Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

RusiaRusia · Liga de tineret

Chertanovo Moscova U19 - Rubin Kazan U19

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

RusiaLiga de tineret · Rusia Final
Chertanovo Moscova U19
ÎÎEÎÎ
Final0-2Pauză 0-0
Rubin Kazan U19
ÎVVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Chertanovo Moscova U19 38%Egal 30%Rubin Kazan U19 32%

Chertanovo Moscova U19 0-2 Rubin Kazan U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Chertanovo Moscova U19 0-2 Rubin Kazan U19 (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui Rubin Kazan U19, iar cotele fără marjă 32%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 39%), iar GG n-a ieșit (NG avea 38%). Scorul exact 0-2 avea 6,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (3-4) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Chertanovo Moscova U19în meciRubin Kazan U19
3
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Chertanovo Moscova U19 vs Rubin Kazan U19

Chertanovo Moscova U19 marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,6. Rubin Kazan U19 marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,8. La Chertanovo Moscova U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
61%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Chertanovo Moscova U19ultimele 5Rubin Kazan U19
0,20
Puncte / meci
1,20
0,8
Goluri marcate / meci
1,2
2,6
Goluri primite / meci
1,8
0
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Chertanovo Moscova U19 și ultimele 5 Rubin Kazan U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Chertanovo Moscova U190-1-4

Î
Ural U19 - Chertanovo Moscova U1931.07.26 · Liga de tineret
3-1
Î
Chertanovo Moscova U19 - Zenit U1924.07.26 · Liga de tineret
0-3
E
Rostov U19 - Chertanovo Moscova U1917.07.26 · Liga de tineret
2-2
Î
Chertanovo Moscova U19 - Krasnodar U1910.07.26 · Liga de tineret
1-3
Î
Chertanovo Moscova U19 - FC Rodina U1903.07.26 · Liga de tineret
0-2

Rubin Kazan U192-0-3

Î
CSKA Moscova U19 - Rubin Kazan U1931.07.26 · Liga de tineret
3-1
V
Fakel Voronezh U19 - Rubin Kazan U1924.07.26 · Liga de tineret
0-1
V
Rubin Kazan U19 - Nizhny Novgorod U1917.07.26 · Liga de tineret
2-0
Î
Rubin Kazan U19 - Dinamo Moscova U1910.07.26 · Liga de tineret
1-3
Î
Almaz Antey U19 - Rubin Kazan U1903.07.26 · Liga de tineret
3-1

Întâlniri directe Chertanovo Moscova U19 - Rubin Kazan U19

Chertanovo Moscova U19 0Egal 1Rubin Kazan U19 0
E
Rubin Kazan U19 - Chertanovo Moscova U1920.03.2026 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Chertanovo Moscova U19. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Chertanovo Moscova U19 - Rubin Kazan U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Chertanovo Moscova U192.3738% fără marjă
X · Egal3.0530% fără marjă
2 · Rubin Kazan U192.8032% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.33
X2 1.46
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.55

Ambele marchează

GG Da 1.45
GG Nu 2.55

Analiza de dinainte de meci

Chertanovo Moscova U19 - Rubin Kazan U19 s-a jucat vineri, 7 august, în Liga de tineret (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Chertanovo Moscova U19 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 4-13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Rubin Kazan U19 vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 9.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Rubin Kazan U19 - Chertanovo Moscova U19 0-0, pe 20 martie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.37 pentru gazde, 2.80 pentru oaspeți și 3.05 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.55, iar GG la 1.45.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,5 pentru Chertanovo Moscova U19 și 1,7 pentru Rubin Kazan U19. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Chertanovo Moscova U19 are 33%, Rubin Kazan U19 43%. Peste 2.5 goluri: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. La 1.55, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 62%. Cota de 1.45 e sub cea corectă (1.61) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Chertanovo Moscova U19 - Rubin Kazan U19

Goluri estimate: 1,45 Chertanovo Moscova U19 și 1,68 Rubin Kazan U19, total 3,13. 1X2 în model: 33% · 24% · 43%. Peste 2,5: 61% (cotă corectă 1.64). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
14%1
21%2
22%3
18%4
21%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 39% · peste 2,5: 61% (verde).

Scoruri probabile

1-110,6%1-28,9%2-17,7%0-17,3%2-26,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Chertanovo Moscova U19. Chertanovo Moscova U19 a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Rubin Kazan U19. Rubin Kazan U19 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-0
Cornere3-4
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startChertanovo Moscova U19 · 2.37
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Chertanovo Moscova U19 - Rubin Kazan U19?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Chertanovo Moscova U19 - Rubin Kazan U19?

În Liga de tineret (Rusia).

Unde s-a jucat Chertanovo Moscova U19 - Rubin Kazan U19?

Pe Arena Chertanovo, în Moskva, vineri, 7 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Chertanovo Moscova U19 - Rubin Kazan U19?

Niciuna clar: cotele erau 2.37 la gazde și 2.80 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Chertanovo Moscova U19 - Rubin Kazan U19?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Liga de tineret

Toată liga →