Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

BraziliaBrazilia · Cupa

Chapecoense - Cruzeiro MG

Statistici și rezultat final · luni, 3 august

BraziliaCupa · Brazilia Final
Chapecoense
EEÎÎV
Final0-0Pauză 0-0
Cruzeiro MG
EVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Chapecoense 21%Egal 27%Cruzeiro MG 52%

Chapecoense 0-0 Cruzeiro MG: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Chapecoense 0-0 Cruzeiro MG (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG n-a ieșit (NG avea 55%). Scorul exact 0-0 avea 9,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (6-7) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Chapecoenseîn meciCruzeiro MG
6
Cornere
7
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Chapecoense vs Cruzeiro MG

Chapecoense marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,8. Cruzeiro MG marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,0.

~2,3goluri estimate
41%peste 2,5 goluri
45%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Chapecoenseultimele 5Cruzeiro MG
1,00
Puncte / meci
1,40
0,8
Goluri marcate / meci
0,8
1,8
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Chapecoense și ultimele 5 Cruzeiro MG, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Chapecoense1-2-2

E
Chapecoense - Cruzeiro MG03.08.26 · Cupa
0-0
E
Santos - Chapecoense26.07.26 · Brasileiro - Serie A
2-2
Î
Chapecoense - Flamengo23.07.26 · Brasileiro - Serie A
0-4
Î
Bahia - Chapecoense18.07.26 · Brasileiro - Serie A
2-0
V
Gremio RS - Chapecoense05.07.26 · Amicale intercluburi
1-2

Cruzeiro MG2-1-2

E
Chapecoense - Cruzeiro MG03.08.26 · Cupa
0-0
V
Coritiba - Cruzeiro MG31.07.26 · Brasileiro - Serie A
0-1
Î
Cruzeiro MG - Botafogo RJ26.07.26 · Brasileiro - Serie A
0-1
V
Internacional RS - Cruzeiro MG23.07.26 · Brasileiro - Serie A
1-2
Î
Cruzeiro MG - Gremio RS12.07.26 · Amicale intercluburi
1-3

Întâlniri directe Chapecoense - Cruzeiro MG

Chapecoense 0Egal 1Cruzeiro MG 1
E
Chapecoense - Cruzeiro MG03.08.2026 · pauză 0-0
0-0
Î
Cruzeiro MG - Chapecoense24.05.2026 · pauză 1-0
2-1

V/E/Î din perspectiva Chapecoense. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Chapecoense - Cruzeiro MG

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Chapecoense4.5021% fără marjă
X · Egal3.5027% fără marjă
2 · Cruzeiro MG1.8552% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.87
X2 1.23
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.38
Sub 2.5 1.69
Peste 2.5 2.17

Ambele marchează

GG Da 1.95
GG Nu 1.80

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.36
Pauză peste 1.5 3.10

Cornere

Sub 9.5 1.68
Peste 9.5 2.07

Analiza de dinainte de meci

Chapecoense - Cruzeiro MG s-a jucat luni, 3 august, în Cupa (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Chapecoense vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Cruzeiro MG are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 4-5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Chapecoense a câștigat niciodată, Cruzeiro MG o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Chapecoense - Cruzeiro MG 0-0, pe 3 august 2026.

Casele o dau favorită pe Cruzeiro MG, la 1.85, cu egalul la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 52% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.17, iar GG la 1.95.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 0,9 pentru Chapecoense și 1,4 pentru Cruzeiro MG. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 76% în model, dar la 1.23 plătește sub cota corectă de 1.32. Sub 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Cota 1.69 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Chapecoense - Cruzeiro MG

Goluri estimate: 0,90 Chapecoense și 1,42 Cruzeiro MG, total 2,32. 1X2 în model: 24% · 27% · 49%. Peste 2,5: 41% (cotă corectă 2.44). GG: 45% (cotă corectă 2.22). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
26%2
20%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 59% · peste 2,5: 41% (verde).

Scoruri probabile

0-114,0%1-112,6%0-29,9%0-09,8%1-28,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Chapecoense. Chapecoense a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere6-7
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startCruzeiro MG · 1.85
Goluri estimate~2,3
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Chapecoense - Cruzeiro MG?

S-a jucat luni, 3 august, ora 00:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Chapecoense - Cruzeiro MG?

În Cupa (Brazilia).

Unde s-a jucat Chapecoense - Cruzeiro MG?

Pe Arena Conda, în Chapecó, Santa Catarina, luni, 3 august, ora 00:30 (ora României).

Cine era favorită în Chapecoense - Cruzeiro MG?

Cruzeiro MG pleca favorită, la cota 1.85. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Chapecoense - Cruzeiro MG?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.