Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

ArgentinaArgentina · Primera Nacional

CA Atlanta - CA Temperley

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

ArgentinaPrimera Nacional · Argentina Final
CA Atlanta
ÎÎVÎÎ
Final1-0Pauză 0-0
CA Temperley
ÎVVEV
Șanse înainte de meci, după cote
CA Atlanta 45%Egal 32%CA Temperley 22%

CA Atlanta 1-0 CA Temperley: statisticile meciului

Meciul s-a terminat CA Atlanta 1-0 CA Temperley (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru victoria lui CA Atlanta, iar cotele fără marjă 45%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG n-a ieșit (NG avea 55%). Scorul exact 1-0 avea 10,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (3-1) și 8 cartonașe galbene (4-4).

CA Atlantaîn meciCA Temperley
3
Cornere
1
4
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici CA Atlanta vs CA Temperley

CA Atlanta marchează 1,0 goluri pe meci și primește 2,2. CA Temperley marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6. În directe, CA Atlanta nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
45%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
CA Atlantaultimele 5CA Temperley
0,60
Puncte / meci
2,00
1,0
Goluri marcate / meci
1,2
2,2
Goluri primite / meci
0,6
1
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri CA Atlanta și ultimele 5 CA Temperley, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

CA Atlanta1-0-4

Î
CD Maipu - CA Atlanta02.08.26 · Primera Nacional
4-2
Î
CA Atlanta - Almagro28.07.26 · Primera Nacional
1-3
V
CA Atlanta - Colegiales14.07.26 · Primera Nacional
1-0
Î
Quilmes - CA Atlanta05.07.26 · Primera Nacional
2-1
Î
Almagro - CA Atlanta20.06.26 · Primera Nacional
2-0

CA Temperley3-1-1

Î
CA Temperley - Gimnasia y Tiro02.08.26 · Primera Nacional
1-2
V
San Martin Tucuman - CA Temperley26.07.26 · Primera Nacional
1-2
V
CA Temperley - Atletico Rafaela18.07.26 · Primera Nacional
2-0
E
Agropecuario Argentino - CA Temperley12.07.26 · Primera Nacional
0-0
V
CA Temperley - Tristan Suarez04.07.26 · Primera Nacional
1-0

Întâlniri directe CA Atlanta - CA Temperley

CA Atlanta 0Egal 1CA Temperley 2
Î
CA Temperley - CA Atlanta22.03.2026 · pauză 1-1
2-1
E
CA Temperley - CA Atlanta25.08.2024 · pauză 0-0
1-1
Î
CA Atlanta - CA Temperley09.04.2024 · pauză 0-1
0-2

V/E/Î din perspectiva CA Atlanta. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi CA Atlanta - CA Temperley

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · CA Atlanta2.0745% fără marjă
X · Egal2.8732% fără marjă
2 · CA Temperley4.1522% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.70
12 1.38

Goluri

Peste 1.5 1.62
Sub 2.5 1.35
Peste 2.5 2.95

Ambele marchează

GG Da 2.42
GG Nu 1.49

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.20
Pauză peste 1.5 4.00

Cornere

Sub 9.5 1.45
Peste 9.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

CA Atlanta - CA Temperley s-a jucat duminică, 9 august, în Primera Nacional (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

CA Atlanta vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 11. În ultimele 5 meciuri, CA Temperley are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 6-3.

În ultimele 3 întâlniri directe, CA Atlanta a câștigat niciodată, CA Temperley de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: CA Temperley - CA Atlanta 2-1, pe 22 martie 2026.

Casele o dau favorită pe CA Atlanta, la 2.07, cu egalul la 2.87. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.95, iar GG la 2.42.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,0 pentru CA Atlanta și 1,2 pentru CA Temperley. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 30% la victorie, față de 45%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Casele dau 1.70, mai mult. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 62%. Cota de 1.35 e sub cea corectă (1.61) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități CA Atlanta - CA Temperley

Goluri estimate: 1,00 CA Atlanta și 1,23 CA Temperley, total 2,23. 1X2 în model: 30% · 29% · 41%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 45% (cotă corectă 2.22). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

0-113,2%1-113,2%0-010,8%1-010,8%0-28,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: CA Atlanta. CA Atlanta a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,5 goluri, după cote 2,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. CA Atlanta e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere3-1
Cartonașe galbene4-4
Favorită la startCA Atlanta · 2.07
Goluri estimate~2,2
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat CA Atlanta - CA Temperley?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat CA Atlanta - CA Temperley?

În Primera Nacional (Argentina).

Unde s-a jucat CA Atlanta - CA Temperley?

Pe Stadionul Don Leon Kolbovsky, în Capital Federal, Ciudad de Buenos Aires, duminică, 9 august, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în CA Atlanta - CA Temperley?

CA Atlanta pleca favorită, la cota 2.07. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în CA Atlanta - CA Temperley?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Primera Nacional

Toată liga →