Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

ArgentinaArgentina · Cupa

CA Banfield - Ferrocarril Midland

Statistici și rezultat final · miercuri, 19 august

ArgentinaCupa · Argentina Final
CA Banfield
EVÎEV
Final2-2Pauză 2-0
Șanse înainte de meci, după cote
CA Banfield 39%Egal 31%Ferrocarril Midland 30%

CA Banfield 2-2 Ferrocarril Midland: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CA Banfield 2-2 Ferrocarril Midland (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru egalul, iar cotele fără marjă 31%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 40%), iar GG a ieșit (46%). Scorul exact 2-2 avea 4,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (4-4) și 6 cartonașe galbene (5-1).

CA Banfieldîn meciFerrocarril Midland
4
Cornere
4
5
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CA Banfield vs Ferrocarril Midland

CA Banfield marchează și primește câte 1,2 goluri pe meci. Ferrocarril Midland marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. La Ferrocarril Midland, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,3goluri estimate
40%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
CA Banfieldultimele 5Ferrocarril Midland
1,60
Puncte / meci
1,80
1,2
Goluri marcate / meci
1,4
1,2
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri CA Banfield și ultimele 5 Ferrocarril Midland, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CA Banfield2-2-1

E2-2
V
Racing Club - CA Banfield15.08.26 · Primera Division
0-1
Î
CA Banfield - CA Belgrano11.08.26 · Primera Division
0-2
E
Estudiantes Rio Cuarto - CA Banfield01.08.26 · Primera Division
0-0
V
CA Banfield - Sarmiento Junin29.07.26 · Primera Division
3-2

Ferrocarril Midland2-3-0

E2-2
E
Acassuso - Ferrocarril Midland14.08.26 · Primera Nacional
1-1
V
Ferrocarril Midland - CD Maipu08.08.26 · Primera Nacional
2-0
E
Almagro - Ferrocarril Midland01.08.26 · Primera Nacional
1-1
V
Ferrocarril Midland - Patronato Parana26.07.26 · Primera Nacional
1-0

Întâlniri directe CA Banfield - Ferrocarril Midland

CA Banfield 0Egal 1Ferrocarril Midland 0
E
CA Banfield - Ferrocarril Midland19.08.2026 · pauză 2-0
2-2

V/E/Î din perspectiva CA Banfield. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CA Banfield - Ferrocarril Midland

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CA Banfield2.4039% fără marjă
X · Egal3.0031% fără marjă
2 · Ferrocarril Midland3.1530% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.22
X2 1.78
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.43
Sub 2.5 1.55
Peste 2.5 2.35

Ambele marchează

GG Da 2.07
GG Nu 1.68

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.30
Pauză peste 1.5 3.30

Cornere

Sub 9.5 1.54
Peste 9.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

CA Banfield - Ferrocarril Midland s-a jucat miercuri, 19 august, în Cupa (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CA Banfield vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Ferrocarril Midland n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 7-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: CA Banfield - Ferrocarril Midland 2-2, pe 19 august 2026.

Casele o dau favorită pe CA Banfield, la 2.40, cu egalul la 3.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 39% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.35, iar GG la 2.07.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,1 pentru CA Banfield și 1,2 pentru Ferrocarril Midland. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: CA Banfield are 35%, Ferrocarril Midland 37%. Sub 2.5 goluri: 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. La 1.55, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități CA Banfield - Ferrocarril Midland

Goluri estimate: 1,12 CA Banfield și 1,17 Ferrocarril Midland, total 2,29. 1X2 în model: 35% · 28% · 37%. Peste 2,5: 40% (cotă corectă 2.50). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
27%2
20%3
12%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 60% · peste 2,5: 40% (verde).

Scoruri probabile

1-113,3%0-111,8%1-011,3%0-010,1%1-27,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-2
Pauză2-0
Cornere4-4
Cartonașe galbene5-1
Favorită la startCA Banfield · 2.40
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CA Banfield - Ferrocarril Midland?

S-a jucat miercuri, 19 august, ora 03:15 (ora României) și s-a terminat 2-2.

În ce competiție s-a jucat CA Banfield - Ferrocarril Midland?

În Cupa (Argentina).

Cine era favorită în CA Banfield - Ferrocarril Midland?

CA Banfield pleca favorită, la cota 2.40. Meciul s-a terminat 2-2.

Câte goluri s-au marcat în CA Banfield - Ferrocarril Midland?

4 goluri, scor final 2-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din Cupa

Toată liga →