Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.3

Carina Gubin - Zaglebie Sosnowiec

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

PoloniaIII Liga - Gr.3 · Polonia Final
Carina Gubin
ÎEÎVÎ
Final0-4Pauză 0-2
Zaglebie Sosnowiec
VÎVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Carina Gubin 23%Egal 23%Zaglebie Sosnowiec 54%

Carina Gubin 0-4 Zaglebie Sosnowiec: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Carina Gubin 0-4 Zaglebie Sosnowiec (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 51% pentru victoria lui Zaglebie Sosnowiec, iar cotele fără marjă 54%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 54%), iar GG n-a ieșit (NG avea 44%). Scorul exact 0-4 avea 2,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Carina Gubinîn meciZaglebie Sosnowiec
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Carina Gubin vs Zaglebie Sosnowiec

Carina Gubin marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,0. Zaglebie Sosnowiec marchează și primește câte 1,2 goluri pe meci. La Carina Gubin, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,9goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Carina Gubinultimele 5Zaglebie Sosnowiec
0,80
Puncte / meci
1,40
1,0
Goluri marcate / meci
1,2
2,0
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Carina Gubin și ultimele 5 Zaglebie Sosnowiec, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Carina Gubin1-1-3

Î
ROW Rybnik - Carina Gubin19.08.26 · III Liga - Gr.3
4-0
E
Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Gora14.08.26 · III Liga - Gr.3
1-1
Î
Warta Gorzow Wielkopolski - Carina Gubin08.08.26 · III Liga - Gr.3
2-1
V
Carina Gubin - Miedz Legnica II01.08.26 · III Liga - Gr.3
2-1
Î
Carina Gubin - Polonia Nysa30.05.26 · III Liga - Gr.3
1-2

Zaglebie Sosnowiec2-1-2

V
Zaglebie Sosnowiec - Sleza Wroclaw19.08.26 · III Liga - Gr.3
3-1
Î
ROW Rybnik - Zaglebie Sosnowiec16.08.26 · III Liga - Gr.3
4-1
V
Zaglebie Sosnowiec - LKS Goczalkowice09.08.26 · III Liga - Gr.3
2-0
Î
GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec05.08.26 · Cupa
1-0
E
Karkonosze Jelenia Gora - Zaglebie Sosnowiec01.08.26 · III Liga - Gr.3
0-0

Ponturi Carina Gubin - Zaglebie Sosnowiec

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Carina Gubin4.0023% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Zaglebie Sosnowiec1.7154% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.00
X2 1.20
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.59

Ambele marchează

GG Da 1.61
GG Nu 2.17

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.51
Pauză peste 1.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Carina Gubin - Zaglebie Sosnowiec s-a jucat sâmbătă, 22 august, în III Liga - Gr.3 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Carina Gubin are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Zaglebie Sosnowiec vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 6.

Zaglebie Sosnowiec pleacă favorită, la cota 1.71. Egalul e la 4.00, iar Carina Gubin la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.59, iar GG la 1.61.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Carina Gubin și 1,7 pentru Zaglebie Sosnowiec. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Zaglebie Sosnowiec, modelul calculează 51%. Cota de 1.71 e sub cea corectă (1.96) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 78% în model, dar la 1.18 plătește sub cota corectă de 1.28. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Carina Gubin - Zaglebie Sosnowiec

Goluri estimate: 1,13 Carina Gubin și 1,74 Zaglebie Sosnowiec, total 2,87. 1X2 în model: 25% · 24% · 51%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
24%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,1%0-19,9%1-29,7%0-28,6%1-06,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Carina Gubin. Carina Gubin a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-4
Pauză0-2
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startZaglebie Sosnowiec · 1.71
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Carina Gubin - Zaglebie Sosnowiec?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-4.

În ce competiție s-a jucat Carina Gubin - Zaglebie Sosnowiec?

În III Liga - Gr.3 (Polonia).

Unde s-a jucat Carina Gubin - Zaglebie Sosnowiec?

Pe Stadion Miejski, în Gubin, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Carina Gubin - Zaglebie Sosnowiec?

Zaglebie Sosnowiec pleca favorită, la cota 1.71. Meciul s-a terminat 0-4.

Câte goluri s-au marcat în Carina Gubin - Zaglebie Sosnowiec?

4 goluri, scor final 0-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din III Liga - Gr.3

Toată liga →