnati26.07.26 · MLS
2-1
V4-3
V
Cincinnati - Burnley10.07.26 · Amicale intercluburi
3-1

Pachuca1-0-4

Î
Cincinnati - Pachuca05.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
3-1
Î
Club Leon - Pachuca02.08.26 · Liga MX - Apertura
1-0
Î
Pachuca - Queretaro FC27.07.26 · Liga MX - Apertura
1-2
V
UNAM Pumas - Pachuca19.07.26 · Liga MX - Apertura
0-3
Î
UNAM Pumas - Pachuca18.05.26 · Liga MX - Apertura
1-0

Întâlniri directe Cincinnati - Pachuca

Cincinnati 1Egal 0Pachuca 0
V
Cincinnati - Pachuca05.08.2026 · pauză 2-1
3-1

V/E/Î din perspectiva Cincinnati. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Cincinnati - Pachuca

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cincinnati2.2542% fără marjă
X · Egal3.7525% fără marjă
2 · Pachuca2.9532% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.75
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.67
Peste 2.5 1.48

Ambele marchează

GG Da 1.43
GG Nu 2.70

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.70
Pauză peste 1.5 2.12

Cornere

Sub 9.5 1.80
Peste 9.5 1.90

Analiza de dinainte de meci

Cincinnati - Pachuca s-a jucat miercuri, 5 august, în CONCACAF - Leagues Cup. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Cincinnati vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 15 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Pachuca are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 5-7.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Cincinnati - Pachuca 3-1, pe 5 august 2026.

Casele o dau favorită pe Cincinnati, la 2.25, cu egalul la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.48, iar GG la 1.43.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru Cincinnati și 1,5 pentru Pachuca. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 50% la victorie, față de 42%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Cincinnati merită privit: 50% în model, iar 2.25 plătește peste cota corectă de 2.00. Peste 2.5 goluri: 67% în model, cota corectă ar fi 1.49. Cota 1.48 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 66%. Cota de 1.43 e sub cea corectă (1.52) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Cincinnati - Pachuca

Goluri estimate: 1,99 Cincinnati și 1,47 Pachuca, total 3,46. 1X2 în model: 50% · 22% · 28%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
21%3
19%4
27%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-19,2%2-19,1%1-26,8%2-26,7%1-06,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Cincinnati. Cincinnati a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză2-1
Cornere3-6
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startCincinnati · 2.25
Goluri estimate~3,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cincinnati - Pachuca?

S-a jucat miercuri, 5 august, ora 02:45 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Cincinnati - Pachuca?

În CONCACAF - Leagues Cup.

Unde s-a jucat Cincinnati - Pachuca?

Pe TQL Stadium, în Cincinnati, Ohio, miercuri, 5 august, ora 02:45 (ora României).

Cine era favorită în Cincinnati - Pachuca?

Cincinnati pleca favorită, la cota 2.25. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Cincinnati - Pachuca?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.