Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Division A (F)

CA Huracan (F) - CA River Plate (F)

Statistici și rezultat final · marți, 28 iulie

ArgentinaPrimera Division A (F) · Argentina Final
CA Huracan (F)
ÎVÎÎÎ
Final1-0Pauză 0-0
CA River Plate (F)
ÎVVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
CA Huracan (F) 16%Egal 68%CA River Plate (F) 15%

CA Huracan (F) 1-0 CA River Plate (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat CA Huracan (F) 1-0 CA River Plate (F) (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru victoria lui CA Huracan (F), iar cotele fără marjă 16%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG n-a ieșit (NG avea 57%). Scorul exact 1-0 avea 9,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (6-1) și 0 cartonașe galbene (0-0).

CA Huracan (F)în meciCA River Plate (F)
6
Cornere
1
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CA Huracan (F) vs CA River Plate (F)

CA Huracan (F) marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,8. CA River Plate (F) marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,4. La CA River Plate (F), 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: CA Huracan (F) 1, egal 1, CA River Plate (F) 2.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
43%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
CA Huracan (F)ultimele 5CA River Plate (F)
0,60
Puncte / meci
1,80
0,6
Goluri marcate / meci
2,2
1,8
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
80%
20%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri CA Huracan (F) și ultimele 5 CA River Plate (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CA Huracan (F)1-0-4

Î
Gimnasia La Plata (F) - CA Huracan (F)13.07.26 · Primera Division A (F)
2-1
V
CA Huracan (F) - Newell's Old Boys (F)08.07.26 · Primera Division A (F)
2-0
Î
Racing Club (F) - CA Huracan (F)04.07.26 · Primera Division A (F)
2-0
Î
CA Huracan (F) - San Lorenzo de Almagro (F)29.06.26 · Primera Division A (F)
0-1
Î
CA Talleres de Cordoba (F) - CA Huracan (F)23.06.26 · Primera Division A (F)
4-0

CA River Plate (F)3-0-2

Î
Belgrano de Cordoba (F) - CA River Plate (F)17.07.26 · Primera Division A (F)
2-1
V
CA River Plate (F) - Social Atletico Television (F)13.07.26 · Primera Division A (F)
3-0
V
CA River Plate (F) - CA Banfield (F)08.07.26 · Primera Division A (F)
4-1
Î
Gimnasia La Plata (F) - CA River Plate (F)04.07.26 · Primera Division A (F)
4-2
V
CA River Plate (F) - Newell's Old Boys (F)26.06.26 · Primera Division A (F)
1-0

Întâlniri directe CA Huracan (F) - CA River Plate (F)

CA Huracan (F) 1Egal 1CA River Plate (F) 2
Î
CA River Plate (F) - CA Huracan (F)15.03.2026 · pauză 2-1
3-1
V
CA River Plate (F) - CA Huracan (F)01.03.2025 · pauză 0-0
0-1
E
CA Huracan (F) - CA River Plate (F)06.10.2024 · pauză 0-0
0-0
Î
CA River Plate (F) - CA Huracan (F)20.05.2024 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva CA Huracan (F). 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CA Huracan (F) - CA River Plate (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CA Huracan (F)5.5016% fără marjă
X · Egal1.3068% fără marjă
2 · CA River Plate (F)5.7515% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.50
X2 1.16
12 1.53

Goluri

Peste 1.5 2.45
Sub 2.5 1.07
Peste 2.5 5.25

Ambele marchează

GG Da 4.10
GG Nu 1.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 —
Pauză peste 1.5 22.00

Cornere

Sub 9.5 1.20
Peste 9.5 3.60

Analiza de dinainte de meci

CA Huracan (F) - CA River Plate (F) s-a jucat marți, 28 iulie, în Primera Division A (F) (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, CA Huracan (F) are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 3-9. CA River Plate (F) vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, CA Huracan (F) a câștigat o dată, CA River Plate (F) de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: CA River Plate (F) - CA Huracan (F) 3-1, pe 15 martie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 5.50 pentru gazde, 5.75 pentru oaspeți și 1.30 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 5.25, iar GG la 4.10.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 0,9 pentru CA Huracan (F) și 1,4 pentru CA River Plate (F). Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 24% la victorie, față de 16%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 76% în model, dar la 1.16 plătește sub cota corectă de 1.32. Sub 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. La 1.07, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități CA Huracan (F) - CA River Plate (F)

Goluri estimate: 0,86 CA Huracan (F) și 1,35 CA River Plate (F), total 2,21. 1X2 în model: 24% · 28% · 48%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 43% (cotă corectă 2.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

0-114,8%1-112,7%0-011,0%0-210,0%1-09,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: CA Huracan (F). CA Huracan (F) a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,0 goluri, după cote 1,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere6-1
Cartonașe galbene0-0
Goluri estimate~2,2
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CA Huracan (F) - CA River Plate (F)?

S-a jucat marți, 28 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat CA Huracan (F) - CA River Plate (F)?

În Primera Division A (F) (Argentina).

Cine era favorită în CA Huracan (F) - CA River Plate (F)?

Niciuna clar: cotele erau 5.50 la gazde și 5.75 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în CA Huracan (F) - CA River Plate (F)?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Primera Division A (F)

Toată liga →