Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Division A (F)

CA Huracan (F) - CA Banfield (F)

Statistici și rezultat final · miercuri, 22 iulie

ArgentinaPrimera Division A (F) · Argentina Final
CA Huracan (F)
ÎVÎÎÎ
Final1-2Pauză 1-1
CA Banfield (F)
ÎÎÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
CA Huracan (F) 31%Egal 32%CA Banfield (F) 37%

CA Huracan (F) 1-2 CA Banfield (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat CA Huracan (F) 1-2 CA Banfield (F) (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru victoria lui CA Banfield (F), iar cotele fără marjă 37%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 42%), iar GG a ieșit (48%). Scorul exact 1-2 avea 7,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (2-2) și 4 cartonașe galbene (3-1).

CA Huracan (F)în meciCA Banfield (F)
2
Cornere
2
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CA Huracan (F) vs CA Banfield (F)

CA Huracan (F) marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,4. CA Banfield (F) marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,4. La CA Huracan (F), doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. În directe, CA Huracan (F) nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~2,4goluri estimate
42%peste 2,5 goluri
48%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
CA Huracan (F)ultimele 5CA Banfield (F)
0,60
Puncte / meci
0,20
0,6
Goluri marcate / meci
0,6
1,4
Goluri primite / meci
2,4
1
Victorii
0
20%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri CA Huracan (F) și ultimele 5 CA Banfield (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CA Huracan (F)1-0-4

Î
Gimnasia La Plata (F) - CA Huracan (F)13.07.26 · Primera Division A (F)
2-1
V
CA Huracan (F) - Newell's Old Boys (F)08.07.26 · Primera Division A (F)
2-0
Î
Racing Club (F) - CA Huracan (F)04.07.26 · Primera Division A (F)
2-0
Î
Racing Club (F) - CA Huracan (F)04.07.26 · Primera Division A (F)
2-0
Î
CA Huracan (F) - San Lorenzo de Almagro (F)29.06.26 · Primera Division A (F)
0-1

CA Banfield (F)0-1-4

Î
CA Banfield (F) - Belgrano de Cordoba (F)13.07.26 · Primera Division A (F)
0-1
Î
CA River Plate (F) - CA Banfield (F)08.07.26 · Primera Division A (F)
4-1
Î
CA Banfield (F) - Social Atletico Television (F)05.07.26 · Primera Division A (F)
0-1
E
CA Banfield (F) - Gimnasia La Plata (F)27.06.26 · Primera Division A (F)
2-2
Î
CA Banfield (F) - Racing Club (F)15.06.26 · Primera Division A (F)
0-4

Întâlniri directe CA Huracan (F) - CA Banfield (F)

CA Huracan (F) 0Egal 1CA Banfield (F) 2
Î
CA Banfield (F) - CA Huracan (F)16.11.2024 · pauză 0-0
1-0
Î
CA Huracan (F) - CA Banfield (F)01.07.2024 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva CA Huracan (F). 0 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CA Huracan (F) - CA Banfield (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CA Huracan (F)2.8731% fără marjă
X · Egal2.8232% fără marjă
2 · CA Banfield (F)2.4737% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.31
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.44
Sub 2.5 1.48
Peste 2.5 2.40

Ambele marchează

GG Da 2.05
GG Nu 1.69

Analiza de dinainte de meci

CA Huracan (F) - CA Banfield (F) s-a jucat miercuri, 22 iulie, în Primera Division A (F) (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, CA Huracan (F) are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 3-7. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. CA Banfield (F) n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 12.

În ultimele 3 întâlniri directe, CA Huracan (F) a câștigat niciodată, CA Banfield (F) de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,3 goluri în medie. Ultima: CA Huracan (F) - CA Banfield (F) 1-1, pe 19 mai 2025.

Casele văd un meci echilibrat: 2.87 pentru gazde, 2.47 pentru oaspeți și 2.82 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.40, iar GG la 2.05.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,3 pentru CA Huracan (F) și 1,1 pentru CA Banfield (F). Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 41% la victorie, față de 31%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 69%. Cota de 1.45 e corectă, fără plus. Sub 2.5 goluri are 58% în model, dar la 1.48 plătește sub cota corectă de 1.72. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități CA Huracan (F) - CA Banfield (F)

Goluri estimate: 1,28 CA Huracan (F) și 1,08 CA Banfield (F), total 2,36. 1X2 în model: 41% · 28% · 31%. Peste 2,5: 42% (cotă corectă 2.38). GG: 48% (cotă corectă 2.08). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
22%1
26%2
21%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 58% · peste 2,5: 42% (verde).

Scoruri probabile

1-113,1%1-012,1%0-110,2%0-09,4%2-18,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: CA Banfield (F). CA Banfield (F) a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,3 goluri, iar modelul estimează acum 2,4.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-1
Cornere2-2
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startCA Banfield (F) · 2.47
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CA Huracan (F) - CA Banfield (F)?

S-a jucat miercuri, 22 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat CA Huracan (F) - CA Banfield (F)?

În Primera Division A (F) (Argentina).

Cine era favorită în CA Huracan (F) - CA Banfield (F)?

Niciuna clar: cotele erau 2.87 la gazde și 2.47 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în CA Huracan (F) - CA Banfield (F)?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Primera Division A (F)

Toată liga →