Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Chester - Spalding United

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Chester
VVVEV
Final1-0Pauză 0-0
Spalding United
EÎVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Chester 58%Egal 23%Spalding United 19%

Chester 1-0 Spalding United: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Chester 1-0 Spalding United (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 52% pentru victoria lui Chester, iar cotele fără marjă 58%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 66%), iar GG n-a ieșit (NG avea 62%). Scorul exact 1-0 avea 17,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (9-2) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Chesterîn meciSpalding United
9
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Chester vs Spalding United

Chester marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,2. Spalding United marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,2. La Spalding United, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,1goluri estimate
34%peste 2,5 goluri
38%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Chesterultimele 5Spalding United
2,60
Puncte / meci
2,00
1,6
Goluri marcate / meci
0,8
0,2
Goluri primite / meci
0,2
4
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
0%
20%
Ambele marchează
0%

Ultimele 5 meciuri Chester și ultimele 5 Spalding United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Chester4-1-0

V
Darlington - Chester18.08.26 · National League - Nord
0-1
V
Chester - Kings Lynn Town15.08.26 · National League - Nord
2-0
V
Chorley - Chester08.08.26 · National League - Nord
1-2
E
Chester - Crewe Alexandra01.08.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Nantwich Town - Chester28.07.26 · Amicale intercluburi
0-3

Spalding United3-1-1

E
Spalding United - Macclesfield18.08.26 · National League - Nord
0-0
Î
Spalding United - Oxford City15.08.26 · National League - Nord
0-1
V
Radcliffe - Spalding United08.08.26 · National League - Nord
0-2
V
Chelmsford City - Spalding United01.08.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Spalding United - Halesowen Town29.04.26 · Southern League - PD Central
1-0

Ponturi Chester - Spalding United

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Chester1.5858% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Spalding United4.7019% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.14
X2 2.07
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.88
Peste 2.5 1.82

Ambele marchează

GG Da 1.83
GG Nu 1.87

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

Chester - Spalding United s-a jucat sâmbătă, 22 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Chester n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 8 goluri și a primit 1. În ultimele 5 meciuri, Spalding United are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 4-1. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

Casele o dau favorită pe Chester, la 1.58, cu egalul la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 58% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.82, iar GG la 1.83.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,3 pentru Chester și 0,7 pentru Spalding United. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Chester, modelul calculează 52%. Cota de 1.58 e sub cea corectă (1.92) și nu merită. Sub 2.5 goluri merită privit: 66% în model, iar 1.88 plătește peste cota corectă de 1.52. Nu marchează ambele (NG): 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. Casele dau 1.87, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Chester - Spalding United

Goluri estimate: 1,34 Chester și 0,71 Spalding United, total 2,05. 1X2 în model: 52% · 28% · 20%. Peste 2,5: 34% (cotă corectă 2.94). GG: 38% (cotă corectă 2.63). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

13%0
26%1
27%2
19%3
9%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 66% · peste 2,5: 34% (verde).

Scoruri probabile

1-017,3%0-012,9%1-112,2%2-011,6%0-19,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,4 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere9-2
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startChester · 1.58
Goluri estimate~2,1
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Chester - Spalding United?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Chester - Spalding United?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Chester - Spalding United?

Pe Deva Stadium, în Chester, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Chester - Spalding United?

Chester pleca favorită, la cota 1.58. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Chester - Spalding United?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →