Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

Taca de Portugal

CD de Fatima - SB Castelo Branco

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Taca de Portugal Final
CD de Fatima
VEVVE
Final3-1
SB Castelo Branco
ÎVÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
CD de Fatima 42%Egal 27%SB Castelo Branco 31%

CD de Fatima 3-1 SB Castelo Branco: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CD de Fatima 3-1 SB Castelo Branco. Înainte de start, modelul dădea 69% pentru victoria lui CD de Fatima, iar cotele fără marjă 42%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 75%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 3-1 avea 8,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (10-3) și 3 cartonașe galbene (2-1).

CD de Fatimaîn meciSB Castelo Branco
10
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CD de Fatima vs SB Castelo Branco

CD de Fatima marchează 3,0 goluri pe meci și primește 0,8. SB Castelo Branco marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,4. La CD de Fatima, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: CD de Fatima 2, egal 1, SB Castelo Branco 1.

~3,9goluri estimate
75%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
CD de Fatimaultimele 5SB Castelo Branco
2,20
Puncte / meci
1,20
3,0
Goluri marcate / meci
1,6
0,8
Goluri primite / meci
2,4
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri CD de Fatima și ultimele 5 SB Castelo Branco, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CD de Fatima3-2-0

V
CD de Fatima - AC Malveira23.08.26 · Campeonato de Portugal
5-0
E
O Elvas CAD - CD de Fatima16.08.26 · Campeonato de Portugal
1-1
V
CD de Fatima - SB Castelo Branco18.04.26 · Campeonato de Portugal
4-1
V
Electrico - CD de Fatima12.04.26 · Campeonato de Portugal
0-3
E
CD de Fatima - Sernache04.04.26 · Campeonato de Portugal
2-2

SB Castelo Branco2-0-3

Î
SB Castelo Branco - Associacao Naval 1º de Maio23.08.26 · Campeonato de Portugal
1-4
V
Oliveira Hospital - SB Castelo Branco16.08.26 · Campeonato de Portugal
2-3
Î
CD de Fatima - SB Castelo Branco18.04.26 · Campeonato de Portugal
4-1
Î
SB Castelo Branco - Gd Samora Correia12.04.26 · Campeonato de Portugal
1-2
V
GD Peniche - SB Castelo Branco04.04.26 · Campeonato de Portugal
0-2

Întâlniri directe CD de Fatima - SB Castelo Branco

CD de Fatima 2Egal 1SB Castelo Branco 1
V
CD de Fatima - SB Castelo Branco18.04.2026 · pauză 1-1
4-1
Î
SB Castelo Branco - CD de Fatima21.12.2025 · pauză 1-0
1-0
V
CD de Fatima - SB Castelo Branco26.01.2025 · pauză 0-0
1-0
E
SB Castelo Branco - CD de Fatima01.09.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva CD de Fatima. 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CD de Fatima - SB Castelo Branco

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CD de Fatima2.2042% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · SB Castelo Branco2.9531% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.37
X2 1.50
12 1.28

Analiza de dinainte de meci

CD de Fatima - SB Castelo Branco s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Taca de Portugal. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, CD de Fatima n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 15-4. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. SB Castelo Branco vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 12. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, CD de Fatima a câștigat de 2 ori, SB Castelo Branco o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,8 goluri în medie. Ultima: CD de Fatima - SB Castelo Branco 4-1, pe 18 aprilie 2026.

CD de Fatima pleacă favorită, la cota 2.20. Egalul e la 3.40, iar SB Castelo Branco la 2.95. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,7 pentru CD de Fatima și 1,2 pentru SB Castelo Branco. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 69% la victorie, față de 42%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie CD de Fatima: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. Casele dau 2.20, mai mult. Peste 2.5 goluri: 75% în model, adică o cotă corectă de 1.33. Ambele marchează (GG): 65% în model, adică o cotă corectă de 1.54. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități CD de Fatima - SB Castelo Branco

Goluri estimate: 2,70 CD de Fatima și 1,20 SB Castelo Branco, total 3,90. 1X2 în model: 69% · 16% · 15%. Peste 2,5: 75% (cotă corectă 1.33). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
15%2
20%3
20%4
35%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 25% · peste 2,5: 75% (verde).

Scoruri probabile

2-18,9%3-18,0%2-07,4%1-16,6%3-06,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: SB Castelo Branco. SB Castelo Branco a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,8 goluri, iar modelul estimează acum 3,9.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Cornere10-3
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startCD de Fatima · 2.20
Goluri estimate~3,9
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CD de Fatima - SB Castelo Branco?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat CD de Fatima - SB Castelo Branco?

În Taca de Portugal.

Unde s-a jucat CD de Fatima - SB Castelo Branco?

Pe Estadio Papa Francisco, în Fátima, sâmbătă, 29 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în CD de Fatima - SB Castelo Branco?

CD de Fatima pleca favorită, la cota 2.20. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în CD de Fatima - SB Castelo Branco?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,9.