Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.3

Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Gora

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

PoloniaIII Liga - Gr.3 · Polonia Final
Carina Gubin
EÎVÎV
Final1-1Pauză 0-1
Șanse înainte de meci, după cote
Carina Gubin 37%Egal 26%Karkonosze Jelenia Gora 37%

Carina Gubin 1-1 Karkonosze Jelenia Gora: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Carina Gubin 1-1 Karkonosze Jelenia Gora (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG a ieșit (54%). Scorul exact 1-1 avea 12,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (6-4) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Carina Gubinîn meciKarkonosze Jelenia Gora
6
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Carina Gubin vs Karkonosze Jelenia Gora

Carina Gubin marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Karkonosze Jelenia Gora marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. Ultimele 6 întâlniri directe: Carina Gubin 3, egal 1, Karkonosze Jelenia Gora 2.

~2,7goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Carina Gubinultimele 5Karkonosze Jelenia Gora
1,40
Puncte / meci
1,60
1,4
Goluri marcate / meci
1,4
1,2
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%
3
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Carina Gubin și ultimele 5 Karkonosze Jelenia Gora, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Carina Gubin2-1-2

E
Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Gora14.08.26 · III Liga - Gr.3
1-1
Î
Warta Gorzow Wielkopolski - Carina Gubin08.08.26 · III Liga - Gr.3
2-1
V
Carina Gubin - Miedz Legnica II01.08.26 · III Liga - Gr.3
2-1
Î
Carina Gubin - Polonia Nysa30.05.26 · III Liga - Gr.3
1-2
V
LZS Starowice - Carina Gubin23.05.26 · III Liga - Gr.3
0-2

Karkonosze Jelenia Gora2-2-1

E
Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Gora14.08.26 · III Liga - Gr.3
1-1
V
Karkonosze Jelenia Gora - ROW Rybnik08.08.26 · III Liga - Gr.3
1-0
E
Karkonosze Jelenia Gora - Zaglebie Sosnowiec01.08.26 · III Liga - Gr.3
0-0
Î
Karkonosze Jelenia Gora - Miedz Legnica II25.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
V
Zaglebie Lubin II - Karkonosze Jelenia Gora11.07.26 · Amicale intercluburi
0-4

Întâlniri directe Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Gora

Carina Gubin 3Egal 1Karkonosze Jelenia Gora 2
E
Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Gora14.08.2026 · pauză 0-1
1-1
Î
Karkonosze Jelenia Gora - Carina Gubin14.04.2026 · pauză 1-2
3-2

V/E/Î din perspectiva Carina Gubin. 3 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Gora

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Carina Gubin2.5037% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Karkonosze Jelenia Gora2.5037% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.47
X2 1.47
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.65

Ambele marchează

GG Da 1.56
GG Nu 2.27

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.47
Pauză peste 1.5 2.50

Analiza de dinainte de meci

Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Gora s-a jucat vineri, 14 august, în III Liga - Gr.3 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Carina Gubin are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-6. Karkonosze Jelenia Gora vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 4.

În ultimele 6 întâlniri directe, Carina Gubin a câștigat de 3 ori, Karkonosze Jelenia Gora de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Gora 1-1, pe 14 august 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.50 pentru gazde, 2.50 pentru oaspeți și 3.55 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.65, iar GG la 1.56.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Carina Gubin și 1,4 pentru Karkonosze Jelenia Gora. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Carina Gubin are 35%, Karkonosze Jelenia Gora 39%. Peste 1.5 goluri: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. La 1.19, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Gora

Goluri estimate: 1,28 Carina Gubin și 1,38 Karkonosze Jelenia Gora, total 2,66. 1X2 în model: 35% · 26% · 39%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%0-19,7%1-09,0%1-28,5%2-17,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,4 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere6-4
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startCarina Gubin · 2.50
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Gora?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Gora?

În III Liga - Gr.3 (Polonia).

Unde s-a jucat Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Gora?

Pe Stadion Miejski, în Gubin, vineri, 14 august, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Gora?

Niciuna clar: cotele erau 2.50 la gazde și 2.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Gora?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din III Liga - Gr.3

Toată liga →