Marți27 octombrie
Live 29 Pune pont

PortugaliaPortugalia · Liga 3

Caldas SC - Mafra

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 24 octombrie

PortugaliaLiga 3 · Portugalia Final
Caldas SC
ÎVVÎÎ
Final3-3Pauză 2-0
Mafra
EEEÎV
Șanse înainte de start, după cote
Caldas SC 26%Egal 26%Mafra 48%

Caldas SC 3-3 Mafra: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Caldas SC 3-3 Mafra (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (56%). Scorul exact 3-3 avea 1,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 16 cornere (7-9) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Caldas SCîn meciMafra
7
Cornere
9
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Caldas SC vs Mafra

Caldas SC marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,2. Mafra marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Caldas SCultimele 5Mafra
1,20
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
1,4
2,2
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Caldas SC și ultimele 5 Mafra, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Caldas SC2-0-3

Î
Atletico CP - Caldas SC11.10.26 · Liga 3
4-1
V
Caldas SC - Sernache13.09.26 · Liga 3
2-0
V
UD Santarem - Caldas SC04.09.26 · Liga 3
0-1
Î
Caldas SC - SU Sintrense30.08.26 · Taca de Portugal
1-3
Î
Caldas SC - Louletano23.08.26 · Liga 3
2-4

Mafra1-3-1

E
Mafra - Santa Clara18.10.26 · Taca de Portugal
2-2
E
Mafra - Os Belenenses11.10.26 · Liga 3
2-2
E
Mafra - Tirsense19.09.26 · Taca de Portugal
1-1
Î
UD Oliveirense - Mafra12.09.26 · Liga 3
2-1
V
Mafra - SC Covilha05.09.26 · Liga 3
1-0

Întâlniri directe Caldas SC - Mafra

Caldas SC 0Egal 1Mafra 1
Î
Mafra - Caldas SC03.01.2026 · pauză 2-1
4-2
E
Caldas SC - Mafra28.09.2025 · pauză 0-0
1-1

V/E/Î din perspectiva Caldas SC. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Caldas SC - Mafra

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Caldas SC3.5026% fără marjă
X · Egal3.4526% fără marjă
2 · Mafra1.9048% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.29
X2 1.56
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.33
Sub 2.5 1.63
Peste 2.5 2.07

Ambele marchează

GG Da 1.87
GG Nu 1.82

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.30
Pauză peste 1.5 2.90

Analiza de dinainte de meci

Caldas SC - Mafra s-a jucat sâmbătă, 24 octombrie, în Liga 3 (Portugalia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Caldas SC vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 11. În ultimele 5 meciuri, Mafra are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 7-7.

În ultimele 2 întâlniri directe, Caldas SC a câștigat niciodată, Mafra o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Mafra - Caldas SC 4-2, pe 3 ianuarie 2026.

Casele o dau favorită pe Mafra, la 1.90, cu egalul la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.07, iar GG la 1.87.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Caldas SC și 1,6 pentru Mafra. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 merită privit: 72% în model, iar 1.56 plătește peste cota corectă de 1.39. Peste 1.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. Cota 1.33 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Alte analize din sâmbătă, 24 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Caldas SC - Mafra

Goluri estimate: 1,20 Caldas SC și 1,62 Mafra, total 2,82. 1X2 în model: 28% · 25% · 47%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,6%0-19,7%1-29,4%0-27,8%1-07,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Caldas SC. Caldas SC a primit 11 goluri în ultimele 5 partide.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,2 goluri, după cote 2,4. Modelul ia media celor două.
  • Favorit fără formă. Mafra e favorită, dar a câștigat un singur meci din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,2% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final3-3
Pauză2-0
Cornere7-9
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startMafra · 1.90
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Caldas SC - Mafra?

S-a jucat sâmbătă, 24 octombrie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 3-3.

În ce competiție s-a jucat Caldas SC - Mafra?

În Liga 3 (Portugalia).

Unde s-a jucat Caldas SC - Mafra?

Pe Campo da Mata, în Caldas da Rainha, sâmbătă, 24 octombrie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Caldas SC - Mafra?

Mafra pleca favorită, la cota 1.90. Meciul s-a terminat 3-3.

Câte goluri s-au marcat în Caldas SC - Mafra?

6 goluri, scor final 3-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Liga 3

Toată liga →