Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Nacional

CA Guemes - Atletico Rafaela

Statistici și rezultat final · luni, 24 august

ArgentinaPrimera Nacional · Argentina Final
CA Guemes
EEÎÎÎ
Final0-0Pauză 0-0
Atletico Rafaela
EVEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
CA Guemes 39%Egal 33%Atletico Rafaela 28%

CA Guemes 0-0 Atletico Rafaela: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CA Guemes 0-0 Atletico Rafaela (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru egalul, iar cotele fără marjă 33%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 1,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 71%), iar GG n-a ieșit (NG avea 64%). Scorul exact 0-0 avea 15,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (3-4) și 2 cartonașe galbene (0-2).

CA Guemesîn meciAtletico Rafaela
3
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CA Guemes vs Atletico Rafaela

CA Guemes marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,8. Atletico Rafaela marchează și primește câte 0,6 goluri pe meci. La Atletico Rafaela, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~1,9goluri estimate
29%peste 2,5 goluri
36%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
CA Guemesultimele 5Atletico Rafaela
0,40
Puncte / meci
1,60
0,6
Goluri marcate / meci
0,6
1,8
Goluri primite / meci
0,6
0
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
0%
60%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri CA Guemes și ultimele 5 Atletico Rafaela, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CA Guemes0-2-3

E
Chacarita Juniors - CA Guemes19.08.26 · Primera Nacional
0-0
E
Mitre Santiago del Estero - CA Guemes15.08.26 · Primera Nacional
1-1
Î
Agropecuario Argentino - CA Guemes08.08.26 · Primera Nacional
3-0
Î
CA Guemes - Tristan Suarez03.08.26 · Primera Nacional
1-3
Î
Gimnasia y Esgrima Jujuy - CA Guemes26.07.26 · Primera Nacional
2-1

Atletico Rafaela2-2-1

E
Atletico Rafaela - Defensores Belgrano15.08.26 · Primera Nacional
0-0
V
Atletico Rafaela - Chacarita Juniors08.08.26 · Primera Nacional
1-0
E
San Martin de San Juan - Atletico Rafaela01.08.26 · Primera Nacional
1-1
V
Atletico Rafaela - Nueva Chicago25.07.26 · Primera Nacional
1-0
Î
CA Temperley - Atletico Rafaela18.07.26 · Primera Nacional
2-0

Întâlniri directe CA Guemes - Atletico Rafaela

CA Guemes 1Egal 0Atletico Rafaela 0
V
Atletico Rafaela - CA Guemes06.04.2026 · pauză 0-1
1-2

V/E/Î din perspectiva CA Guemes. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CA Guemes - Atletico Rafaela

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CA Guemes2.4039% fără marjă
X · Egal2.8033% fără marjă
2 · Atletico Rafaela3.3528% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.37
X2 1.41
12 1.42

Goluri

Peste 1.5 1.63
Sub 2.5 1.33
Peste 2.5 3.05

Ambele marchează

GG Da 2.35
GG Nu 1.52

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.19
Pauză peste 1.5 4.15

Cornere

Sub 9.5 1.65
Peste 9.5 2.12

Analiza de dinainte de meci

CA Guemes - Atletico Rafaela s-a jucat luni, 24 august, în Primera Nacional (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CA Guemes n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Atletico Rafaela are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 3-3. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Atletico Rafaela - CA Guemes 1-2, pe 6 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe CA Guemes, la 2.40, cu egalul la 2.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 39% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.05, iar GG la 2.35.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,8 pentru CA Guemes și 1,0 pentru Atletico Rafaela. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 29% la victorie, față de 39%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. Cota 1.41 e cam la nivelul ăsta. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 71%. Cota de 1.33 e sub cea corectă (1.41) și nu merită. Nu marchează ambele (NG) are 64% în model, iar 1.52 e aproape de cota corectă (1.56). Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități CA Guemes - Atletico Rafaela

Goluri estimate: 0,83 CA Guemes și 1,03 Atletico Rafaela, total 1,86. 1X2 în model: 29% · 32% · 39%. Peste 2,5: 29% (cotă corectă 3.45). GG: 36% (cotă corectă 2.78). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

15%0
29%1
27%2
17%3
8%4
4%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 71% · peste 2,5: 29% (verde).

Scoruri probabile

0-116,0%0-015,6%1-113,3%1-012,9%0-28,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: CA Guemes. CA Guemes a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. CA Guemes e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 32%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere3-4
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startCA Guemes · 2.40
Goluri estimate~1,9
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CA Guemes - Atletico Rafaela?

S-a jucat luni, 24 august, ora 22:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat CA Guemes - Atletico Rafaela?

În Primera Nacional (Argentina).

Cine era favorită în CA Guemes - Atletico Rafaela?

CA Guemes pleca favorită, la cota 2.40. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în CA Guemes - Atletico Rafaela?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,9.

Alte meciuri din Primera Nacional

Toată liga →