Duminică18 octombrie
Live 108 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Chorley - Altrincham

Statistici și rezultat final · marți, 21 iulie

Amicale intercluburi Final
Chorley
ÎÎVVE
Final0-0Pauză 0-0
Altrincham
EEVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Chorley 30%Egal 25%Altrincham 44%

Chorley 0-0 Altrincham: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Chorley 0-0 Altrincham (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 41%), iar GG n-a ieșit (NG avea 38%). Scorul exact 0-0 avea 4,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (2-5) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Chorleyîn meciAltrincham
2
Cornere
5
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Chorley vs Altrincham

Chorley marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,0. Altrincham marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,2. La Altrincham, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Chorleyultimele 5Altrincham
1,40
Puncte / meci
2,20
1,8
Goluri marcate / meci
2,0
1,0
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Chorley și ultimele 5 Altrincham, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Chorley2-1-2

Î
Chorley - Bury11.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Bamber Bridge - Chorley04.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Longridge Town - Chorley27.06.26 · Amicale intercluburi
0-5
V
Chorley - Worksop Town25.04.26 · National League - Nord
2-1
E
Kings Lynn Town - Chorley18.04.26 · National League - Nord
1-1

Altrincham3-2-0

E
Colwyn Bay - Altrincham11.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
E
Colwyn Bay - Altrincham11.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Altrincham - Gateshead25.04.26 · National League
3-1
V
Sutton Coldfield Town - Altrincham18.04.26 · National League
1-2
V
Altrincham - Eastleigh11.04.26 · National League
1-0

Ponturi Chorley - Altrincham

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Chorley3.0030% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Altrincham2.0744% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.63
X2 1.32
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.11
Sub 2.5 2.40
Peste 2.5 1.48

Ambele marchează

GG Da 1.45
GG Nu 2.55

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.62
Pauză peste 1.5 2.12

Cornere

Sub 9.5 1.48
Peste 9.5 2.47

Analiza de dinainte de meci

Chorley - Altrincham s-a jucat marți, 21 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Chorley vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Altrincham n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 10-6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele o dau favorită pe Altrincham, la 2.07, cu egalul la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.48, iar GG la 1.45.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,5 pentru Chorley și 1,6 pentru Altrincham. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Chorley are 35%, Altrincham 41%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 59%. Cota de 1.48 e sub cea corectă (1.69) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 62% în model, dar la 1.45 plătește sub cota corectă de 1.61. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Chorley - Altrincham

Goluri estimate: 1,47 Chorley și 1,63 Altrincham, total 3,10. 1X2 în model: 35% · 24% · 41%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,8%1-28,8%2-17,9%0-17,3%1-06,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere2-5
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startAltrincham · 2.07
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Chorley - Altrincham?

S-a jucat marți, 21 iulie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Chorley - Altrincham?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Chorley - Altrincham?

Pe Stadionu The Chorley Group Victory Park, în Chorley, Lancashire, marți, 21 iulie, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Chorley - Altrincham?

Altrincham pleca favorită, la cota 2.07. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Chorley - Altrincham?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →