Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Nacional

Chaco For Ever - Los Andes

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

ArgentinaPrimera Nacional · Argentina Final
Chaco For Ever
ÎÎVVV
Final1-0Pauză 1-0
Los Andes
ÎÎÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Chaco For Ever 41%Egal 34%Los Andes 26%

Chaco For Ever 1-0 Los Andes: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Chaco For Ever 1-0 Los Andes (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Chaco For Ever, iar cotele fără marjă 41%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 66%), iar GG n-a ieșit (NG avea 60%). Scorul exact 1-0 avea 15,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (4-6) și 6 cartonașe galbene (2-4).

Chaco For Everîn meciLos Andes
4
Cornere
6
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Chaco For Ever vs Los Andes

Chaco For Ever marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. Los Andes marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,4.

~2,1goluri estimate
34%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Chaco For Everultimele 5Los Andes
1,80
Puncte / meci
0,80
1,4
Goluri marcate / meci
0,8
0,8
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Chaco For Ever și ultimele 5 Los Andes, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Chaco For Ever3-0-2

Î
Gimnasia y Esgrima Jujuy - Chaco For Ever16.08.26 · Primera Nacional
1-0
Î
Godoy Cruz - Chaco For Ever09.08.26 · Primera Nacional
2-1
V
Chaco For Ever - Deportivo Moron02.08.26 · Primera Nacional
2-0
V
Colon de Santa Fe - Chaco For Ever26.07.26 · Primera Nacional
0-1
V
San Telmo - Chaco For Ever11.07.26 · Primera Nacional
1-3

Los Andes1-1-3

Î
CA Temperley - Los Andes17.08.26 · Primera Nacional
3-0
Î
Los Andes - Ferro Carril Oeste09.08.26 · Primera Nacional
1-2
Î
Central Norte Salta - Los Andes02.08.26 · Primera Nacional
1-0
E
Los Andes - Deportivo Madryn26.07.26 · Primera Nacional
0-0
V
Los Andes - Ciudad Bolivar11.07.26 · Primera Nacional
3-1

Întâlniri directe Chaco For Ever - Los Andes

Chaco For Ever 0Egal 0Los Andes 1
Î
Los Andes - Chaco For Ever05.04.2026 · pauză 1-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Chaco For Ever. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Chaco For Ever - Los Andes

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Chaco For Ever2.3041% fără marjă
X · Egal2.7734% fără marjă
2 · Los Andes3.6526% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.26
X2 1.56
12 1.40

Goluri

Peste 1.5 1.66
Sub 2.5 1.33
Peste 2.5 3.05

Ambele marchează

GG Da 2.42
GG Nu 1.49

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.19
Pauză peste 1.5 4.20

Analiza de dinainte de meci

Chaco For Ever - Los Andes s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Primera Nacional (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Chaco For Ever are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 7-4. Los Andes vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 7.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Los Andes - Chaco For Ever 2-0, pe 5 aprilie 2026.

Chaco For Ever pleacă favorită, la cota 2.30. Egalul e la 2.77, iar Los Andes la 3.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.05, iar GG la 2.42.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,3 pentru Chaco For Ever și 0,8 pentru Los Andes. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 76% în model, iar 1.26 e aproape de cota corectă (1.32). Sub 2.5 goluri: 66% în model, cota corectă ar fi 1.52. La 1.33, plătește prea puțin. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 60%. Cota de 1.49 e sub cea corectă (1.67) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Chaco For Ever - Los Andes

Goluri estimate: 1,25 Chaco For Ever și 0,81 Los Andes, total 2,06. 1X2 în model: 47% · 29% · 24%. Peste 2,5: 34% (cotă corectă 2.94). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

13%0
26%1
27%2
19%3
9%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 66% · peste 2,5: 34% (verde).

Scoruri probabile

1-015,9%1-112,9%0-012,7%0-110,3%2-010,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere4-6
Cartonașe galbene2-4
Favorită la startChaco For Ever · 2.30
Goluri estimate~2,1
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Chaco For Ever - Los Andes?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 22:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Chaco For Ever - Los Andes?

În Primera Nacional (Argentina).

Unde s-a jucat Chaco For Ever - Los Andes?

Pe Estadio Juan Alberto Garcia, în Resistencia, Provincia del Chaco, sâmbătă, 22 august, ora 22:00 (ora României).

Cine era favorită în Chaco For Ever - Los Andes?

Chaco For Ever pleca favorită, la cota 2.30. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Chaco For Ever - Los Andes?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din Primera Nacional

Toată liga →