Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

UruguayUruguay · Copa Uruguay

Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras

Statistici și rezultat final · miercuri, 2 septembrie

UruguayCopa Uruguay · Uruguay Final
Central Espanol
VÎÎÎV
Final3-0Pauză 1-0
Șanse înainte de meci, după cote
Central Espanol 37%Egal 30%CA Juventud de Las Piedras 33%

Central Espanol 3-0 CA Juventud de Las Piedras: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Central Espanol 3-0 CA Juventud de Las Piedras (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 35% pentru victoria lui Central Espanol, iar cotele fără marjă 37%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 36%), iar GG n-a ieșit (NG avea 56%). Scorul exact 3-0 avea 2,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 2 cornere (1-1) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Central Espanolîn meciCA Juventud de Las Piedras
1
Cornere
1
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Central Espanol vs CA Juventud de Las Piedras

Central Espanol marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2. CA Juventud de Las Piedras marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. La CA Juventud de Las Piedras, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Central Espanol 2, egal 0, CA Juventud de Las Piedras 1.

~2,2goluri estimate
36%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Central Espanolultimele 5CA Juventud de Las Piedras
1,20
Puncte / meci
1,80
1,0
Goluri marcate / meci
0,8
1,2
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
0%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Central Espanol și ultimele 5 CA Juventud de Las Piedras, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Central Espanol2-0-3

V3-0
Î
Montevideo Wanderers - Central Espanol29.08.26 · Primera Division
3-0
Î
Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras22.08.26 · Primera Division
0-1
Î
CA Penarol - Central Espanol17.08.26 · Primera Division
2-1
V
Central Espanol - CA Progreso08.08.26 · Primera Division
1-0

CA Juventud de Las Piedras3-0-2

Î3-0
V
CA Juventud de Las Piedras - Maldonado29.08.26 · Primera Division
2-0
V
CA Juventud de Las Piedras - Club Oriental26.08.26 · Copa Uruguay
1-0
V
Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras22.08.26 · Primera Division
0-1
Î0-1

Întâlniri directe Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras

Central Espanol 2Egal 0CA Juventud de Las Piedras 1
V3-0
Î0-1
V0-1

V/E/Î din perspectiva Central Espanol. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Central Espanol2.5237% fără marjă
X · Egal3.0530% fără marjă
2 · CA Juventud de Las Piedras2.7733% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.51
X2 1.32
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.34
Sub 2.5 1.62
Peste 2.5 2.12

Ambele marchează

GG Da 1.87
GG Nu 1.83

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.28
Pauză peste 1.5 3.05

Cornere

Sub 9.5 1.54
Peste 9.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras s-a jucat miercuri, 2 septembrie, în Copa Uruguay (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Central Espanol vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, CA Juventud de Las Piedras are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 4-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 3 întâlniri directe, Central Espanol a câștigat de 2 ori, CA Juventud de Las Piedras o dată. Au fost meciuri strânse, cu 1,7 goluri în medie. Ultima: Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras 3-0, pe 2 septembrie 2026.

La case, diferența e mică: Central Espanol are cota 2.52, CA Juventud de Las Piedras 2.77. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.12, iar GG la 1.87.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,1 pentru Central Espanol și 1,1 pentru CA Juventud de Las Piedras. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Central Espanol are 35%, CA Juventud de Las Piedras 36%. Sub 2.5 goluri: 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Cota 1.62 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras

Goluri estimate: 1,07 Central Espanol și 1,09 CA Juventud de Las Piedras, total 2,16. 1X2 în model: 35% · 29% · 36%. Peste 2,5: 36% (cotă corectă 2.78). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
25%1
27%2
19%3
10%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 64% · peste 2,5: 36% (verde).

Scoruri probabile

1-113,5%0-112,6%1-012,3%0-011,5%1-27,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,9 goluri, după cote 2,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză1-0
Cornere1-1
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startCentral Espanol · 2.52
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras?

S-a jucat miercuri, 2 septembrie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras?

În Copa Uruguay (Uruguay).

Unde s-a jucat Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras?

Pe Parque Palermo, în Montevideo, miercuri, 2 septembrie, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras?

Niciuna clar: cotele erau 2.52 la gazde și 2.77 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Copa Uruguay

Toată liga →