Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Division A (F)

CA Talleres de Cordoba (F) - San Lorenzo de Almagro (F)

Statistici și rezultat final · luni, 10 august

ArgentinaPrimera Division A (F) · Argentina Final
Final2-1Pauză 0-1
Șanse înainte de meci, după cote
CA Talleres de Cordoba (F) 15%Egal 28%San Lorenzo de Almagro (F) 57%

CA Talleres de Cordoba (F) 2-1 San Lorenzo de Almagro (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat CA Talleres de Cordoba (F) 2-1 San Lorenzo de Almagro (F) (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 23% pentru victoria lui CA Talleres de Cordoba (F), iar cotele fără marjă 15%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 42%), iar GG a ieșit (45%). Scorul exact 2-1 avea 5,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (6-2) și 5 cartonașe galbene (3-2).

CA Talleres de Cordoba (F)în meciSan Lorenzo de Almagro (F)
6
Cornere
2
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CA Talleres de Cordoba (F) vs San Lorenzo de Almagro (F)

CA Talleres de Cordoba (F) marchează și primește câte 1,2 goluri pe meci. San Lorenzo de Almagro (F) marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0. Ultimele 3 întâlniri directe: CA Talleres de Cordoba (F) 1, egal 0, San Lorenzo de Almagro (F) 2.

~2,3goluri estimate
42%peste 2,5 goluri
45%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
CA Talleres de Cordoba (F)ultimele 5San Lorenzo de Almagro (F)
1,20
Puncte / meci
2,00
1,2
Goluri marcate / meci
1,4
1,2
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri CA Talleres de Cordoba (F) și ultimele 5 San Lorenzo de Almagro (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CA Talleres de Cordoba (F)1-3-1

E2-2
Î
Ferro Carril Oeste (F) - CA Talleres de Cordoba (F)27.07.26 · Primera Division A (F)
1-0
E
Boca Juniors (F) - CA Talleres de Cordoba (F)22.07.26 · Primera Division A (F)
1-1
E
CA Talleres de Cordoba (F) - CA Lanus (F)12.07.26 · Primera Division A (F)
1-1
V
San Luis (F) - CA Talleres de Cordoba (F)08.07.26 · Primera Division A (F)
1-2

San Lorenzo de Almagro (F)3-1-1

E
San Lorenzo de Almagro (F) - Ferro Carril Oeste (F)03.08.26 · Primera Division A (F)
2-2
V
Boca Juniors (F) - San Lorenzo de Almagro (F)27.07.26 · Primera Division A (F)
1-2
Î
CA Lanus (F) - San Lorenzo de Almagro (F)22.07.26 · Primera Division A (F)
1-0
V
San Lorenzo de Almagro (F) - San Luis (F)13.07.26 · Primera Division A (F)
1-0
V
Union de Santa Fe (F) - San Lorenzo de Almagro (F)08.07.26 · Primera Division A (F)
1-2

Întâlniri directe CA Talleres de Cordoba (F) - San Lorenzo de Almagro (F)

CA Talleres de Cordoba (F) 1Egal 0San Lorenzo de Almagro (F) 2

V/E/Î din perspectiva CA Talleres de Cordoba (F). 3 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CA Talleres de Cordoba (F) - San Lorenzo de Almagro (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CA Talleres de Cordoba (F)6.0015% fără marjă
X · Egal3.2028% fără marjă
2 · San Lorenzo de Almagro (F)1.5757% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.07
X2 1.05
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.25
Sub 2.5 1.50
Peste 2.5 2.30

Ambele marchează

GG Da 1.65
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.07
Pauză peste 1.5 5.25

Analiza de dinainte de meci

CA Talleres de Cordoba (F) - San Lorenzo de Almagro (F) s-a jucat luni, 10 august, în Primera Division A (F) (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CA Talleres de Cordoba (F) vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, San Lorenzo de Almagro (F) are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 7-5.

În ultimele 3 întâlniri directe, CA Talleres de Cordoba (F) a câștigat o dată, San Lorenzo de Almagro (F) de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,7 goluri în medie. Ultima: San Lorenzo de Almagro (F) - CA Talleres de Cordoba (F) 3-0, pe 27 martie 2026.

Casele o dau favorită pe San Lorenzo de Almagro (F), la 1.57, cu egalul la 3.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 57% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.30, iar GG la 1.65.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 0,9 pentru CA Talleres de Cordoba (F) și 1,4 pentru San Lorenzo de Almagro (F). Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 23% la victorie, față de 15%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie San Lorenzo de Almagro (F) are 50% în model, dar la 1.57 plătește sub cota corectă de 2.00. Sub 2.5 goluri: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.50, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități CA Talleres de Cordoba (F) - San Lorenzo de Almagro (F)

Goluri estimate: 0,90 CA Talleres de Cordoba (F) și 1,44 San Lorenzo de Almagro (F), total 2,34. 1X2 în model: 23% · 27% · 50%. Peste 2,5: 42% (cotă corectă 2.38). GG: 45% (cotă corectă 2.22). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
22%1
26%2
21%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 58% · peste 2,5: 42% (verde).

Scoruri probabile

0-113,9%1-112,5%0-210,0%0-09,6%1-29,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 3,7 goluri, iar modelul estimează acum 2,3.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză0-1
Cornere6-2
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startSan Lorenzo de Almagro (F) · 1.57
Goluri estimate~2,3
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CA Talleres de Cordoba (F) - San Lorenzo de Almagro (F)?

S-a jucat luni, 10 august, ora 23:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat CA Talleres de Cordoba (F) - San Lorenzo de Almagro (F)?

În Primera Division A (F) (Argentina).

Cine era favorită în CA Talleres de Cordoba (F) - San Lorenzo de Almagro (F)?

San Lorenzo de Almagro (F) pleca favorită, la cota 1.57. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în CA Talleres de Cordoba (F) - San Lorenzo de Almagro (F)?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din Primera Division A (F)

Toată liga →