Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Nacional

Chaco For Ever - CA San Miguel

Statistici și rezultat final · miercuri, 26 august

ArgentinaPrimera Nacional · Argentina Final
Chaco For Ever
VÎÎVV
Final3-0Pauză 0-0
CA San Miguel
ÎVÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Chaco For Ever 45%Egal 33%CA San Miguel 22%

Chaco For Ever 3-0 CA San Miguel: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Chaco For Ever 3-0 CA San Miguel (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Chaco For Ever, iar cotele fără marjă 45%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 1,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 25%), iar GG n-a ieșit (NG avea 68%). Scorul exact 3-0 avea 3,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (4-5) și 3 cartonașe galbene (3-0).

Chaco For Everîn meciCA San Miguel
4
Cornere
5
3
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Chaco For Ever vs CA San Miguel

Chaco For Ever marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,6. CA San Miguel marchează 0,6 goluri pe meci și primește 0,8. La Chaco For Ever, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~1,7goluri estimate
25%peste 2,5 goluri
32%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Chaco For Everultimele 5CA San Miguel
1,80
Puncte / meci
0,80
1,0
Goluri marcate / meci
0,6
0,6
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Chaco For Ever și ultimele 5 CA San Miguel, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Chaco For Ever3-0-2

V
Chaco For Ever - Los Andes22.08.26 · Primera Nacional
1-0
Î
Gimnasia y Esgrima Jujuy - Chaco For Ever16.08.26 · Primera Nacional
1-0
Î
Godoy Cruz - Chaco For Ever09.08.26 · Primera Nacional
2-1
V
Chaco For Ever - Deportivo Moron02.08.26 · Primera Nacional
2-0
V
Colon de Santa Fe - Chaco For Ever26.07.26 · Primera Nacional
0-1

CA San Miguel1-1-3

Î
CA San Miguel - Colon de Santa Fe22.08.26 · Primera Nacional
1-2
V
CA San Miguel - Colegiales15.08.26 · Primera Nacional
2-0
Î
Racing Cordoba - CA San Miguel09.08.26 · Primera Nacional
1-0
Î
San Telmo - CA San Miguel02.08.26 · Primera Nacional
1-0
E
CA San Miguel - Acassuso26.07.26 · Primera Nacional
0-0

Întâlniri directe Chaco For Ever - CA San Miguel

Chaco For Ever 0Egal 0CA San Miguel 1
Î
CA San Miguel - Chaco For Ever28.02.2026 · pauză 0-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Chaco For Ever. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Chaco For Ever - CA San Miguel

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Chaco For Ever2.0745% fără marjă
X · Egal2.8033% fără marjă
2 · CA San Miguel4.2522% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.67
12 1.39

Goluri

Peste 1.5 1.61
Sub 2.5 1.36
Peste 2.5 2.92

Ambele marchează

GG Da 2.40
GG Nu 1.51

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.20
Pauză peste 1.5 4.00

Analiza de dinainte de meci

Chaco For Ever - CA San Miguel s-a jucat miercuri, 26 august, în Primera Nacional (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Chaco For Ever are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 5-3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. CA San Miguel vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: CA San Miguel - Chaco For Ever 2-0, pe 28 februarie 2026.

Chaco For Ever pleacă favorită, la cota 2.07. Egalul e la 2.80, iar CA San Miguel la 4.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.92, iar GG la 2.40.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,1 pentru Chaco For Ever și 0,7 pentru CA San Miguel. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 77% în model, dar la 1.21 plătește sub cota corectă de 1.30. Sub 2.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Cota 1.36 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 68%. Cota de 1.51 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Chaco For Ever - CA San Miguel

Goluri estimate: 1,06 Chaco For Ever și 0,68 CA San Miguel, total 1,74. 1X2 în model: 44% · 33% · 23%. Peste 2,5: 25% (cotă corectă 4.00). GG: 32% (cotă corectă 3.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

18%0
30%1
27%2
15%3
7%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 75% · peste 2,5: 25% (verde).

Scoruri probabile

1-018,6%0-017,6%1-112,7%0-111,9%2-09,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 33%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză0-0
Cornere4-5
Cartonașe galbene3-0
Favorită la startChaco For Ever · 2.07
Goluri estimate~1,7
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Chaco For Ever - CA San Miguel?

S-a jucat miercuri, 26 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Chaco For Ever - CA San Miguel?

În Primera Nacional (Argentina).

Unde s-a jucat Chaco For Ever - CA San Miguel?

Pe Estadio Juan Alberto Garcia, în Resistencia, Provincia del Chaco, miercuri, 26 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Chaco For Ever - CA San Miguel?

Chaco For Ever pleca favorită, la cota 2.07. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Chaco For Ever - CA San Miguel?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,7.

Alte meciuri din Primera Nacional

Toată liga →