Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Nacional

CA Temperley - Ferrocarril Midland

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

ArgentinaPrimera Nacional · Argentina Final
CA Temperley
VÎÎVV
Final2-1Pauză 0-1
Șanse înainte de meci, după cote
CA Temperley 39%Egal 33%Ferrocarril Midland 28%

CA Temperley 2-1 Ferrocarril Midland: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CA Temperley 2-1 Ferrocarril Midland (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 39% pentru victoria lui CA Temperley, iar cotele fără marjă 39%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 35%), iar GG a ieșit (42%). Scorul exact 2-1 avea 7,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (5-4) și 5 cartonașe galbene (3-2).

CA Temperleyîn meciFerrocarril Midland
5
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CA Temperley vs Ferrocarril Midland

CA Temperley marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,8. Ferrocarril Midland marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. La Ferrocarril Midland, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,1goluri estimate
35%peste 2,5 goluri
42%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
CA Temperleyultimele 5Ferrocarril Midland
1,80
Puncte / meci
1,80
1,6
Goluri marcate / meci
1,4
0,8
Goluri primite / meci
0,8
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri CA Temperley și ultimele 5 Ferrocarril Midland, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CA Temperley3-0-2

V
CA Temperley - Los Andes17.08.26 · Primera Nacional
3-0
Î
CA Atlanta - CA Temperley09.08.26 · Primera Nacional
1-0
Î
CA Temperley - Gimnasia y Tiro02.08.26 · Primera Nacional
1-2
V
San Martin Tucuman - CA Temperley26.07.26 · Primera Nacional
1-2
V
CA Temperley - Atletico Rafaela18.07.26 · Primera Nacional
2-0

Ferrocarril Midland2-3-0

E2-2
E
Acassuso - Ferrocarril Midland14.08.26 · Primera Nacional
1-1
V
Ferrocarril Midland - CD Maipu08.08.26 · Primera Nacional
2-0
E
Almagro - Ferrocarril Midland01.08.26 · Primera Nacional
1-1
V
Ferrocarril Midland - Patronato Parana26.07.26 · Primera Nacional
1-0

Întâlniri directe CA Temperley - Ferrocarril Midland

CA Temperley 0Egal 1Ferrocarril Midland 0
E
Ferrocarril Midland - CA Temperley04.04.2026 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva CA Temperley. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CA Temperley - Ferrocarril Midland

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CA Temperley2.4039% fără marjă
X · Egal2.8033% fără marjă
2 · Ferrocarril Midland3.3528% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.28
X2 1.53
12 1.41

Goluri

Peste 1.5 1.66
Sub 2.5 1.33
Peste 2.5 3.05

Ambele marchează

GG Da 2.42
GG Nu 1.50

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.19
Pauză peste 1.5 4.15

Analiza de dinainte de meci

CA Temperley - Ferrocarril Midland s-a jucat duminică, 23 august, în Primera Nacional (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CA Temperley vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Ferrocarril Midland n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 7-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Ferrocarril Midland - CA Temperley 0-0, pe 4 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe CA Temperley, la 2.40, cu egalul la 2.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 39% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.05, iar GG la 2.42.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,1 pentru CA Temperley și 1,0 pentru Ferrocarril Midland. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 69% în model, dar la 1.28 plătește sub cota corectă de 1.45. Sub 2.5 goluri: 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. La 1.33, plătește prea puțin. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 58%. Cota de 1.50 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități CA Temperley - Ferrocarril Midland

Goluri estimate: 1,13 CA Temperley și 0,98 Ferrocarril Midland, total 2,11. 1X2 în model: 39% · 30% · 31%. Peste 2,5: 35% (cotă corectă 2.86). GG: 42% (cotă corectă 2.38). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
26%1
27%2
19%3
10%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 65% · peste 2,5: 35% (verde).

Scoruri probabile

1-013,7%1-113,4%0-012,1%0-111,9%2-07,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză0-1
Cornere5-4
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startCA Temperley · 2.40
Goluri estimate~2,1
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CA Temperley - Ferrocarril Midland?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 22:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat CA Temperley - Ferrocarril Midland?

În Primera Nacional (Argentina).

Cine era favorită în CA Temperley - Ferrocarril Midland?

CA Temperley pleca favorită, la cota 2.40. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în CA Temperley - Ferrocarril Midland?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din Primera Nacional

Toată liga →