Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

4. Liga łódzka

Ceramika Opoczno - GKS Belchatow

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 12 septembrie

4. Liga łódzka Final
Ceramika Opoczno
ÎÎEEV
Final2-4Pauză 2-1
GKS Belchatow
ÎÎÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Ceramika Opoczno 42%Egal 23%GKS Belchatow 35%

Ceramika Opoczno 2-4 GKS Belchatow: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ceramika Opoczno 2-4 GKS Belchatow (pauză 2-1). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru victoria lui GKS Belchatow, iar cotele fără marjă 35%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 3,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 75%), iar GG a ieșit (73%). Scorul exact 2-4 avea 1,7% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ceramika Opoczno vs GKS Belchatow

Ceramika Opoczno marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. GKS Belchatow marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,8. La GKS Belchatow, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,9goluri estimate
75%peste 2,5 goluri
73%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Ceramika Opocznoultimele 5GKS Belchatow
1,00
Puncte / meci
1,20
1,6
Goluri marcate / meci
1,8
1,6
Goluri primite / meci
2,8
1
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Ceramika Opoczno și ultimele 5 GKS Belchatow, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ceramika Opoczno1-2-2

Î
KS Kutno - Ceramika Opoczno09.09.26 · 4. Liga łódzka
3-2
Î
Ceramika Opoczno - Polonia Piotrków Tryb.05.09.26 · 4. Liga łódzka
0-3
E
Orzeł Parzęczew - Ceramika Opoczno29.08.26 · 4. Liga łódzka
2-2
E
Ceramika Opoczno - Wlokniarz Pabianice22.08.26 · 4. Liga łódzka
0-0
V
Ekolog Wojsławice - Ceramika Opoczno19.08.26 · 4. Liga łódzka
0-4

GKS Belchatow2-0-3

Î
GKS Belchatow - AKS SMS Łódź09.09.26 · 4. Liga łódzka
1-6
Î
Orkan Buczek - GKS Belchatow06.09.26 · 4. Liga łódzka
4-1
Î
GKS Belchatow - Stal Głowno29.08.26 · 4. Liga łódzka
0-3
V
ŁKS Łódź III - GKS Belchatow22.08.26 · 4. Liga łódzka
0-4
V
KS Kutno - GKS Belchatow19.08.26 · 4. Liga łódzka
1-3

Întâlniri directe Ceramika Opoczno - GKS Belchatow

Ceramika Opoczno 0Egal 0GKS Belchatow 1
Î
Ceramika Opoczno - GKS Belchatow08.10.2025 · pauză 0-1
2-5

V/E/Î din perspectiva Ceramika Opoczno. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ceramika Opoczno - GKS Belchatow

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ceramika Opoczno2.1742% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · GKS Belchatow2.5735% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.56
12 1.17

Analiza de dinainte de meci

Ceramika Opoczno - GKS Belchatow s-a jucat sâmbătă, 12 septembrie, în 4. Liga łódzka. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Ceramika Opoczno vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, GKS Belchatow are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-14. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Ceramika Opoczno - GKS Belchatow 2-5, pe 8 octombrie 2025.

La case, diferența e mică: Ceramika Opoczno are cota 2.17, GKS Belchatow 2.57.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,2 pentru Ceramika Opoczno și 1,7 pentru GKS Belchatow. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 50% la victorie, față de 42%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Ceramika Opoczno merită privit: 50% în model, iar 2.17 plătește peste cota corectă de 2.00. Peste 2.5 goluri: 75% în model, adică o cotă corectă de 1.33. Ambele marchează (GG): 73% în model, adică o cotă corectă de 1.37. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Ceramika Opoczno - GKS Belchatow

Goluri estimate: 2,20 Ceramika Opoczno și 1,70 GKS Belchatow, total 3,90. 1X2 în model: 50% · 20% · 30%. Peste 2,5: 75% (cotă corectă 1.33). GG: 73% (cotă corectă 1.37). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
15%2
20%3
20%4
35%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 25% · peste 2,5: 75% (verde).

Scoruri probabile

2-18,3%1-17,6%2-27,1%1-26,4%3-16,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Ceramika Opoczno. Ceramika Opoczno a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: GKS Belchatow. GKS Belchatow a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-4
Pauză2-1
Favorită la startCeramika Opoczno · 2.17
Goluri estimate~3,9
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ceramika Opoczno - GKS Belchatow?

S-a jucat sâmbătă, 12 septembrie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-4.

În ce competiție s-a jucat Ceramika Opoczno - GKS Belchatow?

În 4. Liga łódzka.

Cine era favorită în Ceramika Opoczno - GKS Belchatow?

Niciuna clar: cotele erau 2.17 la gazde și 2.57 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-4.

Câte goluri s-au marcat în Ceramika Opoczno - GKS Belchatow?

6 goluri, scor final 2-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,9.