Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

UruguayUruguay · Copa Uruguay

CA Juventud de Las Piedras - Club Oriental

Statistici și rezultat final · miercuri, 26 august

UruguayCopa Uruguay · Uruguay Final
Final1-0Pauză 1-0
Club Oriental
VEÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
CA Juventud de Las Piedras 69%Egal 20%Club Oriental 11%

CA Juventud de Las Piedras 1-0 Club Oriental: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CA Juventud de Las Piedras 1-0 Club Oriental (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 53% pentru victoria lui CA Juventud de Las Piedras, iar cotele fără marjă 69%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG n-a ieșit (NG avea 64%). Scorul exact 1-0 avea 17,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (4-2) și 5 cartonașe galbene (4-1).

CA Juventud de Las Piedrasîn meciClub Oriental
4
Cornere
2
4
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CA Juventud de Las Piedras vs Club Oriental

CA Juventud de Las Piedras marchează 0,6 goluri pe meci și primește 0,4. Club Oriental marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,8. La CA Juventud de Las Piedras, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: CA Juventud de Las Piedras 1, egal 1, Club Oriental 1.

~2,0goluri estimate
33%peste 2,5 goluri
36%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
CA Juventud de Las Piedrasultimele 5Club Oriental
1,60
Puncte / meci
1,40
0,6
Goluri marcate / meci
1,0
0,4
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
2
0%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri CA Juventud de Las Piedras și ultimele 5 Club Oriental, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CA Juventud de Las Piedras2-2-1

V
Central Espanol - CA Juventud de Las Piedras22.08.26 · Primera Division
0-1
Î0-1
E
Cerro Largo - CA Juventud de Las Piedras08.08.26 · Primera Division
1-1
E
Maldonado - CA Juventud de Las Piedras01.08.26 · Primera Division
0-0
V
Albion FC (URU) - CA Juventud de Las Piedras17.07.26 · Primera Division
0-1

Club Oriental2-1-2

V
La Luz FC - Club Oriental23.08.26 · Segunda Division
0-2
E
Cerrito - Club Oriental14.08.26 · Segunda Division
1-1
Î
Club Oriental - Atenas San Carlos09.08.26 · Segunda Division
0-1
Î
Paysandu FC - Club Oriental04.08.26 · Segunda Division
2-1
V
Club Oriental - Huracan FC19.07.26 · Segunda Division
1-0

Întâlniri directe CA Juventud de Las Piedras - Club Oriental

CA Juventud de Las Piedras 1Egal 1Club Oriental 1
Î
Club Oriental - CA Juventud de Las Piedras20.10.2024 · pauză 2-0
3-0
E
CA Juventud de Las Piedras - Club Oriental10.07.2024 · pauză 0-1
1-1
V
CA Juventud de Las Piedras - Club Oriental30.03.2024 · pauză 3-1
4-2

V/E/Î din perspectiva CA Juventud de Las Piedras. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CA Juventud de Las Piedras - Club Oriental

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CA Juventud de Las Piedras1.3169% fără marjă
X · Egal4.6520% fără marjă
2 · Club Oriental8.2011% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.14
X2 1.87
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.25
Sub 2.5 1.82
Peste 2.5 1.88

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.90

Analiza de dinainte de meci

CA Juventud de Las Piedras - Club Oriental s-a jucat miercuri, 26 august, în Copa Uruguay (Uruguay). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, CA Juventud de Las Piedras are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 3-2. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. Club Oriental vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 3 întâlniri directe, CA Juventud de Las Piedras a câștigat o dată, Club Oriental o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,7 goluri în medie. Ultima: Club Oriental - CA Juventud de Las Piedras 3-0, pe 20 octombrie 2024.

CA Juventud de Las Piedras pleacă favorită, la cota 1.31. Egalul e la 4.65, iar Club Oriental la 8.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 69% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.88, iar GG la 1.80.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,4 pentru CA Juventud de Las Piedras și 0,7 pentru Club Oriental. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 53% la victorie, față de 69%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie CA Juventud de Las Piedras are 53% în model, dar la 1.31 plătește sub cota corectă de 1.89. Sub 2.5 goluri: 67% în model, cota corectă ar fi 1.49. Casele dau 1.82, mai mult. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 64%. Cota de 1.90 e peste cea corectă (1.56). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități CA Juventud de Las Piedras - Club Oriental

Goluri estimate: 1,35 CA Juventud de Las Piedras și 0,67 Club Oriental, total 2,02. 1X2 în model: 53% · 28% · 19%. Peste 2,5: 33% (cotă corectă 3.03). GG: 36% (cotă corectă 2.78). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

13%0
27%1
27%2
18%3
9%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 67% · peste 2,5: 33% (verde).

Scoruri probabile

1-017,9%0-013,3%2-012,1%1-112,0%0-18,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,4 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 3,7 goluri, iar modelul estimează acum 2,0.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere4-2
Cartonașe galbene4-1
Favorită la startCA Juventud de Las Piedras · 1.31
Goluri estimate~2,0
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CA Juventud de Las Piedras - Club Oriental?

S-a jucat miercuri, 26 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat CA Juventud de Las Piedras - Club Oriental?

În Copa Uruguay (Uruguay).

Cine era favorită în CA Juventud de Las Piedras - Club Oriental?

CA Juventud de Las Piedras pleca favorită, la cota 1.31. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în CA Juventud de Las Piedras - Club Oriental?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.

Alte meciuri din Copa Uruguay

Toată liga →