Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

Primera Division

Caracas FC - Carabobo

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Primera Division Final
Caracas FC
EVVÎÎ
Final1-1Pauză 1-1
Carabobo
EVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Caracas FC 22%Egal 28%Carabobo 50%

Caracas FC 1-1 Carabobo: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Caracas FC 1-1 Carabobo (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (47%). Scorul exact 1-1 avea 12,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (4-9) și 5 cartonașe galbene (4-1).

Caracas FCîn meciCarabobo
4
Cornere
9
4
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Caracas FC vs Carabobo

Caracas FC marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,6. Carabobo marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,6. La Carabobo, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Caracas FC nu a câștigat niciuna dintre ultimele 8 întâlniri.

~2,4goluri estimate
42%peste 2,5 goluri
47%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Caracas FCultimele 5Carabobo
1,40
Puncte / meci
1,40
1,4
Goluri marcate / meci
0,8
1,6
Goluri primite / meci
0,6
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
0%
80%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
4

Ultimele 5 meciuri Caracas FC și ultimele 5 Carabobo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Caracas FC2-1-2

E
Caracas FC - Carabobo22.08.26 · Primera Division
1-1
V
Yaracuyanos - Caracas FC18.08.26 · Cupa
2-3
V
Universidad Central Venezuela - Caracas FC16.08.26 · Primera Division
0-1
Î
Caracas FC - Deportivo La Guaira11.08.26 · Primera Division
1-2
Î
Academia Puerto Cabello - Caracas FC07.08.26 · Primera Division
3-1

Carabobo2-1-2

E
Caracas FC - Carabobo22.08.26 · Primera Division
1-1
V
Carabobo - Metropolitanos17.08.26 · Primera Division
1-0
Î
Monagas - Carabobo08.08.26 · Primera Division
1-0
V
Carabobo - Trujillanos CF05.08.26 · Primera Division
2-0
Î
Portuguesa - Carabobo01.08.26 · Primera Division
1-0

Întâlniri directe Caracas FC - Carabobo

Caracas FC 0Egal 4Carabobo 4
E
Caracas FC - Carabobo22.08.2026 · pauză 1-1
1-1
E
Carabobo - Caracas FC01.03.2026 · pauză 0-0
0-0
Î
Carabobo - Caracas FC10.11.2025 · pauză 0-0
2-0
E
Caracas FC - Carabobo19.10.2025 · pauză 0-0
0-0
Î
Carabobo - Caracas FC15.09.2025 · pauză 0-0
1-0
Î
Caracas FC - Carabobo05.04.2025 · pauză 0-0
0-1
E
Caracas FC - Carabobo19.10.2024 · pauză 0-0
0-0
Î
Carabobo - Caracas FC20.04.2024 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Caracas FC. 0 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Caracas FC - Carabobo

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Caracas FC4.1522% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Carabobo1.8350% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.87
X2 1.17
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.29
Sub 2.5 1.71
Peste 2.5 2.00

Ambele marchează

GG Da 1.88
GG Nu 1.82

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.35
Pauză peste 1.5 2.77

Cornere

Sub 9.5 1.56
Peste 9.5 2.27

Analiza de dinainte de meci

Caracas FC - Carabobo s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Primera Division. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Caracas FC are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-8. Carabobo vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 8 întâlniri directe, Caracas FC a câștigat niciodată, Carabobo de 4 ori, iar patru meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 0,9 goluri în medie. Ultima: Caracas FC - Carabobo 1-1, pe 22 august 2026.

Carabobo pleacă favorită, la cota 1.83. Egalul e la 3.30, iar Caracas FC la 4.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.00, iar GG la 1.88.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,0 pentru Caracas FC și 1,4 pentru Carabobo. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 73% în model, dar la 1.17 plătește sub cota corectă de 1.37. Sub 2.5 goluri: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. Cota 1.71 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Caracas FC - Carabobo

Goluri estimate: 0,98 Caracas FC și 1,38 Carabobo, total 2,36. 1X2 în model: 27% · 27% · 46%. Peste 2,5: 42% (cotă corectă 2.38). GG: 47% (cotă corectă 2.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
22%1
26%2
21%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 58% · peste 2,5: 42% (verde).

Scoruri probabile

0-113,0%1-112,8%0-09,4%1-09,3%0-29,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Caracas FC. Caracas FC a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 0,9 goluri, iar modelul estimează acum 2,4.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-1
Cornere4-9
Cartonașe galbene4-1
Favorită la startCarabobo · 1.83
Goluri estimate~2,4
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Caracas FC - Carabobo?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 02:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Caracas FC - Carabobo?

În Primera Division.

Unde s-a jucat Caracas FC - Carabobo?

Pe Stadionul Olimpic UCV, în Caracas, sâmbătă, 22 august, ora 02:00 (ora României).

Cine era favorită în Caracas FC - Carabobo?

Carabobo pleca favorită, la cota 1.83. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Caracas FC - Carabobo?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.