Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

PanamaPanama · LPF - Apertura

CD Universitario - San Francisco FC

Statistici și rezultat final · duminică, 26 iulie

PanamaLPF - Apertura · Panama Final
CD Universitario
ÎVVÎÎ
Final1-2Pauză 0-2
San Francisco FC
VÎEVV
Șanse înainte de meci, după cote
CD Universitario 33%Egal 30%San Francisco FC 37%

CD Universitario 1-2 San Francisco FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CD Universitario 1-2 San Francisco FC (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 38% pentru victoria lui San Francisco FC, iar cotele fără marjă 37%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 1,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 30%), iar GG a ieșit (38%). Scorul exact 1-2 avea 6,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (4-4) și 5 cartonașe galbene (4-1).

CD Universitarioîn meciSan Francisco FC
4
Cornere
4
4
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CD Universitario vs San Francisco FC

CD Universitario marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. San Francisco FC marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,4. La CD Universitario, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: CD Universitario 1, egal 4, San Francisco FC 3.

~1,9goluri estimate
30%peste 2,5 goluri
38%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
CD Universitarioultimele 5San Francisco FC
1,20
Puncte / meci
2,00
1,0
Goluri marcate / meci
0,8
1,0
Goluri primite / meci
0,4
2
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri CD Universitario și ultimele 5 San Francisco FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CD Universitario2-0-3

Î
CD Universitario - San Francisco FC26.07.26 · LPF - Apertura
1-2
V
CD Universitario - Union Cocle13.04.26 · LPF - Clausura
2-0
V
CD Universitario - Herrera07.04.26 · LPF - Clausura
2-0
Î
Tauro FC - CD Universitario28.03.26 · LPF - Clausura
2-0
Î
Arabe Unido - CD Universitario22.03.26 · LPF - Clausura
1-0

San Francisco FC3-1-1

V
CD Universitario - San Francisco FC26.07.26 · LPF - Apertura
1-2
Î
Union Cocle - San Francisco FC20.04.26 · LPF - Clausura
1-0
E
CA Independiente (PAN) - San Francisco FC12.04.26 · LPF - Clausura
0-0
V
San Francisco FC - Veraguas05.04.26 · LPF - Clausura
1-0
V
Sporting San Miguelito - San Francisco FC30.03.26 · LPF - Clausura
0-1

Întâlniri directe CD Universitario - San Francisco FC

CD Universitario 1Egal 4San Francisco FC 3
Î
CD Universitario - San Francisco FC26.07.2026 · pauză 0-2
1-2
E
CD Universitario - San Francisco FC12.02.2026 · pauză 2-1
3-3
E
CD Universitario - San Francisco FC19.10.2025 · pauză 0-0
0-0
V
San Francisco FC - CD Universitario26.07.2025 · pauză 1-2
1-2
Î
CD Universitario - San Francisco FC25.05.2025 · pauză 0-1
1-2
E
San Francisco FC - CD Universitario18.05.2025 · pauză 0-1
1-1
Î
San Francisco FC - CD Universitario11.05.2025 · pauză 1-0
3-0
E
CD Universitario - San Francisco FC19.01.2025 · pauză 1-0
1-1

V/E/Î din perspectiva CD Universitario. 5 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CD Universitario - San Francisco FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CD Universitario2.7733% fără marjă
X · Egal3.1030% fără marjă
2 · San Francisco FC2.5037% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.44
X2 1.36
12 1.36

Goluri

Peste 1.5 1.43
Sub 2.5 1.52
Peste 2.5 2.37

Ambele marchează

GG Da 1.97
GG Nu 1.75

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.28
Pauză peste 1.5 3.35

Analiza de dinainte de meci

CD Universitario - San Francisco FC s-a jucat duminică, 26 iulie, în LPF - Apertura (Panama). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, CD Universitario are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. San Francisco FC vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 8 întâlniri directe, CD Universitario a câștigat o dată, San Francisco FC de 3 ori, iar patru meciuri s-au terminat egal. Ultima: CD Universitario - San Francisco FC 1-2, pe 26 iulie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.77 pentru gazde, 2.50 pentru oaspeți și 3.10 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.37, iar GG la 1.97.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,9 pentru CD Universitario și 1,0 pentru San Francisco FC. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 69% în model, dar la 1.36 plătește sub cota corectă de 1.45. Sub 2.5 goluri: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Casele dau 1.52, mai mult. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 62%. Cota de 1.75 e peste cea corectă (1.61). Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități CD Universitario - San Francisco FC

Goluri estimate: 0,89 CD Universitario și 1,03 San Francisco FC, total 1,92. 1X2 în model: 31% · 31% · 38%. Peste 2,5: 30% (cotă corectă 3.33). GG: 38% (cotă corectă 2.63). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

15%0
28%1
27%2
17%3
8%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 70% · peste 2,5: 30% (verde).

Scoruri probabile

0-115,1%0-014,7%1-113,4%1-013,0%0-27,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,6 goluri, după cote 2,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-2
Cornere4-4
Cartonașe galbene4-1
Favorită la startSan Francisco FC · 2.50
Goluri estimate~1,9
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CD Universitario - San Francisco FC?

S-a jucat duminică, 26 iulie, ora 04:30 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat CD Universitario - San Francisco FC?

În LPF - Apertura (Panama).

Unde s-a jucat CD Universitario - San Francisco FC?

Pe Estadio Universidad Latina, în Penonomé, duminică, 26 iulie, ora 04:30 (ora României).

Cine era favorită în CD Universitario - San Francisco FC?

Niciuna clar: cotele erau 2.77 la gazde și 2.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în CD Universitario - San Francisco FC?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,9.

Alte meciuri din LPF - Apertura

Toată liga →