Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

Coreea de SudCoreea de Sud · Cupa

Bucheon - Paju Citizen

Statistici și rezultat final · miercuri, 29 iulie

Coreea de SudCupa · Coreea de Sud Final
Bucheon
EÎÎEE
Final3-0Pauză 0-0
Paju Citizen
ÎEVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Bucheon 17%Egal 69%Paju Citizen 14%

Bucheon 3-0 Paju Citizen: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bucheon 3-0 Paju Citizen (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru victoria lui Bucheon, iar cotele fără marjă 17%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG n-a ieșit (NG avea 46%). Scorul exact 3-0 avea 1,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (3-3) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Bucheonîn meciPaju Citizen
3
Cornere
3
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bucheon vs Paju Citizen

Bucheon marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,0. Paju Citizen marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Bucheonultimele 5Paju Citizen
0,60
Puncte / meci
1,40
1,4
Goluri marcate / meci
1,0
2,0
Goluri primite / meci
1,0
0
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
100%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Bucheon și ultimele 5 Paju Citizen, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Bucheon0-3-2

E
Incheon United - Bucheon26.07.26 · K League 1
1-1
Î
Bucheon - Anyang22.07.26 · K League 1
2-3
Î
Bucheon - FC Seoul19.07.26 · K League 1
1-3
E
Gimcheon Sangmu - Bucheon11.07.26 · K League 1
1-1
E
Daejeon Citizen - Bucheon04.07.26 · K League 1
2-2

Paju Citizen2-1-2

Î
Paju Citizen - Ansan Greeners26.07.26 · K League 2
0-1
E
Suwon Bluewings - Paju Citizen19.07.26 · K League 2
0-0
V
Paju Citizen - Gangneung City15.07.26 · Cupa
3-2
V
Hwaseong - Paju Citizen11.07.26 · K League 2
1-2
Î
Paju Citizen - Yongin FC04.07.26 · K League 2
0-1

Ponturi Bucheon - Paju Citizen

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Bucheon5.2517% fără marjă
X · Egal1.3369% fără marjă
2 · Paju Citizen6.5014% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.07
X2 1.11
12 2.90

Goluri

Peste 1.5 9.25
Sub 2.5 —
Peste 2.5 22.00

Ambele marchează

GG Da 20.00
GG Nu 1.01

Analiza de dinainte de meci

Bucheon - Paju Citizen s-a jucat miercuri, 29 iulie, în Cupa (Coreea de Sud). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Bucheon n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 7-10. Paju Citizen vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 5.

Casele văd un meci echilibrat: 5.25 pentru gazde, 6.50 pentru oaspeți și 1.33 la egal.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Bucheon și 1,5 pentru Paju Citizen. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 30% la victorie, față de 17%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 70% în model, dar la 1.11 plătește sub cota corectă de 1.43. Peste 1.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Casele dau 9.25, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Bucheon - Paju Citizen

Goluri estimate: 1,20 Bucheon și 1,50 Paju Citizen, total 2,70. 1X2 în model: 30% · 26% · 44%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,1%0-110,1%1-29,1%1-08,1%0-27,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Bucheon. Bucheon a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză0-0
Cornere3-3
Cartonașe galbene3-1
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bucheon - Paju Citizen?

S-a jucat miercuri, 29 iulie, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Bucheon - Paju Citizen?

În Cupa (Coreea de Sud).

Unde s-a jucat Bucheon - Paju Citizen?

Pe Stadionul Bucheon, miercuri, 29 iulie, ora 13:00 (ora României).

Cine era favorită în Bucheon - Paju Citizen?

Niciuna clar: cotele erau 5.25 la gazde și 6.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Bucheon - Paju Citizen?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.