Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Chorley - Brackley Town

Statistici și rezultat final · luni, 31 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Chorley
EVVÎÎ
Final2-2Pauză 0-1
Brackley Town
ÎÎEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Chorley 44%Egal 28%Brackley Town 28%

Chorley 2-2 Brackley Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Chorley 2-2 Brackley Town (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG a ieșit (51%). Scorul exact 2-2 avea 5,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (4-3) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Chorleyîn meciBrackley Town
4
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Chorley vs Brackley Town

Chorley marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Brackley Town marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2. Ultimele 4 întâlniri directe: Chorley 2, egal 0, Brackley Town 2.

~2,5goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Chorleyultimele 5Brackley Town
1,40
Puncte / meci
1,40
1,4
Goluri marcate / meci
1,0
1,2
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Chorley și ultimele 5 Brackley Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Chorley2-1-2

E
Merthyr Town - Chorley29.08.26 · National League - Nord
1-1
V
Chorley - Scarborough Athletic22.08.26 · National League - Nord
2-1
V
Marine - Chorley18.08.26 · National League - Nord
0-2
Î
South Shields - Chorley15.08.26 · National League - Nord
2-1
Î
Chorley - Chester08.08.26 · National League - Nord
1-2

Brackley Town2-1-2

Î
Macclesfield - Brackley Town22.08.26 · National League - Nord
2-1
Î
Brackley Town - Kings Lynn Town18.08.26 · National League - Nord
0-2
E
Brackley Town - Hebburn Town15.08.26 · National League - Nord
1-1
V
Telford United - Brackley Town08.08.26 · National League - Nord
1-2
V
Brackley Town - Maidenhead United01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0

Întâlniri directe Chorley - Brackley Town

Chorley 2Egal 0Brackley Town 2
V
Chorley - Brackley Town11.02.2025 · pauză 2-0
4-1
V
Brackley Town - Chorley03.09.2024 · pauză 0-0
0-2
Î
Brackley Town - Chorley28.04.2024 · pauză 0-0
1-0
Î
Brackley Town - Chorley27.02.2024 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Chorley. 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Chorley - Brackley Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Chorley2.0744% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Brackley Town3.3028% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.25
X2 1.67
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.85
Peste 2.5 1.87

Ambele marchează

GG Da 1.71
GG Nu 2.02

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.40
Pauză peste 1.5 2.62

Cornere

Sub 9.5 1.80
Peste 9.5 1.90

Analiza de dinainte de meci

Chorley - Brackley Town s-a jucat luni, 31 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Chorley vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Brackley Town are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 5-6.

În ultimele 4 întâlniri directe, Chorley a câștigat de 2 ori, Brackley Town de 2 ori. Ultima: Chorley - Brackley Town 4-1, pe 11 februarie 2025.

Casele o dau favorită pe Chorley, la 2.07, cu egalul la 3.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.87, iar GG la 1.71.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Chorley și 1,1 pentru Brackley Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. La 1.25, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.24 e sub cea corectă (1.39) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Chorley - Brackley Town

Goluri estimate: 1,41 Chorley și 1,13 Brackley Town, total 2,54. 1X2 în model: 43% · 27% · 30%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,6%1-011,1%0-18,9%2-18,9%0-07,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză0-1
Cornere4-3
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startChorley · 2.07
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Chorley - Brackley Town?

S-a jucat luni, 31 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat Chorley - Brackley Town?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Chorley - Brackley Town?

Pe Stadionu The Chorley Group Victory Park, în Chorley, Lancashire, luni, 31 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Chorley - Brackley Town?

Chorley pleca favorită, la cota 2.07. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în Chorley - Brackley Town?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →