Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

NorvegiaNorvegia · 1.Division

Bryne - Haugesund

Statistici și rezultat final · duminică, 30 august

Norvegia1.Division · Norvegia Final
Bryne
VVVVÎ
Final0-2Pauză 0-0
Haugesund
VEÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Bryne 33%Egal 25%Haugesund 42%

Bryne 0-2 Haugesund: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Bryne 0-2 Haugesund (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Haugesund, iar cotele fără marjă 42%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 28%), iar GG n-a ieșit (NG avea 29%). Scorul exact 0-2 avea 4,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (5-3) și 5 cartonașe galbene (1-4).

Bryneîn meciHaugesund
5
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Bryne vs Haugesund

Bryne marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,6. Haugesund marchează 3,8 goluri pe meci și primește 2,2. La Haugesund, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Haugesund nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,8goluri estimate
72%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Bryneultimele 5Haugesund
2,40
Puncte / meci
2,00
1,6
Goluri marcate / meci
3,8
0,6
Goluri primite / meci
2,2
4
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
100%
20%
Ambele marchează
80%
3
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Bryne și ultimele 5 Haugesund, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Bryne4-0-1

V
Rosseland - Bryne26.08.26 · Cupa
0-3
V
Sandnes - Bryne22.08.26 · 1.Division
0-1
V
Bryne - Moss15.08.26 · 1.Division
2-1
V
Sogndal - Bryne09.08.26 · 1.Division
0-2
Î
Bryne - Stromsgodset01.08.26 · 1.Division
0-2

Haugesund3-1-1

V
Haugesund - Egersund26.08.26 · 1.Division
3-0
E
Vard Haugesund - Haugesund22.08.26 · Cupa
3-3
Î
Kongsvinger - Haugesund16.08.26 · 1.Division
3-2
V
Haugesund - Raufoss09.08.26 · 1.Division
7-2
V
Ranheim - Haugesund03.08.26 · 1.Division
3-4

Întâlniri directe Bryne - Haugesund

Bryne 3Egal 0Haugesund 0
V
Haugesund - Bryne25.07.2026 · pauză 1-0
1-2
V
Haugesund - Bryne30.11.2025 · pauză 1-2
1-4
V
Bryne - Haugesund21.04.2025 · pauză 2-0
3-1

V/E/Î din perspectiva Bryne. 3 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Bryne - Haugesund

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Bryne2.7733% fără marjă
X · Egal3.7525% fără marjă
2 · Haugesund2.2042% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.47
X2 1.49
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.11
Sub 2.5 2.72
Peste 2.5 1.41

Ambele marchează

GG Da 1.38
GG Nu 2.82

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.71
Pauză peste 1.5 2.02

Cornere

Sub 9.5 2.30
Peste 9.5 1.56

Analiza de dinainte de meci

Bryne - Haugesund s-a jucat duminică, 30 august, în 1.Division (Norvegia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Bryne vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 3. În ultimele 5 meciuri, Haugesund are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 19-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Bryne a câștigat de 3 ori, Haugesund niciodată. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Haugesund - Bryne 1-2, pe 25 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Haugesund, la 2.20, cu egalul la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.41, iar GG la 1.38.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru Bryne și 2,0 pentru Haugesund. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Bryne are 35%, Haugesund 44%. Peste 2.5 goluri are 72% în model, iar 1.41 e aproape de cota corectă (1.39). Ambele marchează (GG): 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. Cota 1.38 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Bryne - Haugesund

Goluri estimate: 1,75 Bryne și 2,00 Haugesund, total 3,75. 1X2 în model: 35% · 21% · 44%. Peste 2,5: 72% (cotă corectă 1.39). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
17%2
21%3
19%4
32%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 28% · peste 2,5: 72% (verde).

Scoruri probabile

1-18,2%1-28,2%2-17,2%2-27,2%1-35,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Haugesund. Haugesund a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,1 goluri, după cote 3,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-0
Cornere5-3
Cartonașe galbene1-4
Favorită la startHaugesund · 2.20
Goluri estimate~3,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Bryne - Haugesund?

S-a jucat duminică, 30 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Bryne - Haugesund?

În 1.Division (Norvegia).

Unde s-a jucat Bryne - Haugesund?

Pe Stadionul Bryne, duminică, 30 august, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Bryne - Haugesund?

Haugesund pleca favorită, la cota 2.20. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Bryne - Haugesund?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,8.

Alte meciuri din 1.Division

Toată liga →