Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Nacional

CA San Miguel - Colon de Santa Fe

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

ArgentinaPrimera Nacional · Argentina Final
CA San Miguel
VÎÎEÎ
Final1-2Pauză 0-1
Colon de Santa Fe
VVEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
CA San Miguel 32%Egal 34%Colon de Santa Fe 34%

CA San Miguel 1-2 Colon de Santa Fe: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CA San Miguel 1-2 Colon de Santa Fe (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 36% pentru victoria lui Colon de Santa Fe, iar cotele fără marjă 34%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 1,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 23%), iar GG a ieșit (31%). Scorul exact 1-2 avea 5,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (4-4) și 5 cartonașe galbene (3-2).

CA San Miguelîn meciColon de Santa Fe
4
Cornere
4
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CA San Miguel vs Colon de Santa Fe

CA San Miguel marchează 0,4 goluri pe meci și primește 0,6. Colon de Santa Fe marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,8. La CA San Miguel, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~1,6goluri estimate
23%peste 2,5 goluri
31%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
CA San Miguelultimele 5Colon de Santa Fe
0,80
Puncte / meci
1,40
0,4
Goluri marcate / meci
1,0
0,6
Goluri primite / meci
0,8
1
Victorii
2
0%
Peste 2,5 goluri
20%
0%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri CA San Miguel și ultimele 5 Colon de Santa Fe, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CA San Miguel1-1-3

V
CA San Miguel - Colegiales15.08.26 · Primera Nacional
2-0
Î
Racing Cordoba - CA San Miguel09.08.26 · Primera Nacional
1-0
Î
San Telmo - CA San Miguel02.08.26 · Primera Nacional
1-0
E
CA San Miguel - Acassuso26.07.26 · Primera Nacional
0-0
Î
CA San Miguel - Ferro Carril Oeste11.07.26 · Primera Nacional
0-1

Colon de Santa Fe2-1-2

V
Colon de Santa Fe - Patronato Parana15.08.26 · Primera Nacional
3-0
V
Colon de Santa Fe - San Telmo09.08.26 · Primera Nacional
1-0
E
Acassuso - Colon de Santa Fe01.08.26 · Primera Nacional
1-1
Î
Colon de Santa Fe - Chaco For Ever26.07.26 · Primera Nacional
0-1
Î
Ferro Carril Oeste - Colon de Santa Fe18.07.26 · Primera Nacional
2-0

Întâlniri directe CA San Miguel - Colon de Santa Fe

CA San Miguel 0Egal 0Colon de Santa Fe 1
Î
Colon de Santa Fe - CA San Miguel05.04.2026 · pauză 2-0
3-0

V/E/Î din perspectiva CA San Miguel. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CA San Miguel - Colon de Santa Fe

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CA San Miguel2.9232% fără marjă
X · Egal2.7734% fără marjă
2 · Colon de Santa Fe2.7034% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.38
X2 1.41
12 1.41

Goluri

Peste 1.5 1.69
Sub 2.5 1.31
Peste 2.5 3.15

Ambele marchează

GG Da 2.45
GG Nu 1.49

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.18
Pauză peste 1.5 4.35

Analiza de dinainte de meci

CA San Miguel - Colon de Santa Fe s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Primera Nacional (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, CA San Miguel are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 2-3. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. Colon de Santa Fe vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Colon de Santa Fe - CA San Miguel 3-0, pe 5 aprilie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.92 pentru gazde, 2.70 pentru oaspeți și 2.77 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.15, iar GG la 2.45.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,8 pentru CA San Miguel și 0,9 pentru Colon de Santa Fe. Scorul cel mai probabil e 0-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 71% în model, iar 1.41 e aproape de cota corectă (1.41). Sub 2.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. Cota 1.31 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 69%. Cota de 1.49 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități CA San Miguel - Colon de Santa Fe

Goluri estimate: 0,76 CA San Miguel și 0,88 Colon de Santa Fe, total 1,64. 1X2 în model: 29% · 35% · 36%. Peste 2,5: 23% (cotă corectă 4.35). GG: 31% (cotă corectă 3.23). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

19%0
32%1
26%2
14%3
6%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 77% · peste 2,5: 23% (verde).

Scoruri probabile

0-019,4%0-117,1%1-014,7%1-113,0%0-27,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: CA San Miguel. CA San Miguel a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 35%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-1
Cornere4-4
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startColon de Santa Fe · 2.70
Goluri estimate~1,6
Scor probabil0-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CA San Miguel - Colon de Santa Fe?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 21:30 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat CA San Miguel - Colon de Santa Fe?

În Primera Nacional (Argentina).

Cine era favorită în CA San Miguel - Colon de Santa Fe?

Niciuna clar: cotele erau 2.92 la gazde și 2.70 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în CA San Miguel - Colon de Santa Fe?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,6.

Alte meciuri din Primera Nacional

Toată liga →