Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Nacional

CA Temperley - Los Andes

Statistici și rezultat final · luni, 17 august

ArgentinaPrimera Nacional · Argentina Final
CA Temperley
VÎÎVV
Final3-0Pauză 1-0
Los Andes
ÎÎÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
CA Temperley 15%Egal 71%Los Andes 15%

CA Temperley 3-0 Los Andes: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CA Temperley 3-0 Los Andes (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui CA Temperley, iar cotele fără marjă 15%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 35%), iar GG n-a ieșit (NG avea 60%). Scorul exact 3-0 avea 3,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (1-3) și 5 cartonașe galbene (1-4).

CA Temperleyîn meciLos Andes
1
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CA Temperley vs Los Andes

CA Temperley marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,8. Los Andes marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,4.

~2,1goluri estimate
35%peste 2,5 goluri
40%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
CA Temperleyultimele 5Los Andes
1,80
Puncte / meci
0,80
1,6
Goluri marcate / meci
0,8
0,8
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri CA Temperley și ultimele 5 Los Andes, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CA Temperley3-0-2

V
CA Temperley - Los Andes17.08.26 · Primera Nacional
3-0
Î
CA Atlanta - CA Temperley09.08.26 · Primera Nacional
1-0
Î
CA Temperley - Gimnasia y Tiro02.08.26 · Primera Nacional
1-2
V
San Martin Tucuman - CA Temperley26.07.26 · Primera Nacional
1-2
V
CA Temperley - Atletico Rafaela18.07.26 · Primera Nacional
2-0

Los Andes1-1-3

Î
CA Temperley - Los Andes17.08.26 · Primera Nacional
3-0
Î
Los Andes - Ferro Carril Oeste09.08.26 · Primera Nacional
1-2
Î
Central Norte Salta - Los Andes02.08.26 · Primera Nacional
1-0
E
Los Andes - Deportivo Madryn26.07.26 · Primera Nacional
0-0
V
Los Andes - Ciudad Bolivar11.07.26 · Primera Nacional
3-1

Întâlniri directe CA Temperley - Los Andes

CA Temperley 2Egal 0Los Andes 0
V
CA Temperley - Los Andes17.08.2026 · pauză 1-0
3-0
V
Los Andes - CA Temperley29.03.2026 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva CA Temperley. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CA Temperley - Los Andes

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CA Temperley6.2515% fără marjă
X · Egal1.3071% fără marjă
2 · Los Andes6.2515% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.23
X2 1.62
12 1.40

Goluri

Peste 1.5 1.72
Sub 2.5 1.29
Peste 2.5 3.25

Ambele marchează

GG Da 2.57
GG Nu 1.44

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.18
Pauză peste 1.5 4.35

Analiza de dinainte de meci

CA Temperley - Los Andes s-a jucat luni, 17 august, în Primera Nacional (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CA Temperley vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Los Andes are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-7.

În ultimele 2 întâlniri directe, CA Temperley a câștigat de 2 ori, Los Andes niciodată. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: CA Temperley - Los Andes 3-0, pe 17 august 2026.

La case, diferența e mică: CA Temperley are cota 6.25, Los Andes 6.25. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.25, iar GG la 2.57.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,2 pentru CA Temperley și 0,9 pentru Los Andes. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 44% la victorie, față de 15%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 74%. Cota de 1.23 e sub cea corectă (1.35) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 65% în model, dar la 1.29 plătește sub cota corectă de 1.54. Nu marchează ambele (NG): 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. La 1.44, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități CA Temperley - Los Andes

Goluri estimate: 1,21 CA Temperley și 0,86 Los Andes, total 2,07. 1X2 în model: 44% · 30% · 26%. Peste 2,5: 35% (cotă corectă 2.86). GG: 40% (cotă corectă 2.50). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
26%1
27%2
19%3
10%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 65% · peste 2,5: 35% (verde).

Scoruri probabile

1-015,3%1-113,1%0-012,6%0-110,9%2-09,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză1-0
Cornere1-3
Cartonașe galbene1-4
Goluri estimate~2,1
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CA Temperley - Los Andes?

S-a jucat luni, 17 august, ora 00:00 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat CA Temperley - Los Andes?

În Primera Nacional (Argentina).

Cine era favorită în CA Temperley - Los Andes?

Niciuna clar: cotele erau 6.25 la gazde și 6.25 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în CA Temperley - Los Andes?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din Primera Nacional

Toată liga →