Marți27 octombrie
Live 8 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Sud

Chesham United - Farnham Town

Statistici, pont și cote · marți, 27 octombrie, ora 21:45

Anglia Am.National League - Sud · Anglia Am. + Pune pont
Chesham United
ÎÎEÎV
Marți21:4527 octombrie
Farnham Town
VÎEVÎ
Șanse după cote, fără marjă · înainte de start
Chesham United 41%Egal 25%Farnham Town 34%

Statistici Chesham United vs Farnham Town

Chesham United marchează 0,8 goluri pe meci și primește 3,0. Farnham Town marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,6. La Farnham Town, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,6goluri estimate
70%peste 2,5 goluri
68%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Chesham Unitedultimele 5Farnham Town
0,80
Puncte / meci
1,40
0,8
Goluri marcate / meci
2,6
3,0
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
100%
20%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Chesham United și ultimele 5 Farnham Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Chesham United1-1-3

Î
Dagenham & Redbridge - Chesham United24.10.26 · National League - Sud
2-0
Î5-0
E0-0
Î
Chesham United - Chelmsford City10.10.26 · National League - Sud
0-5
V
Chesham United - Real Bedford03.10.26 · FA Cup
4-3

Farnham Town2-1-2

V
Farnham Town - Braintree Town24.10.26 · National League - Sud
6-0
Î
Farnham Town - Salisbury10.10.26 · National League - Sud
1-2
E
Farnham Town - Truro City06.10.26 · National League - Sud
2-2
V
Farnham Town - Weston Super Mare26.09.26 · National League - Sud
3-2
Î
Farnham Town - Cirencester Town22.09.26 · FA Cup
1-2

Ponturi Chesham United - Farnham Town

0

Niciun tipster nu a pus încă pont pe meciul ăsta. Pontul se poate pune până cu 2 minute înainte de start, la cota din acel moment.

Pune pont

Cote Chesham United - Farnham Town

1 · Chesham United2.2241% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Farnham Town2.7034% fără marjă

Cote înainte de start, actualizate

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.29
X2 1.67
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.10
Sub 2.5 2.50
Peste 2.5 1.42

Ambele marchează

GG Da 1.42
GG Nu 2.62

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.65
Pauză peste 1.5 2.05

Analiză și pont Chesham United - Farnham Town

Marți, 27 octombrie, de la 21:45, Farnham Town joacă pe terenul lui Chesham United, în National League - Sud (Anglia Am.).

În ultimele 5 meciuri, Chesham United are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-15. Farnham Town vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele văd un meci echilibrat: 2.22 pentru gazde, 2.70 pentru oaspeți și 3.60 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.42, iar GG la 1.42.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,5 pentru Chesham United și 2,2 pentru Farnham Town. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 25% la victorie, față de 41%.

Verdict

Victorie Farnham Town: 54% în model, cota corectă ar fi 1.85. Casele dau 2.70, mai mult. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 70%. Cota de 1.42 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 68% în model, iar 1.42 e aproape de cota corectă (1.47). Scorul cel mai probabil: 1-2. Pontul publicat pe meci este GG Nu la 2.62, pentru care modelul calculează 32%.

Probabilități Chesham United - Farnham Town

Goluri estimate: 1,46 Chesham United și 2,18 Farnham Town, total 3,64. 1X2 în model: 25% · 21% · 54%. Peste 2,5: 70% (cotă corectă 1.43). GG: 68% (cotă corectă 1.47). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
17%2
21%3
19%4
30%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 30% · peste 2,5: 70% (verde).

Scoruri probabile

1-29,1%1-18,4%1-36,6%2-26,6%0-26,2%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Chesham United. Chesham United a primit 15 goluri în ultimele 5 partide.
  • Apărare vulnerabilă: Farnham Town. Farnham Town a primit 8 goluri în ultimele 5 partide.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,0 goluri, după cote 3,3. Modelul ia media celor două.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,9% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Start27.10, 21:45
FavorităChesham United · 2.22
Goluri estimate~3,6
Scor probabil1-2
+ Pune pont pe meci

Întrebări frecvente

La ce oră începe Chesham United - Farnham Town?

Marți, 27 octombrie, ora 21:45, ora României.

În ce competiție se joacă Chesham United - Farnham Town?

În National League - Sud (Anglia Am.).

Unde se joacă Chesham United - Farnham Town?

Pe stadionul The Meadow, în Chesham, Buckinghamshire, marți, 27 octombrie, ora 21:45 (ora României).

Cine e favorită în Chesham United - Farnham Town?

Niciuna clar: cotele sunt 2.22 la gazde și 2.70 la oaspeți.

Câte goluri se așteaptă în Chesham United - Farnham Town?

În jur de 3,6, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-2.

Alte meciuri din National League - Sud

Toată liga →