Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

Tara GalilorTara Galilor · Cymru South

Caerau Ely - Ynyshir Albions

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

Tara GalilorCymru South · Tara Galilor Final
Caerau Ely
ÎÎEVV
Final1-1Pauză 0-0
Ynyshir Albions
VEÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Caerau Ely 72%Egal 16%Ynyshir Albions 11%

Caerau Ely 1-1 Ynyshir Albions: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Caerau Ely 1-1 Ynyshir Albions (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 20% pentru egalul, iar cotele fără marjă 16%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 41%), iar GG a ieșit (55%). Scorul exact 1-1 avea 9,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (5-6) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Caerau Elyîn meciYnyshir Albions
5
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Caerau Ely vs Ynyshir Albions

Caerau Ely marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. Ynyshir Albions marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
2-0scorul cel mai probabil
Caerau Elyultimele 5Ynyshir Albions
1,40
Puncte / meci
1,00
1,8
Goluri marcate / meci
0,8
1,4
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Caerau Ely și ultimele 5 Ynyshir Albions, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Caerau Ely2-1-2

Î
Carmarthen Town - Caerau Ely01.08.26 · Cymru South
4-3
Î
Evesham United - Caerau Ely11.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Pontypridd Town - Caerau Ely18.04.26 · Cymru South
0-0
V
Caerau Ely - Ynyshir Albions04.04.26 · Cymru South
2-0
V
Llantwit Major - Caerau Ely28.03.26 · Cymru South
1-4

Ynyshir Albions1-2-2

V
Ynyshir Albions - Cardiff Draconians01.08.26 · Cymru South
1-0
E
Ynyshir Albions - Aberystwyth Town18.04.26 · Cymru South
0-0
Î
Caerau Ely - Ynyshir Albions04.04.26 · Cymru South
2-0
E
Ynyshir Albions - Trethomas Bluebirds28.03.26 · Cymru South
2-2
Î
Cardiff Draconians - Ynyshir Albions24.03.26 · Cymru South
4-1

Întâlniri directe Caerau Ely - Ynyshir Albions

Caerau Ely 2Egal 0Ynyshir Albions 0
V
Caerau Ely - Ynyshir Albions04.04.2026 · pauză 1-0
2-0
V1-4

V/E/Î din perspectiva Caerau Ely. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Caerau Ely - Ynyshir Albions

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Caerau Ely1.2672% fără marjă
X · Egal5.6016% fără marjă
2 · Ynyshir Albions8.1011% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.05
X2 3.10
12 1.10

Goluri

Peste 1.5 1.10
Sub 2.5 2.55
Peste 2.5 1.42

Ambele marchează

GG Da 1.76
GG Nu 1.95

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.69
Pauză peste 1.5 2.02

Analiza de dinainte de meci

Caerau Ely - Ynyshir Albions s-a jucat vineri, 7 august, în Cymru South (Tara Galilor). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Caerau Ely vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Ynyshir Albions are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 4-8.

În ultimele 2 întâlniri directe, Caerau Ely a câștigat de 2 ori, Ynyshir Albions niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Caerau Ely - Ynyshir Albions 2-0, pe 4 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Caerau Ely, la 1.26, cu egalul la 5.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 72% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.42, iar GG la 1.76.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,1 pentru Caerau Ely și 1,0 pentru Ynyshir Albions. Scorul cel mai probabil e 2-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 63% la victorie, față de 72%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Caerau Ely are 63% în model, dar la 1.26 plătește sub cota corectă de 1.59. Peste 2.5 goluri: 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.42, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 2-0.

Probabilități Caerau Ely - Ynyshir Albions

Goluri estimate: 2,08 Caerau Ely și 0,98 Ynyshir Albions, total 3,06. 1X2 în model: 63% · 20% · 17%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

2-010,1%2-19,9%1-09,8%1-19,6%3-07,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Ynyshir Albions. Ynyshir Albions a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,8 goluri, după cote 3,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere5-6
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startCaerau Ely · 1.26
Goluri estimate~3,1
Scor probabil2-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Caerau Ely - Ynyshir Albions?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Caerau Ely - Ynyshir Albions?

În Cymru South (Tara Galilor).

Unde s-a jucat Caerau Ely - Ynyshir Albions?

Pe Cwrt-yr-Ala, în Cardiff (Caerdydd), vineri, 7 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Caerau Ely - Ynyshir Albions?

Caerau Ely pleca favorită, la cota 1.26. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Caerau Ely - Ynyshir Albions?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Cymru South

Toată liga →