Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

RusiaRusia · Liga de tineret

Chertanovo Moscova U19 - Zenit U19

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

RusiaLiga de tineret · Rusia Final
Chertanovo Moscova U19
EÎÎÎÎ
Final0-3Pauză 0-2
Zenit U19
VÎVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Chertanovo Moscova U19 2%Egal 5%Zenit U19 93%

Chertanovo Moscova U19 0-3 Zenit U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Chertanovo Moscova U19 0-3 Zenit U19 (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 79% pentru victoria lui Zenit U19, iar cotele fără marjă 93%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG n-a ieșit (NG avea 59%). Scorul exact 0-3 avea 11,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (4-9) și 6 cartonașe galbene (4-2).

Chertanovo Moscova U19în meciZenit U19
4
Cornere
9
4
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Chertanovo Moscova U19 vs Zenit U19

Chertanovo Moscova U19 marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,6. Zenit U19 marchează 2,4 goluri pe meci și primește 0,6. La Chertanovo Moscova U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Chertanovo Moscova U19 1, egal 0, Zenit U19 2.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
41%ambele marchează
0-2scorul cel mai probabil
Chertanovo Moscova U19ultimele 5Zenit U19
0,20
Puncte / meci
2,40
0,6
Goluri marcate / meci
2,4
2,6
Goluri primite / meci
0,6
0
Victorii
4
80%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Chertanovo Moscova U19 și ultimele 5 Zenit U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Chertanovo Moscova U190-1-4

E
Rostov U19 - Chertanovo Moscova U1917.07.26 · Liga de tineret
2-2
Î
Chertanovo Moscova U19 - Krasnodar U1910.07.26 · Liga de tineret
1-3
Î
Chertanovo Moscova U19 - FC Rodina U1903.07.26 · Liga de tineret
0-2
Î
Konoplev Academy U19 - Chertanovo Moscova U1926.06.26 · Liga de tineret
3-0
Î
CSKA Moscova U19 - Chertanovo Moscova U1922.05.26 · Liga de tineret
3-0

Zenit U194-0-1

V
Fakel Voronezh U19 - Zenit U1917.07.26 · Liga de tineret
1-2
Î
CSKA Moscova U19 - Zenit U1910.07.26 · Liga de tineret
1-0
V
Zenit U19 - Dinamo Moscova U1903.07.26 · Liga de tineret
5-1
V
Zenit U19 - Nizhny Novgorod U1926.06.26 · Liga de tineret
3-0
V
Almaz Antey U19 - Zenit U1922.05.26 · Liga de tineret
0-2

Întâlniri directe Chertanovo Moscova U19 - Zenit U19

Chertanovo Moscova U19 1Egal 0Zenit U19 2
Î
Zenit U19 - Chertanovo Moscova U1906.03.2026 · pauză 1-0
5-1
V
Zenit U19 - Chertanovo Moscova U1919.07.2024 · pauză 2-0
2-3
Î
Chertanovo Moscova U19 - Zenit U1919.04.2024 · pauză 1-0
2-3

V/E/Î din perspectiva Chertanovo Moscova U19. 3 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Chertanovo Moscova U19 - Zenit U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Chertanovo Moscova U1950.002% fără marjă
X · Egal20.005% fără marjă
2 · Zenit U191.0193% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, ambele marchează

Șansă dublă

1X 15.00
X2 —
12 —

Ambele marchează

GG Da 2.07
GG Nu 1.65

Analiza de dinainte de meci

Chertanovo Moscova U19 - Zenit U19 s-a jucat vineri, 24 iulie, în Liga de tineret (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Chertanovo Moscova U19 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 3-13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Zenit U19 vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 3.

În ultimele 3 întâlniri directe, Chertanovo Moscova U19 a câștigat o dată, Zenit U19 de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 5,3 goluri în medie. Ultima: Zenit U19 - Chertanovo Moscova U19 5-1, pe 6 martie 2026.

Zenit U19 pleacă favorită, la cota 1.01. Egalul e la 20.00, iar Chertanovo Moscova U19 la 50.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 93% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 0,6 pentru Chertanovo Moscova U19 și 2,5 pentru Zenit U19. Scorul cel mai probabil e 0-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Zenit U19 are 79% în model, dar la 1.01 plătește sub cota corectă de 1.27. Peste 2.5 goluri: 59% în model, adică o cotă corectă de 1.69. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 59%. Cota de 1.65 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 0-2.

Probabilități Chertanovo Moscova U19 - Zenit U19

Goluri estimate: 0,60 Chertanovo Moscova U19 și 2,50 Zenit U19, total 3,10. 1X2 în model: 7% · 14% · 79%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 41% (cotă corectă 2.44). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

0-214,1%0-311,7%0-111,3%1-28,4%0-47,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Chertanovo Moscova U19. Chertanovo Moscova U19 a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 5,3 goluri, iar modelul estimează acum 3,1.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-3
Pauză0-2
Cornere4-9
Cartonașe galbene4-2
Favorită la startZenit U19 · 1.01
Goluri estimate~3,1
Scor probabil0-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Chertanovo Moscova U19 - Zenit U19?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat Chertanovo Moscova U19 - Zenit U19?

În Liga de tineret (Rusia).

Unde s-a jucat Chertanovo Moscova U19 - Zenit U19?

Pe Arena Chertanovo, în Moskva, vineri, 24 iulie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Chertanovo Moscova U19 - Zenit U19?

Zenit U19 pleca favorită, la cota 1.01. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în Chertanovo Moscova U19 - Zenit U19?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Liga de tineret

Toată liga →