Duminică18 octombrie
Live 109 Pune pont

International cluburi · CONCACAF - Leagues Cup

Cincinnati - Atlas

Statistici și rezultat final · miercuri, 12 august

CONCACAF - Leagues Cup Final
Cincinnati
ÎVVVÎ
Final1-2Pauză 1-0
Atlas
VÎÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Cincinnati 66%Egal 19%Atlas 15%

Cincinnati 1-2 Atlas: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Cincinnati 1-2 Atlas (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 18% pentru victoria lui Atlas, iar cotele fără marjă 15%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (56%). Scorul exact 1-2 avea 5,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (10-0) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Cincinnatiîn meciAtlas
10
Cornere
0
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Cincinnati vs Atlas

Cincinnati marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,4. Atlas marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6. La Cincinnati, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Cincinnatiultimele 5Atlas
1,80
Puncte / meci
1,20
2,2
Goluri marcate / meci
0,8
1,4
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Cincinnati și ultimele 5 Atlas, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Cincinnati3-0-2

Î
Cincinnati - Atlas12.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
1-2
V
Cincinnati - UNAM Pumas08.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
2-0
V
Cincinnati - Pachuca05.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
3-1
V4-2
Î
Columbus Crew - Cincinnati26.07.26 · MLS
2-1

Atlas2-0-3

V
Cincinnati - Atlas12.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
1-2
Î
Charlotte - Atlas08.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
2-0
Î
Columbus Crew - Atlas05.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
3-1
Î
Atlas - Monterrey02.08.26 · Liga MX - Apertura
0-2
V
Santos Laguna - Atlas26.07.26 · Liga MX - Apertura
0-1

Întâlniri directe Cincinnati - Atlas

Cincinnati 0Egal 0Atlas 1
Î
Cincinnati - Atlas12.08.2026 · pauză 1-0
1-2

V/E/Î din perspectiva Cincinnati. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Cincinnati - Atlas

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Cincinnati1.4366% fără marjă
X · Egal5.1019% fără marjă
2 · Atlas6.2015% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.12
X2 2.80
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.52
Peste 2.5 1.53

Ambele marchează

GG Da 1.71
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.66
Pauză peste 1.5 2.17

Cornere

Sub 9.5 2.10
Peste 9.5 1.65

Analiza de dinainte de meci

Cincinnati - Atlas s-a jucat miercuri, 12 august, în CONCACAF - Leagues Cup. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Cincinnati are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 11-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Atlas vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 8.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Cincinnati - Atlas 1-2, pe 12 august 2026.

Cincinnati pleacă favorită, la cota 1.43. Egalul e la 5.10, iar Atlas la 6.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 66% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.53, iar GG la 1.71.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,1 pentru Cincinnati și 1,0 pentru Atlas. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Cincinnati: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. La 1.43, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 59%. Cota de 1.53 e sub cea corectă (1.69) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Cincinnati - Atlas

Goluri estimate: 2,07 Cincinnati și 1,04 Atlas, total 3,11. 1X2 în model: 61% · 21% · 18%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

2-19,9%2-09,6%1-19,6%1-09,2%3-16,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Atlas. Atlas a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-0
Cornere10-0
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startCincinnati · 1.43
Goluri estimate~3,1
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Cincinnati - Atlas?

S-a jucat miercuri, 12 august, ora 03:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Cincinnati - Atlas?

În CONCACAF - Leagues Cup.

Unde s-a jucat Cincinnati - Atlas?

Pe TQL Stadium, în Cincinnati, Ohio, miercuri, 12 august, ora 03:00 (ora României).

Cine era favorită în Cincinnati - Atlas?

Cincinnati pleca favorită, la cota 1.43. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Cincinnati - Atlas?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.