Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.3

Carina Gubin - Barycz Sulow

Statistici și rezultat final · vineri, 28 august

PoloniaIII Liga - Gr.3 · Polonia Final
Carina Gubin
ÎÎEÎV
Final0-1Pauză 0-1
Barycz Sulow
VÎEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Carina Gubin 28%Egal 26%Barycz Sulow 46%

Carina Gubin 0-1 Barycz Sulow: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Carina Gubin 0-1 Barycz Sulow (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 56% pentru victoria lui Barycz Sulow, iar cotele fără marjă 46%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 39%), iar GG n-a ieșit (NG avea 41%). Scorul exact 0-1 avea 8,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 8 cartonașe galbene (3-5).

Carina Gubinîn meciBarycz Sulow
0
Cornere
0
3
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Carina Gubin vs Barycz Sulow

Carina Gubin marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,4. Barycz Sulow marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,2. La Carina Gubin, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
61%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Carina Gubinultimele 5Barycz Sulow
0,80
Puncte / meci
2,00
0,8
Goluri marcate / meci
2,0
2,4
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Carina Gubin și ultimele 5 Barycz Sulow, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Carina Gubin1-1-3

Î
Carina Gubin - Zaglebie Sosnowiec22.08.26 · III Liga - Gr.3
0-4
Î
ROW Rybnik - Carina Gubin19.08.26 · III Liga - Gr.3
4-0
E
Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Gora14.08.26 · III Liga - Gr.3
1-1
Î
Warta Gorzow Wielkopolski - Carina Gubin08.08.26 · III Liga - Gr.3
2-1
V
Carina Gubin - Miedz Legnica II01.08.26 · III Liga - Gr.3
2-1

Barycz Sulow3-1-1

V
Barycz Sulow - ROW Rybnik22.08.26 · III Liga - Gr.3
4-0
Î
Karkonosze Jelenia Gora - Barycz Sulow19.08.26 · III Liga - Gr.3
3-0
E
Barycz Sulow - Warta Gorzow Wielkopolski15.08.26 · III Liga - Gr.3
2-2
V
Miedz Legnica II - Barycz Sulow09.08.26 · III Liga - Gr.3
1-2
V
Barycz Sulow - MKS Kluczbork01.08.26 · III Liga - Gr.3
2-0

Ponturi Carina Gubin - Barycz Sulow

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Carina Gubin3.3028% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · Barycz Sulow2.0046% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.72
X2 1.28
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.56

Ambele marchează

GG Da 1.51
GG Nu 2.40

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.53
Pauză peste 1.5 2.35

Analiza de dinainte de meci

Carina Gubin - Barycz Sulow s-a jucat vineri, 28 august, în III Liga - Gr.3 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Carina Gubin are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Barycz Sulow vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 6. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Barycz Sulow pleacă favorită, la cota 2.00. Egalul e la 3.60, iar Carina Gubin la 3.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.56, iar GG la 1.51.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,2 pentru Carina Gubin și 2,0 pentru Barycz Sulow. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Barycz Sulow merită privit: 56% în model, iar 2.00 plătește peste cota corectă de 1.79. Peste 2.5 goluri: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Cota 1.56 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 59%. Cota de 1.51 e sub cea corectă (1.69) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Carina Gubin - Barycz Sulow

Goluri estimate: 1,16 Carina Gubin și 1,97 Barycz Sulow, total 3,13. 1X2 în model: 22% · 22% · 56%. Peste 2,5: 61% (cotă corectă 1.64). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
14%1
21%2
22%3
18%4
21%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 39% · peste 2,5: 61% (verde).

Scoruri probabile

1-110,0%1-29,8%0-18,6%0-28,5%1-36,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Carina Gubin. Carina Gubin a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere0-0
Cartonașe galbene3-5
Favorită la startBarycz Sulow · 2.00
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Carina Gubin - Barycz Sulow?

S-a jucat vineri, 28 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Carina Gubin - Barycz Sulow?

În III Liga - Gr.3 (Polonia).

Unde s-a jucat Carina Gubin - Barycz Sulow?

Pe Stadion Miejski, în Gubin, vineri, 28 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Carina Gubin - Barycz Sulow?

Barycz Sulow pleca favorită, la cota 2.00. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Carina Gubin - Barycz Sulow?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din III Liga - Gr.3

Toată liga →