Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

PanamaPanama · LPF - Apertura

CD Universitario - Union Cocle

Statistici și rezultat final · duminică, 16 august

PanamaLPF - Apertura · Panama Final
CD Universitario
EEÎÎV
Final1-1Pauză 0-0
Union Cocle
EÎVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
CD Universitario 35%Egal 31%Union Cocle 35%

CD Universitario 1-1 Union Cocle: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CD Universitario 1-1 Union Cocle (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru egalul, iar cotele fără marjă 31%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 60%), iar GG a ieșit (47%). Scorul exact 1-1 avea 13,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (8-2) și 7 cartonașe galbene (4-3).

CD Universitarioîn meciUnion Cocle
8
Cornere
2
4
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CD Universitario vs Union Cocle

CD Universitario marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. Union Cocle marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,0. La Union Cocle, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: CD Universitario 1, egal 2, Union Cocle 0.

~2,3goluri estimate
40%peste 2,5 goluri
47%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
CD Universitarioultimele 5Union Cocle
1,00
Puncte / meci
1,00
1,4
Goluri marcate / meci
0,8
1,4
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
20%
80%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri CD Universitario și ultimele 5 Union Cocle, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CD Universitario1-2-2

E
CD Universitario - Union Cocle16.08.26 · LPF - Apertura
1-1
E
CA Independiente (PAN) - CD Universitario11.08.26 · LPF - Apertura
2-2
Î
Veraguas - CD Universitario03.08.26 · LPF - Apertura
2-1
Î
CD Universitario - San Francisco FC26.07.26 · LPF - Apertura
1-2
V
CD Universitario - Union Cocle13.04.26 · LPF - Clausura
2-0

Union Cocle1-2-2

E
CD Universitario - Union Cocle16.08.26 · LPF - Apertura
1-1
Î
Union Cocle - Veraguas10.08.26 · LPF - Apertura
0-1
V
Union Cocle - San Francisco FC03.08.26 · LPF - Apertura
2-1
Î
Herrera - Union Cocle27.07.26 · LPF - Apertura
1-0
E
Union Cocle - Umecit06.05.26 · LPF - Clausura
1-1

Întâlniri directe CD Universitario - Union Cocle

CD Universitario 1Egal 2Union Cocle 0
E
CD Universitario - Union Cocle16.08.2026 · pauză 0-0
1-1
V
CD Universitario - Union Cocle13.04.2026 · pauză 1-0
2-0
E
Union Cocle - CD Universitario08.02.2026 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva CD Universitario. 0 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CD Universitario - Union Cocle

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CD Universitario2.6235% fără marjă
X · Egal3.0031% fără marjă
2 · Union Cocle2.6535% fără marjă

Analiza de dinainte de meci

CD Universitario - Union Cocle s-a jucat duminică, 16 august, în LPF - Apertura (Panama). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, CD Universitario are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 7-7. Union Cocle vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 3 întâlniri directe, CD Universitario a câștigat o dată, Union Cocle niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,3 goluri în medie. Ultima: CD Universitario - Union Cocle 1-1, pe 16 august 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.62 pentru gazde, 2.65 pentru oaspeți și 3.00 la egal.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,2 pentru CD Universitario și 1,1 pentru Union Cocle. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: CD Universitario are 38%, Union Cocle 34%. Sub 2.5 goluri: 60% în model, adică o cotă corectă de 1.67. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități CD Universitario - Union Cocle

Goluri estimate: 1,20 CD Universitario și 1,10 Union Cocle, total 2,30. 1X2 în model: 38% · 28% · 34%. Peste 2,5: 40% (cotă corectă 2.50). GG: 47% (cotă corectă 2.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
27%2
20%3
12%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 60% · peste 2,5: 40% (verde).

Scoruri probabile

1-113,2%1-012,0%0-111,0%0-010,0%2-17,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere8-2
Cartonașe galbene4-3
Favorită la startCD Universitario · 2.62
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CD Universitario - Union Cocle?

S-a jucat duminică, 16 august, ora 02:15 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat CD Universitario - Union Cocle?

În LPF - Apertura (Panama).

Unde s-a jucat CD Universitario - Union Cocle?

Pe Estadio Universidad Latina, în Penonomé, duminică, 16 august, ora 02:15 (ora României).

Cine era favorită în CD Universitario - Union Cocle?

Niciuna clar: cotele erau 2.62 la gazde și 2.65 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în CD Universitario - Union Cocle?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din LPF - Apertura

Toată liga →