Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Buxton - Hebburn Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Buxton
ÎEVVV
Final1-2Pauză 1-1
Hebburn Town
VEVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Buxton 59%Egal 22%Hebburn Town 18%

Buxton 1-2 Hebburn Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Buxton 1-2 Hebburn Town (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru victoria lui Hebburn Town, iar cotele fără marjă 18%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 52%), iar GG a ieșit (55%). Scorul exact 1-2 avea 6,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (6-4) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Buxtonîn meciHebburn Town
6
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Buxton vs Hebburn Town

Buxton marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. Hebburn Town marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,0.

~2,8goluri estimate
52%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Buxtonultimele 5Hebburn Town
2,00
Puncte / meci
2,00
1,4
Goluri marcate / meci
1,8
0,8
Goluri primite / meci
1,0
3
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Buxton și ultimele 5 Hebburn Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Buxton3-1-1

Î
Bedford Town - Buxton18.08.26 · National League - Nord
2-1
E
Southport - Buxton15.08.26 · National League - Nord
1-1
V
Buxton - Hereford08.08.26 · National League - Nord
2-1
V
Buxton - Scunthorpe United21.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Buxton - Ashton United10.07.26 · Amicale intercluburi
1-0

Hebburn Town3-1-1

V
Hebburn Town - Worksop Town18.08.26 · National League - Nord
1-0
E
Brackley Town - Hebburn Town15.08.26 · National League - Nord
1-1
V
Hebburn Town - Southport08.08.26 · National League - Nord
3-1
V
Blyth Spartans - Hebburn Town01.08.26 · Amicale intercluburi
2-4
Î
Hebburn Town - Anstey Nomads25.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

Ponturi Buxton - Hebburn Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Buxton1.5559% fără marjă
X · Egal4.1022% fără marjă
2 · Hebburn Town5.0018% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.09
X2 2.50
12 1.16

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.17
Peste 2.5 1.60

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.90

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.55
Pauză peste 1.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Buxton - Hebburn Town s-a jucat sâmbătă, 22 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Buxton are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 7-4. Hebburn Town vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 5.

Buxton pleacă favorită, la cota 1.55. Egalul e la 4.10, iar Hebburn Town la 5.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 59% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.60, iar GG la 1.80.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Buxton și 1,2 pentru Hebburn Town. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 47% la victorie, față de 59%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 72% în model, dar la 1.09 plătește sub cota corectă de 1.39. Peste 1.5 goluri: 76% în model, cota corectă ar fi 1.32. La 1.16, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Buxton - Hebburn Town

Goluri estimate: 1,59 Buxton și 1,16 Hebburn Town, total 2,75. 1X2 în model: 47% · 25% · 28%. Peste 2,5: 52% (cotă corectă 1.92). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
18%1
24%2
22%3
15%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 48% · peste 2,5: 52% (verde).

Scoruri probabile

1-111,8%1-010,2%2-19,4%2-08,1%0-17,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-1
Cornere6-4
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startBuxton · 1.55
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Buxton - Hebburn Town?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Buxton - Hebburn Town?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Buxton - Hebburn Town?

Pe The Silverlands, în Buxton, Derbyshire, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Buxton - Hebburn Town?

Buxton pleca favorită, la cota 1.55. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Buxton - Hebburn Town?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →